Emek Sakatat - Emek Mahallesi Bişkek Caddesi 8 Cad.) 173/A

4.9/5 based on 8 reviews

Ankara Sakatat | Ankara'da 32 yıldır Sakatatın Tek Adresi | Emek Sakatat - Emeksakatat.com

Kuzu Karaciğer, Dana Karaciğer, Kuzu Kelle, Kuzu Paça, Dana Paça, Kuzu İşkembe, Dana İşkembe, Kuzu Dalak, Kuzu Yürek, Dana Yürek, Dana Dil, Ankara Sakatat

About Emek Sakatat

Sağlıklı ve hijyenik üretim ortamında gıda güvenlik sisteminin şartlarını yerine getirerek müşterilerimize güvenilir gıda temini sağlamak.

Sektörümüz içindeki gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip ederek gıda sektörüne yönelik çözümler üretmek.

Profesyonel personelimizle gıda zincirinin her aşamasında üretim ve denetim hassasiyeti ile hareket edip müşterilerimize kaliteli sağlıklı sakatat ürünleri sunmak.

Sağlıklı, hijyenik bir üretim ortamında, insan sağlığını, refahını her şeyin üstünde tutarak en son teknolojik bilimsel gelişmeleri takip edip; et ve sakatat sektöründe sorumlu olduğumuz yasal şartlara en iyi şekilde uymak.

Gıda güvenliği sistemimizi sürekli iyileştirmek için çalışmak.

Personel kadromuzun sürekli bu bilince sahip olmasını sağlamak ve müşterilerimizin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermektir. 

Contact Emek Sakatat

Address :

Emek Mahallesi Bişkek Caddesi 8 Cad.) 173/A, 06500 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9998
Postal code : 06500
Website : http://www.emeksakatat.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Emek Mahallesi Bişkek Caddesi 8 Cad.) 173/A, 06500 Çankaya/Ankara, Turkey
f
furkan altın on Google

Evim etlikte olmasına rağmen sadece buradan sakatatımın alıyorum. Herkese öneririm çünkü çok kaliteli,taze ve temiz ürünlerinden dolayı emek sakatatı tercih ediyorum. Özellikle kellesini ve ciğerini kesinlikle denemelisiniz.
Even though my house is in the flesh, I'm just getting out of here. I recommend to everyone because of the very good quality, fresh and clean products because of the labor disability I prefer. You should definitely try the head and liver.
E
Emre on Google

Evde ayak paça yapacağım zaman buradan alıyorum , tek kelime ile efsane. Yani buradan aldığım ayak ile yaptığım paçayi içtikten sonra dudaklarım 8 saat en az birbirine yapışıyor . Bilen bilir gerçek ayak paça böyle olur. Sevgiler
When I am going to do a leg at home, I get it here, in a word, it is legend. So after drinking the leg I made with the foot I bought from here, my lips stick at least for 8 hours. Who knows, the real foot is like that. Yours
T
Toprak Mete Demir on Google

Daha önceden işkembe çorbasının tadını sirke limon sarımsak üçlüsünün tadı zannederdim. Hatta herkes hala öyle zannediyor. Taneleri ağzıma gelince tiksinirdim. İnanın bu kadar temiz işkembe bulacağımı hiç düşünmedim. Artık tanelerinden tiksinmeden yiyorum ve işkembe çorbasının gerçek tadını anladım. Gıda güvenliğini dert etmeden artık buradan alış veriş yapabiliyorum. Evde birdaha uğraşmıyorum. Bu bir lüks. Herkese tavsiye ediyorum.
Previously I thought the taste of tripe soup was the taste of vinegar, lemon and garlic trio. Even everyone still thinks so. I would disgust when it came to my mouth. Believe me, I didn't think I'd find this much tripe. Now I eat without disgusting their grains and I understand the true taste of tripe soup. I can now shop here without worrying about food safety. I'm not at home again. It's a luxury. Would recommend to anyone.
M
Muhammed Demir on Google

Ürünleri o kadar taze ki, burda gözüm kapalı alışveriş yapıyorum. Dükkan sahibi kalitesiz sakatatlari dükkana sokmuyor. Pazartesi ve cuma günü satılan pişmiş kelleyi kesin denemelisiniz. Genelde erkenden bitiyor. Ciğeri öyle löp diye vermiyorlar. İstediğini gibi doğrayıp, içindeki sinirleri ayıklayıp veriliyor. İşini hakkıyla yapan bir işletme. Bu zamanda böyle bulmak zor. Bi deneyin anlayacaksınız.
His products are so fresh that I keep shopping here. The shopkeeper doesn't get into the shop. On Monday and Friday, you should try the baked kelley for sure. It usually ends early. They don't give the lumps like that. She chops her like she likes, takes away her nerves. A business that makes it right. Hard to find like this at this time. You will understand if you try a bi.
H
Hayati Lafci on Google

Yaklaşık 10 yıldır alışveriş yapıyorum. Bir tane bile bayat ürüne denk gelmedim. Çok güvenilir ve itibarını korumaya özen gösteren bir firma. Fiyatlar ortalamanın çok az üzerinde.
I have been shopping for about 10 years. I haven't come across a single stale product. A very reliable company that takes care to protect its reputation. Prices are slightly above average.
a
ali sarioglan on Google

Sakatat alışverişinizi güvenerek yapabilirsiniz.Güleryüzlü, çözüm odaklı çalışanları var.Fiyatlar da Ankara için ortalamadır
You can shop for offal with confidence. They have friendly, solution-oriented employees. Prices are also average for Ankara.
M
Melis Kaya on Google

the best
Ö
Önder Bostancı on Google

Best place to buy some sheep or cow giblets.

Write some of your reviews for the company Emek Sakatat

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *