MUDO Store

1/5 based on 1 reviews

Mudo: Online Alışverişin İlham Veren Rotası - Mudo.com.tr

Kadın ve erkek giyimde şıklığı, ev - bahçe ürünlerinde kaliteyi yakalayacağınız ürünler ve tamamlayıcı aksesuarlar Mudo ile tek tık uzağınızda.

About MUDO Store

"Güvenli alışveriş" ve "kişisel bilgilerin gizliliği" ilkesi ile geliştirilen Mudo.com.tr altyapısı, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.

Bu sayede, Mudo.com.tr alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz bilgisayarınızda 128 bit'lik şifrelenme sistemi ile otomatik olarak şifrelendirilir ve bankanıza bu şekilde gönderilir. Yani kredi kartı numarası ve şifre bilgileriniz yalnızca bilgisayarınız ve bankanız arasında görüntülenebildiğinden, yetkisiz kişilerce izlenemezken, aynı zamanda sistemlerimiz tarafından da depolanmamaktadır.

Dünya üzerinde bu sistemi kullanmak isteyen e-ticaret siteleri, bizim çalışmayı tercih ettiğimiz GlobalSign ve Thawte Global gibi bir internet güvenlik firması ile anlaşarak, bu firmanın istediği tüm belge ve standartları sağlayarak aldıkları SSL sertifikasını belgelendirmek zorundadır. Biz de Mudo.com.tr olarak, güvenliğiniz için tüm bu önlemleri almakla işe başladık. Mudo.com.tr üzerinden yapacağınız her alışverişinizde, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir internet güvenlik firmasının standartları içerisinde hareket etmektesiniz.

Kişisel bilgilerin her türlü suiistimale açık bir şekilde taşındığı güvensiz sitelerden korunmak için kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfa adreslerinin http'den https'e dönüştüğünü ayrıca Internet Explorer kullanıyorsanız tarayıcınızın sol alt köşesinde kilit; Firefox ve Netscape kullanıyorsanız sağ altta kilit veya anahtar ile mavi çizgiden oluşan ikonların görüntülendiğinden emin olmalısınız.

Güvenli alışverişin adresi Mudo.com.tr deneyimlerinizi ve sorularınızı [email protected] adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler…

Contact MUDO Store

Address :

Eski Kazım Paşa Caddesi Arabacı Mahallesi No:14 Agora Adapazarı Avm Zemin. Kat Mağaza No:Z07, 54055 Serdivan/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +98
Website : http://mudo.com.tr/
Categories :
City : Serdivan/Sakarya

Eski Kazım Paşa Caddesi Arabacı Mahallesi No:14 Agora Adapazarı Avm Zemin. Kat Mağaza No:Z07, 54055 Serdivan/Sakarya, Turkey
S
Selin Karaman on Google

Agora avm de Kapanmış
Closed at Agora mall

Write some of your reviews for the company MUDO Store

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *