Özen Köfte

4.6/5 based on 8 reviews

Contact Özen Köfte

Address :

Bağlar Cd. No:10, 54050 Serdivan/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +99
Categories :
City : Serdivan/Sakarya

Bağlar Cd. No:10, 54050 Serdivan/Sakarya, Turkey
M
Mücahit CAN on Google

240 Gr köfte + sucuk ızgara 25 TL mükemmel fiyat, gayet doyurucu, iyi pişmiş bir şekilde geldi. Tek eksisi menüsünün olmaması.
240 Gr meatballs and sausage grill 25 TL came with an excellent price, very satisfying, well cooked. The only minus is the absence of the menu.
H
Hilmi Şimşek on Google

Her Sakarya ziyaretimizde mutlaka uğradığımiz güzel nezih bir mekan ve oldukça hesaplı Güler yüzlü hizmetleri de cabası
It is a nice and decent place that we visit every time we visit Sakarya, and it's very affordable, not to mention its friendly services.
A
Arzu Devecioğlu on Google

Köftenin tadını çok beğendim,fiyat olarak da o kadar uygundu ki şaşırdım. Birde kızartmış ekmeği vardı, ekmekten evimize de istedik. Serdivan merkezde
I liked the taste of meatballs, I was surprised that the price was so convenient. He had fried bread and we wanted bread from our house. Central serdivan
E
Ebru Sevim on Google

Köftesi ve sucuğu gerçekten lezzetli Kazımpaşa köftesini aratmıyor Sucuğu özellikle deneyin Yanında domates sosu, acılı ezme tarzında bir sos, sumaklı soğan, maydanoz, salata geliyor Çay, kahve ikram Çocuklar için mini bı top havuzu ve kaydırak var Güzel ve nezih bir mekân Çalışanlar güler yüzlü ve alâkalı Gidince pişman olmazsanız
Meatballs and sausage are really delicious Kazimpasa does not look for meatballs Try the sausage especially It comes with tomato sauce, a spicy sauce, onions with sumac, parsley, and salad. Tea, coffee service There is a mini ball pool and slide for children. Nice and cozy place Employees are smiling and caring If you don't regret going
H
Hakan Emiroğlu on Google

Makul fiyatları ve lezzetli köftesi ile kesinlikle tavsiye ederim. Porsiyonları gayet doyurucu. Köftenin yanında ayrıca ızgara sucuğu da yemenizi tavsiye ederim baharatı tam kıvamında. Yoğurdunu da ayrıca tavsiye ederim.
I would definitely recommend it for its reasonable prices and delicious meatballs. Portions are very satisfying. Besides the meatballs, I recommend you to eat grilled sausage, the spice is just right. I also recommend the yogurt.
H
Hasan yılmaz on Google

Koftesi güzel sis guzel kuzu eti sertti servis te biraz zayıf idi. Mekanda 1 masa olmasina ragmen durmadan servis personeli cagirdik. Yinede eline saglik diyebilirim. Daha da guzellestirilebilir.
The meatballs were nice, the fog was good, the lamb meat was tough, and the service was a little weak. Even though there was only 1 table in the place, we called the service personnel without stopping. Still, I can say hello to your hand. It can be made even more beautiful.
E
Ercan İşcan on Google

Lezzet gayet güzel ama restoran atmosferi yok, girince tuhaf hissettim. Sanki bir düğün salonu havası vardı :)
The taste is fine but the restaurant has no atmosphere, I felt weird when I entered. It was like a wedding hall air :)
G
Göksel Yalçın on Google

Otopark sorunu yok. Mekan oldukça zevkli döşenmiş ve sıcak. Izgaralar çok lezzetli. Tatlıları da mutlaka deneyin. Fiyatlar da uygun. Tavsiye ediyorum.
No parking problem. The place is very tastefully decorated and warm. Grills are delicious. Be sure to try the desserts too. Prices are also affordable. I would recommend.

Write some of your reviews for the company Özen Köfte

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *