Haji İsmailoğlu - 408. Cd. No:93

3.6/5 based on 8 reviews

About Haji İsmailoğlu

Hacı İsmailoğlu ürünlerinde kesinlikle katkı maddesi, koruyucu ve glikoz şekeri kullanılmaz.

Ürünlerimiz 20 şubemizde istinasız olarak taze ve doğal olarak sizlere ulaşır.

4 kuşaktır devam eden baklava ve kadayıf geleneğimizle, değerlerimize, geleneklerimize ve geçmişimize bağlıyız. Bu bağımız bütün üretimlerimizle devam ediyor. Üretimlerimizde günümüz gıda endüstrisinde sık sık gördüğümüz glikoz, tatlandırıcı veya renklendirici kullanmıyoruz. Tıpkı atalarımız gibi biz de en iyiyi ve en doğalı sizlerle buluşturuyoruz.

Contact Haji İsmailoğlu

Address :

408. Cd. No:93, 06200 Yenimahalle/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Postal code : 06200
Website : http://www.haciismailoglu.com.tr/
Categories :
City : Yenimahalle/Ankara

408. Cd. No:93, 06200 Yenimahalle/Ankara, Turkey
O
Osman on Google

fıstıklı baklava ve sütlü nuriye aşırı şerbetli ve ağır midye baklavayı beğendim
I like pistachio baklava and milk nuriye, extreme syrup and heavy mussel baklava
E
Ercument Binzet on Google

Mağaza müdürü ismet bey çok cana yakın ve aynı zaman da iyi bir işletmeci.
Ismet bey, the store manager, is very friendly and also a good manager.
C
Ceyhun Yıldırım on Google

2. Sınıf fiyat olarak gayet makul orta gelirli insanlarin tatli ihtiyacını giderebilecegi mekan
A place where middle-income people, which are quite reasonable as 2nd class price, can satisfy their sweet needs.
T
Tigerra Batuhan on Google

Önceden çok güzeldi hep taze mi diye sorduğumda evet diye cevap veriyorlar son 2 soruşumda da evet dediler fakat önceki aldığım apacı şerbetliydi bayattı ve ekmek gibi aradım iade aldılar dün aldığımda taze mi diye sordum evet dediler fakat eve gelip yediğimde şerbetlenmiş acı bir tadı vardı gerçekten çok bozmuş
When I asked if it was always fresh, they answered yes but in my last 2 inquiries they said yes but the apacı was stale and like bread I called it back yesterday when I bought it, I asked if it was fresh they said yes but when I came home and ate it had a bitter taste that was really spoiled.
C
Coşkun Keskin on Google

Çalıştığımız yere sipariş verdik beklediğimiz gibi güzel değildi şerbet boğazı yakıyor . Keşke paketleme ve kutuya gosterdiginiz özeni baklavayı yaparken de gosterseydiniz.
We ordered where we worked, it was not as nice as we expected, the sherbet burns the throat. I wish you would have shown the same care you take with the packaging and the box while making the baklava.
G
Güven Nakliyat on Google

Pasta aldim ekşi bir kokusu var ve kurabye ayni şekil hiç iyi degil osmanoglu var hemen yakininda orda aldim gerçekten memnun kaldim
I bought a cake, it has a sour smell and the same shape is not good at all.
z
zerrin elibuyuk on Google

Hayatımda yediğim en güzel tatlı her çeşidini beğerek severek aliyorum tereyağli olmasi ve malzemeden kaçmadiklari belli karşiligini sonuna kadar hakediyo bence personelleri cok guler yuzlu hayırlı işler diliyorum⚘
I love and enjoy every kind of the most beautiful dessert I have ever eaten in my life, I think it deserves the full reward that it is buttery and that they do not avoid the ingredients, I think the staff are very friendly and I wish them a good work⚘
M
Melek Kurt on Google

Bir çok tatlısıni tatma imkanim oldu. Fiyat pahalı gelebilir ilk başta ama inanın yedikten sonra fazlasıyla hakettigini düşünüyorum. Demette boyle bir şubenin varlığı gerçekten muazzam ve geç saate kadar açık olmasıda ayrica mutluluk verici personelin tavri ve davranisida cok iyiydi teşekkürler Hacismailoglu.
I had the opportunity to taste many desserts. The price may seem expensive at first, but believe me, after eating it, I think you deserve it. The existence of such a branch in Demette is really great, and the attitude and behavior of the staff were very pleasing as well as being open until late, thank you Hacismailoglu.

Write some of your reviews for the company Haji İsmailoğlu

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *