Bahçelievler Cafe & Bistro - 54. Cad. No:18

3.9/5 based on 8 reviews

Contact Bahçelievler Cafe & Bistro

Address :

54. Cad. No:18, 06490 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97
Postal code : 06490
Categories :
City : Çankaya/Ankara

54. Cad. No:18, 06490 Çankaya/Ankara, Turkey
k
kahraman kral on Google

Bugün ilk kez denedik bu mekanı giriş fena değil çalışan arkadaşlar oldukça samimi ve güler yüzle karşılıyor sizi. Mekân öyle çok büyük değil orta boyutlarda bir dükkan. Serpme kahvaltı iki türlü klasik ve sultan olmak üzere klâsik olan 55tl Sultan olan 79 TL fiyatı var biz denemek maksadıyla sultan serpme kahvaltı sipariş verdik. El yapımı taze limonata ile açılış yapılıyor koca semaver Çay geldi peşinden, gözleme, 5 çeşit reçel 3 çeşit peynir 2 çeşit zeytin bal, kaymak, tereyağı ve yeşillik yanında kavurmalı yumurta ve menemen patates kızartması ve patlıcan ve kabak kızartması geliyor kavurması adı kavurma hafif tad katsın diye şöyle yalandan çalmışlar işte oda zaten iyi değildi koku vardı menemen güzeldi lakin daha iyisini de bahçelievler de yemedim desem yalan olur ! Kahvaltı öyle ahım şahım değil anlayacağınız. Şimdi ne yalan söyleyeyim tamam çeşit çok gibi lakin lezzet yok 80tl verip hüsrana uğratan bir kahvaltı malesef! Birde yetmez gibi kafenin hemen dibindeki çöp bidonu tam bir fiyasko sinek kovalamak tan yemek yiyemiyorsunuz malesef yağmur gibi saldırıya geçiyorlar bu sorun işletmeden kaynaklı bir sorun değil onların da elleri kolları bağlı defalarca belediyeye başvurduklarını söylediler yanlız bizler musteriyiz . Bir daha gidermiyim evet gidebilirim diğer lezzetleri demek için ama! kahvaltı için gitmem! 4 yıldızı da çalışan güler yüzlü çalışanlarının hatırına verdim.
Today we tried this place for the first time, the entrance is not bad, the friends who work welcome you with a very friendly and smiling face. The place is not that big, it is a medium sized shop. The mixed breakfast has a price of 79 TL, which is 55 TL, which is classical and sultan, which is classic and sultan. We ordered sultan mixed breakfast to try it. The opening is made with handmade fresh lemonade. Big samovar Tea came, followed by pancake, 5 kinds of jam, 3 kinds of cheese, 2 kinds of olive honey, cream, butter and greens, roasted eggs and menemen fried potatoes and fried eggplant and zucchini. The room was not good anyway, the smell was nice, but it would be a lie if I said I didn't eat better in Bahçelievler! Breakfast is not like that, you will understand. Now what should I lie, okay, it is like a lot of variety, but it does not have any flavor. As if it was not enough, the garbage bin right at the bottom of the cafe is a complete fiasco, you cannot eat without chasing flies, unfortunately, they are attacked like rain, this problem is not a problem due to the business, they said that they applied to the municipality many times with their hands tied and we are only customers. I'll go again, yes, I can go to mean other flavors, but! I don't go for breakfast! I gave all 4 stars for the sake of the friendly employees.
V
Volkan Yasdur on Google

Instagram'da görerek kahvaltıya geldik.vadedilen tüm çeşitler mevcuttu ama hepsi de minicik tabaklarda.genel olarak lezzetli sayılırdı.fiyati makuldü.hizmet güzeldi.mekan biraz daha sıcak olsa daha iyi olurdu montsuz oturdugunuzda biraz üşüyorsunuz.menudeki diğer ürünleri denemedim ama lezzetli görünüyorlar.denemeye değer
We came for breakfast by seeing it on Instagram. All the promised varieties were available, but they were all on tiny plates. In general, they were delicious. The price was reasonable. The service was good. It would be better if the place was a little warmer. It would be better if the place was a little warmer. You feel a little cold when you sit without a coat. I haven't tried other items on the menu, but they look delicious. value
A
Ayturan Kerimli on Google

Arkadaşlar gerçekten çok iğrenç bir mekan. Islak hamburgerini denemeye gittik. Köftesi bayat ve soğuktu. Garsona söyledik soğuk ve bayat diye. Eğer köftesi böyleyse başka sipariş verelim dedik. Yok dedi hallediyorum. Usta o köfteleri ısıtıp tekrar yollamış. Tabi yine yiyemedik. Kısacası paramızla rezil olduk. Hayatımda yediğim(yiyemediğim) en iğrenç yemekti.
Guys, it's a really disgusting place. We went to try the wet hamburger. The meatballs were stale and cold. We told the waiter that it was cold and stale. If the meatballs are like this, we decided to order another one. He said no, I'm dealing with it. The master heated those meatballs and sent them again. Of course, we still couldn't eat. In short, we were disgraced with our money. It was the most disgusting meal I have ever eaten (not eaten) in my life.
O
Omer ARSLAN on Google

2 yildizi sirf yemeklerine saygisizlik olmamasi adina verdim. kis mevsiminde tam bir fiyasko icerisi inanilmaz havasiz ve sigara dumaninda nefes alamiyosunuz ve uzerinize saclariniza kadar sigara dumani siniyor. Penceleri acip havalandiriyorlar ara sira ama kesinlikle yetersiz kalıyor.
I gave it 2 stars just for the sake of not being disrespectful to their food. It's a complete fiasco in the winter, it's incredibly stuffy and you can't breathe in cigarette smoke, and cigarette smoke permeates you up to your hair. They open the windows and ventilate them from time to time, but it's definitely not enough.
G
Gökalp Aksekili on Google

Masa oyunları oynamak için ideal bir yer. Müzikleri bazen çok kaliteli bazen ise insanı tribe sokan türden. Çalışan arkadaşlar ilgili ve güler yüzlü. Sigara dumanı her bu tarz kafede olduğu gibi yoğun maalesef.
An ideal place to play board games. Their music is sometimes very high quality and sometimes it is the kind that makes you trip. Employees are friendly and smiling. Unfortunately, the cigarette smoke is intense as in every cafe of this style.
A
Ali Basol on Google

Islak hamburger yedik ama Islak falan değil :) Sosu lezzet açısından fena değil aslında ama çok çok az. Köftesinin de karabiber ve sarımsağı çok az. Mekan ise rezalet, sigara dumanı içinde yemek yiyorsunuz. Garsonlarda maske falan yok. Basit öğrenci kafesinden ibaret.
We ate a wet hamburger, but it's not wet :) The sauce is not bad in terms of taste, but very very little. Her meatballs also have very little black pepper and garlic. The place is a disgrace, you eat in cigarette smoke. Waiters don't have masks. It's just a student cafe.
G
Galip Öcal on Google

Arkadaslar 30 ocak 2022 tarihinde yorumlara bakarak gittim ancak ya bize böyle servis yaptılar yada o resimler aldatmaca. Peynirler inanılmaz kucuk tereyag hazır markette satılan kucuk ac bitirleri acıp koymuslar. Herşeyı gectim menemen ve yumurta tam bir fiyasko. Söz de kavurmalı yumurta eti seçerek buldum. Menemen ise yani bu kadar kötü olabilirdi. Normalde yorum yapmam ancak işletmenın bu yorumları dikkate alıp düzeltmesi şart. Çalışanlar güler yüzlü ancak inanın kahvaltınız o fiyata bile degmiyor malesef?
Friends, I went on January 30, 2022 by looking at the comments, but either they served us like this or those pictures are deception. The cheeses are incredible, the little butter is ready, they put the little bitters sold in the market. I passed everything, menemen and eggs are a complete failure. I found it by choosing fried egg meat. Menemen, on the other hand, could have been that bad. I normally don't comment, but the business must take these comments into account and correct them. The employees are friendly, but believe me, your breakfast is not even worth that price.
H
Halil sümer on Google

Bu yere girmeden önce bende yorum okuyan biriyim. Bazı arkadaşların yazdığı eksiklikler acaba dedirtti. Ama girdiğimde hatta girmeden rezervasyon yaptırdığımız anda telefona bakan arkadaşın samimi ve yardımcı olan tavırları iyi bir kahvaltı edilcek yer olduğu konusunda bende olumlu bir sonuç bıraktı. Ayrıca oraya geçtiğimizde güler yüz ve ilgi ilede memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Kahvaltıya gelince sultan kahvaltısı denilen bir menü önerisi ile onu tercih ettik gelen kahvaltı sofrası ekledigim resimdeki gibi yeterince dolu ve 3 kişi olmamıza rağmen bitiremeyecegimiz kadar çoktu bütün yorumlarda dikkatimi çeken kavurmalı yumurtaya özellikle dikkat ettim orada da görünüyor daha nasıl olmasını bekliyor arkadaşlar anlamış değilim ayrıca istediğimiz extra bir börek sepetinde ellerinde olmayan onan için bitmiş bir parça yerine diğer çeşitten adeti fazlalastirarak hakkaniyeti de yapmış olduklarının farkına vardım huzurlu rahat ailenizle de gidebileceginiz ve çalışanlarının çok efendi düzgün olduğu bir cafe tavsiye ederim. Not : şahsi görüştüm sultan kahvaltısı neden hep böyle olur ki hiç kral kahvaltısı yada prens sofrası gibi isimler görmüyorum değişik menü ve stratejiler uygulanırsa insanların hem zengin menü çeşidi hemde farklı bir imaj ile dikkatini daha çok çekecek mesela ben bu kral kahvaltısı neymiş diye merak eder bir bakardım yani ?
I am someone who reads reviews before entering this place. The shortcomings that some friends wrote made me wonder. But when I entered, the friendly and helpful attitude of the friend who answered the phone when we made a reservation without even entering left a positive result for me that it was a place to have a good breakfast. I would also like to state that we were satisfied with the smiling face and interest when we went there. When it comes to breakfast, we chose it with a menu suggestion called sultan breakfast, the breakfast table I added was full enough as in the picture and it was so much that we could not finish even though we were 3 people. I realized that they have done justice by increasing the number of other kinds instead of a finished piece for the sake of what they do not have in a pastry basket. I recommend a cafe where you can go with your family in peace and comfort and where the employees are very gentle. Note: I have personally interviewed why the sultan's breakfast is always like this, I do not see names such as king breakfast or prince's table, if different menus and strategies are applied, it will attract people's attention with both a rich menu variety and a different image, for example, I would wonder what this king breakfast was and have a look. so ?

Write some of your reviews for the company Bahçelievler Cafe & Bistro

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *