Cafe Rosso - Tunalı Hilmi Cd.

4.4/5 based on 8 reviews

Yüksek Hızlı Ücretsiz İnternet

Sadece lobi ve genel alanlarda değil, odanızda da ücretsiz fiber internet kullanmanın keyfini yaşayın.

Contact Cafe Rosso

Address :

66, Tunalı Hilmi Cd., 06680 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +988
Postal code : 06680
Website : http://www.ramadaankara.com.tr/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

66, Tunalı Hilmi Cd., 06680 Çankaya/Ankara, Turkey
H
Hakan Güneş on Google

Açık büfe çok güzel bir kahvaltı yaptık hizmetlerinden ve güler yüzlü olmalarından dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum
We had a very nice breakfast buffet, I would like to express my gratitude to them for their service and smiling faces.
S
Sinem Oruç on Google

Hamburgerler çok lezzetliydi ve servis çok iyiydi. Ama hiçbir şey Atacan bey kadar tatlı ve iyi değildi. Sadece onun için bile gelinir ?
The burgers were delicious and the service was very good. But nothing was as sweet and good as Atacan Bey. Come even just for him ?
g
gulcin dogruer on Google

İş yerime yakınında olduğundan ara sıra öğlen yemeklerine gidiyorum. Yemekleri lezzetli ve mezelerin çeşitliliği oldukça fazla. Personel güler yüzlü ve alakalı. Yemek için tavsiye edilir.
Since it's close to my workplace, I occasionally go for lunch. The food is delicious and the variety of appetizers is quite large. The staff is friendly and engaging. Recommended for food.
B
Beyza Algül on Google

Serpme kahvaltı için gitmiştik hem servisleri hem güler yüzlü ve kibar olmaları,iç mekan dizaynı,kahvaltı çeşitliliği,mekanın sakin olması kısaca tüm detaylarıyla harikaydı çook teşekkür ediyoruz,bundan sonra kahvaltıların vazgeçilmezi...
We went for the breakfast spread, their service, their smiling and politeness, the interior design, the variety of breakfast, the calmness of the place, in short, it was great with all its details, thank you very much, it is indispensable for breakfasts from now on...
y
yekbun kınağ on Google

Arkadaşımla kahvaltı yapmaya gittik.15 dk boyunca sipariş için bekledik ki gelen olmadı taki biz çağırana kadar.üşüdük ısıtıcının açılmasını istedik, yan masanın rahatsız olacağını söylediler.Gerçekten komik ve kötü bir işletme.teşekkür ederiz.
Y
Yüksel Maden on Google

Ramada otelin restoranı. Serpme kahvaltısını denedik. Fiyat performans olarak iyiydi. Çeşit ve kalite olarak güzel. Servis yavaş ve ramada Otel gibi bir otel zincirine göre iyi değil. Sabah 10.30 a kadar açık büfe 11.00 den sonra serpme kahvaltı konseptinde. Konum olarak iyi bir yerde ancak tunalı bölgesi otopark konusunda sıkıntılı.
The restaurant of the Ramada hotel. We tried the spread breakfast. Price performance was good. Beautiful in variety and quality. Service is slow and not good for a hotel chain like ramada Hotel. Open buffet until 10:30 in the morning, after 11:00 in the concept of mixed breakfast. It is in a good location in terms of location, but the Tunali region is problematic in terms of parking.
A
Ahmed Jumaan on Google

Good place to be
M
Maryam Mashatkulova on Google

I liked this otel, here clearly rooms. So comfortable. In room have all u can need.

Write some of your reviews for the company Cafe Rosso

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *