Sırff ET Kasap & Restoran - 408. Cd. No:37

4.6/5 based on 8 reviews

Sırff Et Kasap & Restorant - - Sirff-et.com

 "Tüm ızgara çeşitleri, kendi çiftliklerimizde özenle yetiştirdiğimiz,  %100 yerli dana ve kuzuların İslami usullerle günlük kesilmiş ve işlenmiş etleriyle

About Sırff ET Kasap & Restoran

Fiyat \ Performans açısından çok iddalı bir. Yemekler lezzetli etler hem taze hem çok leziz. Servis başarılı eşlikciler göz doyurucu aile için uygun pazartesi günleri kapalı

Contact Sırff ET Kasap & Restoran

Address :

408. Cd. No:37, 06190 Yenimahalle/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +99
Postal code : 06190
Website : https://sirff-et.com/
Categories :
City : Yenimahalle/Ankara

408. Cd. No:37, 06190 Yenimahalle/Ankara, Turkey
i
ibrahim levent keskin on Google

Gayet güzel bir mekan. Fiyat kalite orantılı. Engelli kardeşlerimiz icin park yeri var ve gayet rahat. Namaz kılmak isterseniz abdest için ayrı lavaboları var mescit ise üst katta gayet rahat . Tuvaletler temiz üst düzey misafirlerinizi çekinmeden getirebilirsiniz
It's a pretty nice place. Price is proportional to quality. There is a parking place for our disabled brothers and it is very comfortable. If you want to pray, there are separate sinks for ablution, and the masjid is very comfortable on the upper floor. Toilets are clean, you can bring your senior guests without hesitation.
Y
YUNUS G. on Google

Et ızgara ,temizlik, hizmet konusunda en iyi olmak için çalışan bir işletme. Lezzeti ve hizmeti ön planda tutan bir işletme.Lokum ızgara tavsiye ederim.Çorbalardan kelle paçayı öneririm.Oturum ve huzur olarak güzel.Oto park sorunu olmayan bir konumda.Vale hizmetine gerek kalmıyor bu sebepten.Fiyat olarak da verilen kaliteye göre makul.Buralarda iseniz gelmenizi tavsiye ederim.Afiyet olsun. Güzel günler dileğiyle Beni takip etmeyi unutmayınız.Teşekkürler
It is a business that works to be the best in meat grill, cleaning and service. It is a business that prioritizes taste and service. I recommend grilled Turkish delight. I recommend head trotters from soups. It's nice for sitting and peace. It's in a location where there is no parking problem. There is no need for valet service. For this reason, the price is reasonable compared to the quality provided. I recommend. Enjoy. Have a nice day. Don't forget to follow me. Thank you.
G
Gonca Elmastaş on Google

@sirffet tam bir engelli dostu mekan. Çalışanların ilgisi alakası çok iyi. Lezzetler zirvede. Fiyatlar emsallerine göre oldukça uygun. İkramları zengin. Çay kahve ikramları da var. Abdest alma yerine ve mescide kadar herşey düşünülmüş ??? kasap reyonunda da çeşitlilik çok. Biz çok memnun kaldık tavsiye ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ?
@sirfet it's a handicap friendly place. The interest of the employees is very good. The flavors are on top. Prices are quite affordable compared to their peers. Its offerings are rich. Tea and coffee are also available. Everything has been thought of, from the place of ablution to the masjid ??? there is a lot of variety in the butcher's section too. We are very satisfied, I recommend it. Thank you to everyone involved ?
A
Ayşe Soytürk on Google

Sırff ET.... Der susarım. Gerçekten Ankara da hem lezzetli hemde huzurla ailecek yemek yiyebileceğiniz bir mekan. Her gidişimiz de gram kaliteden ödüm vermeyen her daim güler yüzüyle ve hatırlanarak karşılandığımı mekan. Tek üzücü noktam o lezzetli dönerin arıtk sadece cuma günü olması ? Ankara da en çok bilinen o meşhur yerdeki lezzetsiz, önemsiz sofraları unutun ve birkez gelio burayı deneyin derim. Fiyat derseniz bu lezzetlere az bile ve piyasa ortalamasınım altında.. Masaya gelen mezeler bile birbirinden lezzetli öylesine göz doldurmak için getirilmiyor. Birde kasap bölümü varki dolap düzeni ürünler iştah kabartıyor ? Mekanın birde güzel özelliği şu ki wc ler tertemiz, abdest almak için yer var hemde kapılara eliniz değmeden sensör ile açılıp kapanıyor. ? Son olarak ortamda bunun yapay şelale ve kuşlar ortama daha da huzur katıyor.
Just because ET.... I keep quiet. It is really a place where you can have a delicious and peaceful family meal in Ankara. It is a place where I am always greeted with a smiling face and remembered, without sacrificing gram quality every time we go. My only sad point is that that delicious doner is now only on Friday ? Forget the tasteless, insignificant tables in that famous place in Ankara, and come and try this place once. If you say the price, these flavors are even less and below the market average. Even the appetizers that come to the table are not brought to the table as delicious as the other. There is also a butcher section, the cabinet layout products are appetizing ? Another nice feature of the place is that the WCs are clean, there is a place to make ablution, and the doors are opened and closed with a sensor without your hand touching. ? Finally, the artificial waterfall and birds add even more peace to the environment.
H
Hekuran Hajdari on Google

Food was very delicious
A
A Amrou on Google

Excellent Turkish Food
R
Randa kamgul (MishMish) on Google

Stuff really so kind and food very tasty ?
D
Didi Didi on Google

Thank you so much mister Davut it’s was a unbelievable night

Write some of your reviews for the company Sırff ET Kasap & Restoran

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *