Edım Kumpir

3.9/5 based on 8 reviews

Edım Islak Burger - Fast Food Lokantası - Edm-kumpir.business.site

Kumpir,Midye,Hotdog

  • Kumpir

    ₺15,00
    Sade Kumpir = 10.00 -- Karışık Kumpir = 15.00 -- Ton Balıklı Kumpir = 16.00 -- Kıtır Tavuklu Kumpir = 16.00
  • Midye

    ₺1,00
    Midye = 1.00

Contact Edım Kumpir

Address :

Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd 64/D, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9999
Website : https://edm-kumpir.business.site/
Categories :
City : Keçiören/Ankara

Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd 64/D, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey
Y
Yusuf Y. Yılmaz on Google

Çalışanlar güleryüzlü, servis hızlı ve iyi. Fiyatlar bir tık yüksek gelebiliyor ancak fiyatına göre güzel bir mekan. Etlikte gidilebilecek kumpirci.
Staff are friendly, service is fast and good. Prices may seem a little high, but it's a nice place for the price. Kumpir restaurant for meat.
H
Hilal Arslan on Google

Kumpiri yapan kişi iyi davrandı ama resmen tınlamadı beni . Bol malzeme bol malzeme diye diye bi hal oldum . İçine bikaç turşu attı biraz daha atsanız diyorum ısrarla istediğim gibi olmadı malesef... Tadına kötü diyemem güzeldi ama üzerinde az malzeme koydu .Acelemiz vardı ısrarcı da olurdum ama hevesle gittiğim yerde istediğim gibi olmaması üzdü ?‍♀️?‍♀️?‍♀️
The person who made the kumpir behaved well, but it didn't really resonate with me. I have become a state of abundant material, abundant material. He put a few pickles in it, I say if you add a little more, unfortunately it didn't turn out as I wanted... It was good, I can't say it tastes bad, but he put less ingredients on it.
B
BB Caliskan on Google

Karışık kumpir sipariş ettim. Ancak sosis istemedim :D Çok ama çok başarılıydı. Artık Keçiören civarında 1 numaralı kumpirci belli oldu. Tebrikler ellerinize sağlık ????
I ordered mixed kumpir. However, I did not want sausage :D It was very, very successful. Now the number 1 baker in Keçiören has been determined. Congratulations to your hands ????
E
Enes Cebeci on Google

Küçük ve nezih bir dükkan. Çalışanlar gayet güler yüzlü ve ilgili. Fiyat piyasaya göre normal. Kumpir gayet lezzetli. Tavsiye ederim.
It's a small and decent shop. The employees are very friendly and engaging. The price is normal for the market. Kumpir is very tasty. I advise.
H
Hacer Meletli on Google

Buyuk beklentilerle gidip hayalkirikligina ugradigim bir yer bu kadar ucret alip insanlara bu sekilde hizmet sunulmaz yedigim en kotu kumpirdi.
I went to a place with great expectations and was disappointed, it was the worst baked potato I've ever eaten, paid so much and people are not served in this way.
D
Derya Derya on Google

Kumpiri buz gibiydi gerçekten hiç tadi güzel degildi yeşil zeytinler kocaman dogrsnmisti lezzetli degildi ve fiyati çok pahali tanesini 30 tl veriyolar
Kumpiri was ice cold, it really didn't taste good at all. Green olives were chopped big, not delicious and the price is very expensive, they give 30 TL for one.
s
serenay arun on Google

Kumpirleri gerçekten lezzetli fakat servis sıfır. Mekan buz gibi. Sosyal medyada ki görseller ile alakası yok. Tuvalet olmaması cabası. Kumpir yapan arkadaş 5 dakikaya hazır dedi fakat onun beş dakikası ile normal 5 dakika aynı değil galiba. Bir kumpiri 15 dakikada anca hazırladı.
Kumpirs are really delicious but the service is zero. The place is freezing. It has nothing to do with the images on social media. Not to mention the absence of a toilet. The friend who made the kumpir said it's ready in 5 minutes, but I guess his five minutes are not the same as the normal 5 minutes. He prepared a kumpir in only 15 minutes.
M
Murat özkan on Google

Fiyat yanlışlığı var. Sade kumpir 30 TL, sonrası 35 TL den devam ediyor. Yan binada Ayvalık tostu 17 TL. Kumpir yemek için girdim, tek bi sosisli sandviç yiyip çıktım.
There is a price error. Plain baked goods cost 30 TL, then 35 TL. Ayvalık toast in the next building is 17 TL. I went in to eat Kumpir, ate a single hot dog and left.

Write some of your reviews for the company Edım Kumpir

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *