BAKLAVACI SEYYİD - BATI SİTESİ MAHALLESİ F.S.M. BULVARI A BLOK NO:506/A-D

4.4/5 based on 8 reviews

Contact BAKLAVACI SEYYİD

Address :

BATI SİTESİ MAHALLESİ F.S.M. BULVARI A BLOK NO:506/A-D, 06560 Yenimahalle/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9797
Postal code : 06560
Categories :
City : Yenimahalle/Ankara

BATI SİTESİ MAHALLESİ F.S.M. BULVARI A BLOK NO:506/A-D, 06560 Yenimahalle/Ankara, Turkey
A
Ahmet Tozkaptı on Google

Baklavalarinin lezzeti kadar misafirperverlikleri de benden beş yıldız aldi. Normalde baklava seven birisi değilimdir ancak buranın baklavasini birkaç kez özellikle gidip aldım. Mutlaka bakmalısınız. Sanki fiyatlar biraz yüksek gibi ama deger :)
Their hospitality, as well as the taste of their baklava, received five stars from me. I'm not normally a baklava lover, but I went and bought the baklava here a few times. You should definitely look. It seems like the prices are a little high but it's worth it :)
B
Buse Eraslan on Google

El yapımı çiğköfteleri muazzam, tatlı almaya gittiğinizde ikram ediliyor. Ayrıca satın da alabiliyorsunuz. Bütün tatlıları lezzetli olsa da bizim tercihimiz soğuk baklavadan yana, ellerine sağlık. Umarım aynı kalitede devam eder.
Their handmade Çiğköfte is enormous, they are served when you go to buy dessert. You can also buy. Although all their desserts are delicious, our preference is for cold baklava, well done. I hope it continues with the same quality.
K
Kerem Akyüz on Google

Damak tadınıza hitap eden, çeşitliliği güzel bir tatlıcı. Ben beğendim.
A sweet shop with a nice variety that appeals to your taste buds. I like it.
G
Gül Göktaş on Google

Ailecek tatlı yemeye gidelim dedik buraya gitmeye karar verdik.Katmer künefe fıstıklı baklava ve fıstıklı şöbiyet aldık ortaya.SERVİS VERİLMEDİ, resmen ortadan herkes yemek zorunda kaldı.400e yakın hesap ödedik. 5 kişiye altı dilim elma 6 dilim greyfurt ve süt ikramı getirdiler. Yediklerimizden sadece künefe iyiydi. Baklavalar bayattı söylememize rağmen garson oralı olmadı. Çay getirdiler bin bir nazla. Çalışanlar habire sigara içip öyle servis falan yapıyor.Servis elemanları konuşmayı bile bilmiyor ne hoşgeldiniz ne isteğiniz nedir gibi şeyler yok dolayısıyla özür de yok.Tüm çevremizi burası konusunda uyardık, ücrete göre rezaletti.
K
Kübra on Google

Merhaba, katmer istedik yapamayacaklarını söylediler gelmişken farklı birşey yiyelim dedik 2 adet künefe söyledik 2side rezaletti ve 1 saat 10 dk bekledik. Kusura bakmayın diye ikram baklava gönderdiler ama oda lezzetli değildi. Bence genel olarak tatlıların lezzetli olduğu bir yer değil, tavsiye etmem.
Hello, we asked for katmer, they said they couldn't do it, we said let's eat something different while we came, we ordered 2 künefes, 2 of them were disgraceful and we waited for 1 hour and 10 minutes. I'm sorry, they sent treats baklava, but the room was not delicious. I think in general it is not a place where desserts are delicious, I would not recommend.
Ö
Özlen İŞERİ on Google

Çok ilgili bir personel harika Antep usulü tatlılar özellikle katmer omrunuzde böyle katmer yememissinizdir diyorum Güleryüz ve süper hizmet teşekkürler baklavacı Seyyid iyiki sizi tanimisiz
A very caring staff, great Antep style desserts, especially katmer, I say you have never eaten such katmer in your life. Smiling and super service, thanks baklava maker Seyyid, I'm glad we don't know you.
m
mesut yildirim on Google

Güleryüzlü ve ilgili bir mekan. Sahipleri ve ustaları Mardinli. Tatlıları gerçekten çok leziz ve sindirimi kolay. Alışveriş yapınca, eski bir gelenek olan tatlı ve çay ikramı yapıyorlar. Meşhur baklavacılarda bu olay artık yok ne yazık ki. Katmer isteyince sizin yanınızda yapıyorlar. Bizim katmeri Mehmet Ali usta yaptı. Enfesti. Sipariş ve hazır olması yaklaşık 10 dakika. Eylül 25 itibari ile 1 katmer 55 TL. 4 kişiye tadımlık olarak yeterli bir ebatta.
A friendly and engaging place. Owners and masters are from Mardin. Their desserts are really delicious and easy to digest. When they shop, they offer dessert and tea, which is an old tradition. Unfortunately, this event no longer exists in the famous baklava shops. When you want katmer, they make it with you. Our katmer was made by master Mehmet Ali. Infested. About 10 minutes to order and ready. As of September 25, 1 katmer is 55 TL. Large enough for 4 people to taste.
A
Atilla Han Solak on Google

F/p

Write some of your reviews for the company BAKLAVACI SEYYİD

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *