Gençal's Superstore

3.7/5 based on 8 reviews

GENCALLAR ADAPAZARI - SAKARYA - ADAPAZARI - 0264 505 15 ... - Tikla.com.tr

GENCALLAR ADAPAZARI iletişim telefon ve adres bilgileri - 0264 505 15 ... - ADAPAZARI-SAKARYA - BÜYÜK MAĞAZALAR

About Gençal's Superstore

TIKLA.com.tr, marka sahiplerine olduğu kadar küçük ve orta ölçekli iş yerleri için de yerel arama hizmeti sağlayan ve yerel bazlı etkileşim konularında çözümler sunan Türkiye’nin lider markalarından birisidir.

 

TIKLA.com.tr 2014 yılında faaliyetlerine başladığından bu yana, 750’den fazla farklı kategoride ve toplamda 100 binden fazla doğrulanmış firma verisiyle Türkiye’nin lider içerik sağlayıcısı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir..

 

Veritabanımız daima güncel tutulmaktadır ve her geçen dakika yeni bir firma bilgisi dizine eklenmektedir.

Contact Gençal's Superstore

Address :

Yuvam Sk. No:9, 54100 Adapazarı/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +9
Website : https://www.tikla.com.tr/gencallar-adapazari.html
Categories :
City : Adapazarı/Sakarya

Yuvam Sk. No:9, 54100 Adapazarı/Sakarya, Turkey
E
Emre Isık on Google

Fiyatlar biraz tuzlu fakat hizmet güzel
Prices are a bit salty but service is good
G
Güneş BOZ on Google

Fiyat Kalite performansı olarak fiyatlar Bir iki tık fazla. Tabi taksit ile satış olduğu için onlarında bir şekilde para kazanması tabiii ki gerekiyor. Ürün yelpazesi oldukça iyi aradığınızı bulmak kolay, fakat bazen sezon başı ürünler çabuk bitebiliyor. Personel çok iyi ilgileniyor müşteri ile, magza elemanı müşteri ilişkisinden çok arkadaş dost gibi davranıyorlar. Ben daha çok spor ve outdoor reyonu müşterisiyim. Görkem 'e de buradan selam olsun :)
Price Prices in terms of quality performance are one or two clicks away. Of course, since it is a sale in installments, they must of course earn money somehow. The product range is quite good, it is easy to find what you are looking for, but sometimes the products can run out quickly at the beginning of the season. The staff is very good with the customer, the magza staff behave like a friend rather than a customer relationship. I'm more of a sports and outdoor section customer. Greetings to Görkem from here :)
M
Mehmet Yıldırım on Google

Yıllardır bu mağazadan alışveriş yaparım açık hesap olması cazip insanı yormuyor değişen bir şey yok tabii genel koşullar nedeniyle fiyatlar hayli yüksek yalnız diandor takım elbise buldum sanırım eski model ama fiyat inanılmaz ucuz 450 TL
I've been shopping from this store for years, it's attractive to have an open account, it doesn't tire the person, nothing has changed, of course, the prices are quite high due to general conditions, I think I found a diandor suit, I think it's an old model, but the price is incredibly cheap 450 TL
G
Gökçe Ağaoğlu on Google

Çalışanları gayet güler yüzlü ve ilgililer. Fiyat yönünden herkese pahalı gelen bir yer fakat taksitle kıyafet alınabilecek nadir yerlerden.
The employees are very friendly and caring. It is a place that is expensive for everyone in terms of price, but it is one of the rare places where you can buy clothes in installments.
M
Mutlu Orhan on Google

Fiyatlar cok uygun olmasa da, ödeme sartlari acisindan bircok avantajlari olan bir magaza, kendi kartiyla taksit ve puan sistemi oldukca kullanisli. Ürünler orjinal ve kaliteli.
Although the prices are not very affordable, a store with many advantages in terms of payment terms, installments with its own card and point system is very useful. The products are original and of high quality.
E
Eray Altın on Google

Reyonlardaki fiyatlarla kasadaki fiyatlar farklı neden diye sorduğumuzda indirimi bitti etiket değiştirilmesi unutulmuş yanıtını alıyorsunuz çoklu ürün alımlarınızda mutlaka kendiniz hesaplayıp karşılaştırın
When we ask why the prices in the counter are different from the prices in the cash register, you get the answer that the discount is over, the label has been changed, and you should definitely calculate and compare it yourself in your multiple product purchases.
K
Kerem Horasan on Google

Operatöre neden bağlanmıyor ? Telefonla arayınca ulaşamıyoruz ? Taksit ödemesini havele ile yaptım 1 ay önce. Şimdi mesaj geldi geçen gelenden fazla gözüküyor taksidim ?
Why is it not connecting to the operator? Can't reach us by phone? I made the installment payment by havele 1 month ago. Now the message has come, it seems more than the last one, my taxi?
Ö
Ömer Özkan on Google

super

Write some of your reviews for the company Gençal's Superstore

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *