My Bear Burger - Şht. Yavuz Oğuz Sk. No. 9

4.8/5 based on 8 reviews

My Bear Burger - Hamburger Restoranı - My-bear-burger.business.site

My Bear burger Şubat 2019 tarihinde Burger sektörüne adım attı kaliteli ürün hijyen ve güler yüzlü hizmetimizle kısa sürede bölge halkının ve özellikle üniversite talebelerinin vazgeçilmez mekanı oldu
Semt kasabından günlük yaptığımız 140 gramlık yerli dana eti ev yapımı köftemiz ile değişik bir...

Devamını Oku

Contact My Bear Burger

Address :

Şht. Yavuz Oğuz Sk. No. 9, 06490 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Postal code : 06490
Website : https://my-bear-burger.business.site/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Şht. Yavuz Oğuz Sk. No. 9, 06490 Çankaya/Ankara, Turkey
H
Hilal on Google

Bugün gittik ve çok memnun kaldık. İşleten amca ve teyze çok tatlı ve hoş sohbetlerdi. Eğer gitmeyi düşünüyorsanız tat olarak şüpheniz olmasın. Hamburgeri gayet güzeldi. Patates ve soğan halkası da sıcak geliyor. Aynı zamanda tatlı da ikram ettiler. Kesinlikle şans verilmesi gereken bir hamburgerci.
We went today and were very satisfied. The uncle and aunt who run it were very sweet and pleasant conversations. If you are thinking of going, there is no doubt about the taste. The hamburger was pretty good. Potatoes and onion rings also come hot. They also offered dessert. Definitely a burger place that should be given a chance.
E
Ecem on Google

Bugün ilk kez ders arasında yemeğe gittik. Çok tatlı bir mekan ve işletme sahipleri çok sevecen cana yakın. Hamburger yedik çok çok çok lezzetliydi. Mozaik pasta ikram ettiler. Hamburger el yapımı gerçekten çok güzeldi. Artık hep tercih etmeyi düşünüyoruz??‍♀️
We went to dinner for the first time today. It is a very sweet place and the owners are very caring and friendly. We ate the hamburger it was very very tasty. They served a mosaic cake. Hand made burger was really good. Now we always think about choosing ??‍♀️
B
Buğrahan GÜÇLÜ on Google

Ellerinize sağlık sipariş alma aşamasından teslim aşamasına kadar kibar ve nazik hizmetinizden dolayı teşekkür ederim. Ne zaman sipariş versem hızlı teslimat kaliteli ürünler ve güler yüz.
I would like to thank you for your kind and courteous service from the stage of taking the order to the delivery stage. Whenever I order, fast delivery, quality products and smiling face.
v
volkan çelik on Google

Sıcak aile sevgisinde, anne şefkatinde lezzetli tamamen el yapmı burgerin tadmanızı tavsiye ederim. Teşekkürler burger için ???
I recommend you to taste the delicious completely handmade burger in the warm family love and motherly affection. Thanks for the burger
a
abid yalınız on Google

Hamburgerleri gerçekten lezzetliydi çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim. Tek eksiği sanırım ekmeğinin poğoça gibi olmasıydı
The burgers were really delicious, we were very satisfied. I would recommend it to everyone. The only thing missing was that the bread was like a donut.
A
Ahmet Yunus on Google

Satıcı çok kibar ve nazikti, ilgisinden dolayı en düşük puanı vermiyorum. Fakat gerek köftenin dışının yanık, içinin pişmemiş olması; gerek siparişte içerisinde turşu olmamasını rica etmemize rağmen turşu olması sebebiyle malesef memnun kalamadık. Ayrıca patatesleri yeterli kalitede değildi. Bir tek soğan halkası iyiydi, o da genel puanlamaya çok etki edemedi malesef.
The seller was very kind and courteous, I do not give the lowest rating because of his interest. However, the meatball must be burnt on the outside and uncooked inside; Although we asked not to have pickles in the order, unfortunately we were not satisfied because there was pickle. Also, their fries were not of sufficient quality. Only one onion ring was good, which unfortunately did not affect the overall score.
E
Ender on Google

Nearly Best burger I ever had.
O
Osman Kılıç on Google

One of my favorite burgers in Ankara! You won't regret it ?

Write some of your reviews for the company My Bear Burger

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *