FIRINCIBEY Unlu Mamülleri - Cumhuriyet Cd. no 83/a

4.2/5 based on 8 reviews

Contact FIRINCIBEY Unlu Mamülleri

Address :

Cumhuriyet Cd. no 83/a, 06830 Gölbaşı/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +987
Postal code : 06830
Categories :
City : Gölbaşı/Ankara

Cumhuriyet Cd. no 83/a, 06830 Gölbaşı/Ankara, Turkey
A
ALoNe Dark on Google

taze ürünler
fresh produce
E
Evcil Cactus on Google

Bundan birkaç yıl önce daha lezzetli mamulleri vardı! El değiştirdikten sonra bozdular kendilerini konsept değiştirme telaşı ile!!! Göze hitap etti belki ama özü bozdu bütünüyle!
They had tastier products a few years ago! After changing hands, they ruined themselves with the rush of changing the concept!!! It may have appealed to the eye, but it completely spoiled the essence!
O
Osman TÜRK on Google

Firincibey de gözleme çok guzel ekmekleri çok kaliteli her türlü unlu mamul bulunmakta tereyağlı simiti çok güzel lezzetli benim çok hoşuma gidiyor sabah sıcak sicak alıp yemesi lezzetli oluyor su boregide güzel çay hizmeti ücretsiz verilmekte olup elemanlar gayet saygılı guleryuzu davranmakta mamulleri temiz ve hijyenik eldiven ve maske her zaman kullanıyorlar bu yönden çok hoşuma gitti herkese tavsiye ederim
In Firincibey, the pancakes are very good, the bread is very high quality, all kinds of bakery products are available, the buttered bagel is very delicious, I like it very much, it is delicious to take it hot in the morning and it is delicious to eat, nice tea service is provided free of charge in the water boregi and the staff are very respectful and their products are clean and hygienic gloves and masks they use time, I like it very much in this aspect, I recommend it to everyone
i
ilyas arslan on Google

Ramazan pidesi tavsiye edilir.
Ramadan pita is recommended.
A
ALİ EREN on Google

Ekmek ve tatlı çeşidi bol bir mekan. Sürekli taze ürün satılıyor. Simitleri favori.
It is a place with a wide variety of bread and sweets. Fresh produce is always sold. Bagels are a favourite.
H
Hatice Adak on Google

Ekmegi guya dilimlemisler ama parca pinçik olmus. Usenmesem goturup nasil utanmadan bunu veriyorsunuz derdim. Calisan bayanlar da o kadar is bilmez ki sormayin gitsin. Buradan birsey almayin kisaca.
They sliced ​​the bread a lot, but it was cut into pieces. If I weren't used, I would say how can you shamelessly give it away. Working women are also so ignorant that don't ask, they should go. In short, don't buy anything from here.
A
Ali Turanoglu on Google

Güzel temiz hijiyen biraz pahalı ustalar iyi ketelere biraz daha iç koysalar iyi olur
Nice clean hygiene, a little expensive, it would be better if the masters put a little more inside the good linens
B
Beril Karadağ on Google

Bugün aldığımız çikolatalı pastanın kreması ekşiydi ve kek de uzun süre beklemişti.Bozulmuşp pasta yedik.Aynı zamanda ekler aldık fakat içinde beyaz beyaz pütürler vardı ve onun da süresi geçmişti.
The cream of the chocolate cake we bought today was sour and the cake had been waiting for a long time. It was spoiled and we ate the cake. We also bought eclairs, but there were white lumps in it and it was expired.

Write some of your reviews for the company FIRINCIBEY Unlu Mamülleri

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *