DÖRT MEVSİM CATERİNG YEMEK HİZ.EMLAK OTOMOTİV LTD ŞTİ - batı sitesi mahallesi 2320 cadde no 9 yenimahlale

4.3/5 based on 8 reviews

About DÖRT MEVSİM CATERİNG YEMEK HİZ.EMLAK OTOMOTİV LTD ŞTİ

ankara catering
Dört Mevsim Catering
Genellikle 1 saat içinde yanıt verir...
×

Contact DÖRT MEVSİM CATERİNG YEMEK HİZ.EMLAK OTOMOTİV LTD ŞTİ

Address :

batı sitesi mahallesi 2320 cadde no 9 yenimahlale, 06930 Yenimahalle/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +99
Postal code : 06930
Website : http://dortmevsimcatering.com/
Categories :
City : Yenimahalle/Ankara

batı sitesi mahallesi 2320 cadde no 9 yenimahlale, 06930 Yenimahalle/Ankara, Turkey
P
Pınar TOK ALBAYRAK on Google

Anlaşmalı çalıştığımız dört mevsim catering şirketinden çok memnunuz şantiyemize yaklaşık 100 kişilik yemek söylüyoruz hem yemekler çok güzel hem çalışan personelleri tecrübeli. Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadık. Küçük sorunlar her işletmede olur ve öyle durumda bile hemen çözüme ulaşabildik. ??
We are very pleased with the four-season catering company we work with, we say about 100 people to our construction site. We have had no problems until today. Small problems happen in every business and even so, we were able to find a solution immediately. ??
B
Beyza Böke on Google

ADAM MOBİLYA SAN. VE TİC. A.Ş. olarak yemek hizmetimizi dört mevsim catering'den almaktayız, günlük neredeyse 60 kişilik yemek istiyoruz birçok firmaya çalıştıkları ve o kadar fazla kişiye yemek yapıldığı halde bile lezzet 10 numara. Menü olarak çeşitliliğin fazla olması harika. Dört mevsim catering çalışanlarının güler yüzlülüğü ve samimiyetinin yemeklerindeki lezzetine yansıdığını görmekteyiz. Hijyen ile çalıştıklarını ,yemeklerin lezzetini, kullandıkları yemek malzemelerinin sağlık açısından kaliteli olduğunu, işlerini severek yaptıklarını, yemek çeşitlerinde çözüm odaklı olduklarını biliyoruz. Bu yüzden Dört Mevsim Catering'i herkese öneriyoruz.
ADAM MOBİLYA SAN. VE TİC. A.S. We get our food service from four seasons catering, we want to eat almost 60 people a day, even though they work for many companies and so many people are cooked, the flavor is number 10. It is great to have a lot of variety in the menu. We see that the friendliness and sincerity of the four-season catering staff is reflected in their taste. We know that they work with hygiene, the taste of the food, the food materials they use are of high quality in terms of health, they love their work, and they are solution-oriented in food types. That's why we recommend Dört Mevsim Catering to everyone.
O
Omer Bahri Dizdar on Google

Catering firması olarak hizmet veren bir işletme hijyen kurallarına ve ürün kalitesine önem veriyorlar çalıştıkları devlet kurumları ve okullar var diyetisyen kontrolünde yemek menüleri hazırlanıyor yemediğimiz yemeği göndermeyiz mantığı ile çalışıp öğle yemeklerinde müşterilere giden aynı yemekten hazırlıyorlar kendileri için ayrı menü yapmıyorlar firmanıza yemek şirketi arıyorsanız görüşmeniz de fayda var
As a catering company, they pay attention to hygiene rules and product quality. There are government institutions and schools they work in. They prepare food menus under the control of dietitians. there is
I
Ibrahim Özkan on Google

Yemek sektöründe bir numara hizmet. lezzet kalite hijyen dört dörtlük yemek hizmeti ve organizasyon DÖRT MEVSİM
Number one service in the food industry. taste, quality, hygiene, perfect food service and organization FOUR SEASONS
H
Hakan Işık on Google

Çok hijyenik bir yer maksimum hizmet kullanılan malzemeler çok kaliteli herkese tavsiye ederim
A very hygienic place, maximum service, the materials used are very high quality, I recommend it to everyone
H
Hakan Işık on Google

Mükemmel hizmet kusursuz hijyen, anne eli değmiş gibi, yemekler çok güzel.
Excellent service, impeccable hygiene, as if by mother's hand, the food is very good.
H
H K on Google

Dört mevsim cantrıng müşterinin dikkatine. Sizlere nasıl bir sunum yapıyorlar. Sizlerin gözlerini boyamak için. Önceden hazırlıklarını yapıyorlar Sizlerin geleceğinizi öğrenince her şeyi ve hazırlıklarını yapıp ona göre sunum yapıyorlar. Çünkü göründüğü gibi değildir temizlik kalite ve titizlikle hiç bir alakası yok. Çünkü ben doğruları yazdığım için.bana tehtite eski çalıştığım yere gelmişler bilginize sunarım
Four seasons cantring customer's attention. What kind of presentation are they making to you? To paint your eyes. They make their preparations in advance. When they learn about your future, they make everything and preparations and present accordingly. Because it is not what it seems, cleaning has nothing to do with quality and meticulousness. Because I wrote the truth, they came to my old place of work to threaten me.
D
DORT MEVSİM YEMEK on Google

PERFECT

Write some of your reviews for the company DÖRT MEVSİM CATERİNG YEMEK HİZ.EMLAK OTOMOTİV LTD ŞTİ

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *