Dersaadet Cafe - No:1 304. Sk

3.7/5 based on 8 reviews

About Dersaadet Cafe

Yerel lezzetler ve dünya mutfağından oluşan sürekli yenilenen menüsüyle ve her karesinde rahatlığın, keyfin hissini duyacağınız konforlu ve farklı dekorasyonu ile alışveriş arası yorgunlukların atıldığı, iş toplantılarının keyifli molalara, arkadaş buluşmalarının lezzet karnavalına dönüştüğü renkli ve arkadaş canlısı bir mekan.

Çok sevilen, herkese, her keseye hitap eden, temiz, güvenli ve samimi, bizden bir ortam!

Contact Dersaadet Cafe

Address :

No:1 304. Sk, 06200 Yenimahalle/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +977
Postal code : 06200
Website : http://www.dersaadetcafe.com.tr/
Categories :
City : Yenimahalle/Ankara

No:1 304. Sk, 06200 Yenimahalle/Ankara, Turkey
A
Aytaç Gözütok on Google

Yda nın farklı bir cazibesi oldu. Farklı farklı global ve yerel markalar toplanmaya başladı. Bunların arasında modern kahvehane tadı veren bir mekan. Fiyatlar ortalama, ulaşım otomobilsiz olmaz, servis ve ortam fena değil. Ürün yelpazesi zengin. Semaver çayı bereketli gayet ? Akşam saatleri daha hareketli. Gündüz diğer mekanlar gibi burasıda ölü gibi.
Yda had a different charm. Different global and local brands started to gather. Among them is a place that gives the taste of modern coffeehouse. Prices are average, transport wouldn't be without a car, service and ambiance are not bad. The product range is rich. Samovar tea is fertile gayet Evening hours are more vibrant. Like other places in the daytime, this place is dead.
Ç
Çağdaş Delibalta on Google

Kendi halinde sakin temiz sohbet veya nargile icin yada mac izlemek ne biliyim okey oynamak tavla atmak herşeyi yapabilirsin.fiyatlar iyi ayrıca vip oda var 2 adet saatlik ücretli özel misafirleriniz yada mac keyfiniz icin.
You can do everything you need for calm clean chat or hookah or watch mac, play okey, throw backgammon. The prices are good, there are also vip rooms for 2 hours of paid special guests or for your mac pleasure.
T
Tarık Erdel on Google

Nargile severler için hem fiyat hem kalite açısından gayet iyi. Maç yayınları yapması cafenin işlevini daha da arttırıyor. Yemekler pahalı ama o parayı hak eden birçok yemek bulunmakta. Arkadaşlarla gidilebilecek ve masa oyunları oynanabilecek geniş ferah bir mekan.
It is good for hookah lovers in terms of both price and quality. The fact that the game broadcasts makes the cafe more functional. Food is expensive but there are many meals that deserve that money. A large spacious place to go with friends and play table games.
D
Davut Ulukus on Google

Nargile içmek için gittim ancak nargilede tütün çeşitliliği yok premiumlarda adalya var ancak takımlar çöp hazırlamayı pek bilmiuorlar nargile konusunda tavsiye etmem bi de görünür yerlere oturun kıyı köşe otutunca benim gibi 10 dk sipariş vermeyi 10 dk da çayın gelmesini bekleyebilirsiniz heralde o azeri takımlatı sırf resim çekmek için koymuşlar 2 defa gittim ikisinde de aynı şeylerle karşılaştım 55 tl onargileye çok fazla
I went for a hookah, but there is no tobacco variety in the hookah, there is a mustard in premium, but the teams do not know how to prepare garbage, I would not recommend it for hookah, sit in visible places, you can wait for 10 minutes to order 10 minutes just like me when you sit in the corner corner. They went 2 times, I met the same thing in both of them.
A
Abdullah Tutğaç on Google

Hamburgeri ve çayı süper. Nargilesı pahalı olsa da ara sıra ugrayabılırız:)
Their burger and tea are superb. Even though the hookah is expensive, we can stop by from time to time :)
O
Oğuzhan Yılmaz on Google

Müzik çok yüksek sesli. Personelin servis hızı harika. Yalnızca mekanın havalandırması problem çıkarken sigara içmiyorsanız küllük gibi kokacaksınız onun dışında konum ulaşım otopark imkanları açısından güzel . Müziğin sesi biraz baskın ama sanıyorum ki söylenildiği takdir de mekan bu konuda yardımcı olacaktır.
Music is very loud. The service speed of the staff is great. Only if the ventilation of the place is a problem, if you don't smoke, you will smell like an ashtray. Other than that, the location is nice in terms of transportation and parking facilities. The sound of the music is a bit dominant, but I think the appreciation that is said will help the place.
Y
Yusuf Konaş on Google

Gerçekten Çok Keyif Verici Bir Mekan, Professional Kadrosu İle Misafirleri Güzel Ağırlayan Bir Kurum. Herkese Tavsiye Ederim. Dersaadet Ekibine Çok Teşekkur Ederim.
A Really Enjoyable Place, An Institution That Welcomes Its Guests With Its Professional Staff. I would recommend it to everyone. Thank you very much to the Dersaadet Team.
e
eAgLeTheLasT A on Google

Recommended

Write some of your reviews for the company Dersaadet Cafe

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *