Hacı İsmailoğlu - Dögol Cd. 53/d

3.9/5 based on 8 reviews

About Hacı İsmailoğlu

Hacı İsmailoğlu ürünlerinde kesinlikle katkı maddesi, koruyucu ve glikoz şekeri kullanılmaz.

Ürünlerimiz 20 şubemizde istinasız olarak taze ve doğal olarak sizlere ulaşır.

4 kuşaktır devam eden baklava ve kadayıf geleneğimizle, değerlerimize, geleneklerimize ve geçmişimize bağlıyız. Bu bağımız bütün üretimlerimizle devam ediyor. Üretimlerimizde günümüz gıda endüstrisinde sık sık gördüğümüz glikoz, tatlandırıcı veya renklendirici kullanmıyoruz. Tıpkı atalarımız gibi biz de en iyiyi ve en doğalı sizlerle buluşturuyoruz.

Contact Hacı İsmailoğlu

Address :

Dögol Cd. 53/d, 06480 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +99
Postal code : 06480
Website : http://www.haciismailoglu.com.tr/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Dögol Cd. 53/d, 06480 Çankaya/Ankara, Turkey
Y
Yusuf Alptekin on Google

Ankara'da Diyarbakır burma kadayıf yapan ender yerlerden tatlı ustaları diyarbakirli tatlıları özellikle burma kadayıflari mükemmel
Ankara, Diyarbakir burma women who are the rare places of sweet masters diarbakirli desserts especially burma kadayifs excellent
E
Engelliler Platformu on Google

Telefon numarasına cevap vermeyen vasat bir işletme.
Mediocre business that doesn't answer phone number.
T
Thakan on Google

Yediğim en güzel fıstıklı baklavaydı kesinlikle. Fiyatlar yüksek ama değer.
It was definitely the best baklava with pistachio I have ever eaten. Prices are high but worth it.
T
Tevfik Ercan on Google

Baklavaları güzel ama kadayıf tatlıları çok daha güzel yemenizi tavsiye ederim. Ayaküstü metro çıkışı bir yerde böyle bir yer olması gerçekten güzel bir olay
Baklava is good, but I recommend you to eat kadayif desserts much better. It's really nice to have a place like this in a subway exit.
H
Hayrullah Özsoy on Google

Kapanış saatine bakarak geldim 00:00 yaziyor ama geldigimde saat 23:40 olmasina ragmen kapattik dedi yetkililerin bu konuyla ilgilenmesini istiyorum.
I came by looking at the closing time.
İ
İrfan Yanık on Google

tatlı kalitesiyle gerçkten çok güzel ve lezzetli en güzel baklavacısı
The most beautiful baklava, really beautiful and delicious with its sweet quality
c
cem altınkaynak on Google

Aldığım cevizli baklavanın içinden çıkan ceviz kabuğu nedeniyle dişimi kırdım İşletmeye bu durumu bildirdim henüz bir geri dönüş olmadı
I broke my tooth because of the walnut shell that came out of the walnut baklava I bought. I reported this situation to the business and there was no response yet.
M
Melike Görgülü on Google

Eşim sütlü nuriye almış kutuya koymuşlar, paketi bir açtım üstünde 1 tane saç 1 tane de kirpik gibi bir kıl. Sayelerinde hayattaki tek tutkum olan sütlü nuriyeyi artık görmek istemiyorum. İşletmenin önünden dahi geçmeyi düşünmüyorum. Hijyen kuralları eğitimi almanızı tavsiye ediyorum. NOT: Fotoğraf eklemeyeceğim şahsen o tabloyu fotoğraflayarak ölümsüzleştirmek istemem.
My wife bought a milky nursery and put it in a box, I opened the package, 1 hair and 1 eyelash-like hair on it. Thanks to them, I don't want to see the milk nursery anymore, which is my only passion in life. I don't even want to go past the business. I recommend you to take hygiene rules training. NOTE: I will not add a photo, I personally do not want to immortalize that painting by photographing it.

Write some of your reviews for the company Hacı İsmailoğlu

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *