Düveroğlu - Selanik Cd no:18/ a

4/5 based on 8 reviews

Düveroğlu Hakkında

Enver Düveroğlu kurucumuz, ustamız, babamız, girişimcimiz.
Zamanın sakin Ankara'sında bundan tam 48 yıl önce (1963) toplam Anıttepe nüfus yoğunluğunun 3000 kişinin yaşadığı bir bölgede küçücük ancak emek yoğun lezzet sunan ve bu lezzeti en düşük fiyatla mahalle dostlarıyla paylaşan bir işletme olarak doğdu...

Contact Düveroğlu

Address :

Selanik Cd no:18/ a, 06420 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +98
Postal code : 06420
Website : http://duveroglu.com.tr/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Selanik Cd no:18/ a, 06420 Çankaya/Ankara, Turkey
A
Aydan Taşdemir Yılmaz on Google

Uzun zamandır yediğim en güzel lahmacun. Çıtır çıtır, malzemesi lezzetli sonrasında hiç rahatsız etmiyor. İçli köftenin iç malzemesi ve inceliği güzel. Hafta sonu oldukça kalabalıktı ama yine de garsonlar elinden geleni yapıyor. Lahmacun için yine gelinir ?
The best lahmacun I've eaten in a long time. It's crunchy, its ingredients are delicious, and it doesn't bother you at all. The inner material and delicacy of the kibbeh is beautiful. It was quite crowded on the weekend, but still the waiters do their best. Will come again for Lahmacun ?
A
Aylin Mirva Sağlam on Google

Düşük puan verip, bu kadar eleştirecek şeyi nasıl yazmışlar anlamadım doğrusu. Tesadüfen gittik ve hayatımda bu kadar incecik, lezzetli lahmacun yemedim diyebilirim. Tatlı kalmadığı için ertesi gün tekrar gittik. Bu sefer farklı şeyler de deneyelim dedik. Enfesti. İkramlar, ilgi, personelin güler yüzü ve kalabalığa rağmen hızları harikaydı.
I honestly don't understand how they wrote something that would give such a low rating and criticize it so much. We went by chance and I can say that I have never eaten such a thin and delicious lahmacun in my life. Since there was no dessert left, we went again the next day. This time we decided to try something different. Infested. The treats, the attention, the smiling face of the staff and their speed despite the crowd were great.
B
Beyza Bilgen on Google

Yorumlarda yazıldığı gibi değil maalesef. Beyti, döner kebap, antep lahmacun ve içli köfte yedik. Antep köfte ve içli köfte fena değildi ama diğer ikisi maalesef beklentinin çok altında kaldı.
Unfortunately not as written in the comments. We ate Beyti, doner kebab, antep lahmacun and stuffed meatballs. Antep meatballs and stuffed meatballs were not bad, but the other two unfortunately fell short of expectations.
B
BERKAY GENC on Google

Düveroğlu yıllardır değişmeyen kalitesi ve lezzetiyle önemli bir marka artık. Ancak sadece kebapçı demek çok basit olur. Buraya çoçukken ailecek geldiğimiz zamanları hatırlamak farklı bi duygu. Aşağı inerken kuşlu salonun adının hala aynı kaldığını görmek bile o kadar güzeldi ki. Lezzeti yllar boyunca hiç bozulmadı. Servis güleryüzlü ve hızlı. Eski samimi mekanlardan aslında. Farkında olmayıp özlediğimiz mekanlardan.
Düveroğlu is now an important brand with its unchanging quality and taste for years. However, it would be too simplistic to just call it a kebab shop. It is a different feeling to remember the times when we came here as a family. It was so nice to even see the name of the bird hall still the same as we went down. Its taste has never deteriorated over the years. Service is friendly and fast. Actually one of the old intimate places. One of the places that we are not aware of and miss.
Ö
Ömer KARBUĞA on Google

Zaten yıllardır değişmeyen kalitesi var ve hala devam ediyor. Çalışanlar gayet ilgili ve güler yüzlü. Servis baya hızlı. Döneri gayet başarılı (porsiyon 48₺) fakat bir porsiyon doyurucu değil bilginize. Ayrıca pazar günleri kapalı oluyor.
It has already had an unchanged quality for years and still continues. The employees are very friendly and smiling. Service is pretty fast. Doner is very good (a portion is 48₺) but one portion is not satisfying for your information. It is also closed on Sundays.
s
sepehr seyedian on Google

Traditional turkish cuisine
A
Alper Biler on Google

As always delicious...
E
Elahe Mahmoodpour on Google

Nice personal and tasty food

Write some of your reviews for the company Düveroğlu

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *