Beyazıt Sofrası Natoyolu - Natoyolu Caddesı No:230

4.8/5 based on 8 reviews

Contact Beyazıt Sofrası Natoyolu

Address :

Natoyolu Caddesı No:230, 06700 Mamak/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +99
Postal code : 06700
Categories :
City : Mamak/Ankara

Natoyolu Caddesı No:230, 06700 Mamak/Ankara, Turkey
O
Ozge Konur on Google

Gerek servisi gerek yemekleri ve de lezzetli ikramlariyla oldukca memnun kaldik. Samimi icten calisanlariyla gozum kapali tavsiye edebilecegim bir mekan.
We were very satisfied with both the service, the food and the delicious treats. It is a place that I can recommend blindly with its sincere and sincere employees.
T
Taylan KARAKOÇ on Google

Salatası 1-2 günlük mezelere desen aynı lezzet desen yok etlerinde morlaşma var Ankarada yediğim rn kötü yer diyebilirim
The salad is 1-2 days old with appetizers, it tastes the same, there is no purple in the meat, I can say that the food I ate in Ankara is the worst place.
v
volkan pekşen on Google

İkramlar bol, personel güler yüzlü memnun etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Öncelikle çalışanlara ilgileri için teşekkür ederim. Ciğer şiş, külbastı ve Adana söyledik. Adana ve külbastıyı beğenmedim ama ciğer fena değildi. Adana normal makine kıyması gibi göründü ve lezzet olarak orjinalinden çok çok geride, külbastının eti çok sinirli ve sertti, ciğer dediğim gibi 10 üzerinden 5,5. Tekrar gider miyim diye soracak olursanız çok sanmıyorum.
The treats are plentiful, the staff do their best to please with a smile. First of all, I would like to thank the staff for their interest. We ordered liver shish, cutlet and Adana. I didn't like Adana and cutlet meat, but the liver was not bad. Adana looked like normal minced meat and was far behind the original in taste, the meat of the cutlet was very angry and tough, as I said, the liver is 5.5 out of 10. If you were to ask if I would go again, I don't think so.
a
alikan gk on Google

Sanki ücretini vermiyoruz ikram yolluyor bayatlamis ikram yolluyorsun içinden bide kıl çıktı bide limon istedim hiç limon gelmedi gidebilicek en kötü yer
It's like we don't pay for it, it sends treats, it's stale, you send treats, there's a hair in it, I asked for a lemon, I didn't receive any lemons, the worst place to go
S
Seda Erdem on Google

Gayet temiz, düzenli bir mekân. Çalışanların nezaketi de yemeklerin ve ikramların lezzeti de kayda değer. Tavsiye ederim.
A very clean and orderly place. The kindness of the employees and the taste of the food and treats are also noteworthy. I advise.
Y
Yuksel GULER on Google

Kaliteli ve lezzetli ürünler, güleryüzle ve hızlı yapılan servis. Aslında en önemlisi temiz olması. İkramlarıda unutmamak gerekir, salatar, ezmeler ve tatlılar.
Quality and delicious products, friendly and fast service. The most important thing is to be clean. We should not forget the treats, salads, spreads and desserts.
f
f.gül kuyu on Google

Mezeler çok iyi, personel güleryüzlü, fiyatlar uygun, hızlı servis tabi bir de ikramlar var. Tekrar tercih edeceğiz teşekkürler
The appetizers are very good, the staff is friendly, the prices are reasonable, fast service, of course, there are also treats. We will choose again thank you
Z
Zübeyde Şahbaz on Google

Öğretmenler Günü yemeğine geldik çok beğendik.mekan ferah.fiyatlar uygun… personeller güleryüzlü ve ilgili çok kibarlar..mezeler taze yemekler lezzetli …her şey için teşekkür ederiz yine tercih edeceğiz.
We came for the Teacher's Day dinner, we liked it very much. The place is spacious. The prices are affordable. The staff are friendly and very polite. The appetizers are fresh, the food is delicious. Thank you for everything, we will choose them again.

Write some of your reviews for the company Beyazıt Sofrası Natoyolu

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *