Aspava Pide Kebap Salonu - Sanayi Cad. Sanayi Han No:23 D:35

3.6/5 based on 8 reviews

Aspava - Aspava.com.tr

Hakkımızda


ASPAVA 1972 yılında Dünya Olimpiyat Güreş Şampiyonu MAHMUT ATALAY ile pideciliğin duayeni efsane usta ALİ ÖDEKBAŞ tarafından Sanayi Caddesi Sanayi Han B Blok 23/35 Ulus adresinde açıldı. Birlikte geçen uzun bir çalışma döneminin ardından ortaklar yollarını ayırdı ve Ali Usta 1998' e kadar kendi işletmesini çalıştırmaya devam etti. 1998'den sonra ise Ali Usta yerini mesleki eğitim ve terbiye ile yetiştirdiği oğlu ÇETİN ÖDEKBAŞ'a bıraktı. Bugün gelenekten, geleceğe felsefesiyle bayrağı devir alan ÇETİN ustanın oğlu ÇAĞATAY ÖDEKBAŞ ASPAVA ismi ve kalitesiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Contact Aspava Pide Kebap Salonu

Address :

Sanayi Cad. Sanayi Han No:23 D:35, 06030 Ulus-Altındağ/Altındağ/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +987
Postal code : 06030
Website : http://aspava.com.tr/
Categories :
City : Ulus Altındağ/Altındağ/Ankara

Sanayi Cad. Sanayi Han No:23 D:35, 06030 Ulus-Altındağ/Altındağ/Ankara, Turkey
M
Mehmet Zahit Aztekin on Google

Ustalar gayet başarılı işinin ehli oldukları belli gayet güzel hakkini veriyorlar aspava tavsiye ederim özellıkle pideleri tavsiye ederim... Leziz ve güvenin adresi...
The masters are doing their job very well and they give the right to be certain that they are competent. The address of delicious and trust ...
M
Murat Kaplan on Google

Lezzeti 10,Hizmet ve esnaflık 10 numara.Temiz ve doyurucu menüleri var.
Its flavor is 10, service and craftsmanship is number 10. They have clean and satisfying menus.
K
Kadir Gok on Google

Çok iğrenç pis bir yer kesinlikle tavsiye etmem. Lezzet kotu çalışanlar pis üstü başı rezil. Maşa da servis açtıkları çatal bıçağın üstünde bulaşık kalıntıları var. Bir yıldız bile çok ama mecburen işaretledik. Karsısında gençlik parkının içindeki piknikçilere gidin daha lezzetli yemekler yiyebilirsiniz.
Very disgusting dirty place I definitely wouldn't recommend. Taste bad employees are disgraced. There are remains of dishes on the fork and knife that they serve in tongs. Even one star is very, but we have to mark it. You can go to the picnics in the youth park opposite, you can eat more delicious meals.
M
Murat Sen on Google

Benim severek gittiğim bir mekan. Lahmacun en başarılı yemekleri. Yağlı ve acılı lahmacunları çok iyi. Dönerleri aşırı kuru ve sert oluyor. Çok arkadaşımı götürdüm. İnsanlar burayı ya çok seviyor ya da nefret ediyor. Bir şans vermeye değer bence. Sanayi Han'ın birinci katında olduğundan, caddeden izole, sakin ve keyifli bir yer.
A place I like to go to. Lahmacun's most successful dishes. The oiled and spicy lahma are very good. The doners are extremely dry and hard. I took so many of my friends. People love it or hate it. I think it's worth a chance. Since it is on the first floor of Sanayi Han, it is a quiet and pleasant place isolated from the street.
R
Rüştü Kuloğlu on Google

Temiz,nezih.Tam bir esnaf lokantası.Gidin.Memnun kalırsınız.?
It's clean, decent. A complete tradesman's restaurant. Go. You'll be satisfied.?
H
Halit Emin Solak on Google

Lezzetli idi ve alakadar oldular
It was delicious and they were interested
a
ali acar on Google

lahmacun yedik ama gerçekten son zamanlarda yediğimiz en kötü lahmacun diyebiliriz. İçindeki kıymanın yokluğunu mu eleştirsek, yoksa bu kıyma yokluğunu kapatmak için konulan abartılı isotu mu bilemedim. Birde üstüne o kadar para ödenmesi cabası ....
We ate lahmacun, but we can really say that it is the worst lahmacun we have eaten recently. I did not know whether we should criticize the absence of ground beef or the exaggerated isot used to make up for this lack of ground beef. Not to mention paying that much money on top of it....
N
Nima Hadavi on Google

I just wanted to say a huge thank you for your gear service. The food was absolutely delicious, all the staff friendly and the ambience was perfect for such an occasion. Everyone thoroughly enjoyed themselves. I really appreciate all your hard work. It is a day I will remember for a long time.

Write some of your reviews for the company Aspava Pide Kebap Salonu

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *