KAHVECİ HANCI PARK - Natoyolu Caddesı

2.4/5 based on 8 reviews

KAHVECİ HANCI PARK - Café ankara | Turkish cuisine near me | Book now - Kahvecihancipark.eatbu.com

Kafe | KAHVECİ HANCI PARK | ankara - Huzurlu Pazar öğle sonraları için bir kafeye mı ihtiyacınız var? O halde bize uğrayın. KAHVECİ HANCI PARK kafe olarak bir fincan kahve veya özel tatlar için bize uğramanızı dört gözle bekliyoruz. Hava durumlarına rağmen klimalı iç alanlarımızda güzel vakit geçirebilirsiniz. Kahvaltı dahil, olağanüstü kafe : Türk mutfağı, bol çeşitli yemek seçenekleriyle sizi memnun edecektir. L

KAHVECİ HANCI PARK - Café ankara | Turkish cuisine near me | Book now - Kahvecihancipark.eatbu.com

Huzurlu Pazar öğle sonraları için bir kafeye mı ihtiyacınız var? O halde bize uğrayın. KAHVECİ HANCI PARK kafe olarak bir fincan kahve veya özel tatlar için bize uğramanızı dört gözle bekliyoruz. Hava durumlarına rağmen klimalı iç alanlarımızda güzel vakit geçirebilirsiniz.

Kahvaltı dahil, olağanüstü kafe

Türk mutfağı, bol çeşitli yemek seçenekleriyle sizi memnun edecektir. Lezzet dolu bir kahvaltı, bir öğle yemeği veya bir akşam yemeği için bize uğrayın. Konforlu bir biçimde internete girebilmeniz için ücretsiz WiFi bağlantısı sunuyoruz. Ayrı bir sigara içme alanımız bulunmaktadır.

Hoş geldiniz!

Bu akşam size ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyarız. Ziyaretiniz bizi çok mutlu edecek! Ödeme seçenekleri olarak bankamatik kartı, temassız ödeme, carte ticket restaurant, Mastercard veya VISA ve nakit ödeme mümkündür. Her gün 09:00 ila 00:00 saatleri arasında açığız.

Contact KAHVECİ HANCI PARK

Address :

Natoyolu Caddesı, 06333 Mamak/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97898
Postal code : 06333
Website : https://kahvecihancipark.eatbu.com/
Categories :
City : Mamak/Ankara

Natoyolu Caddesı, 06333 Mamak/Ankara, Turkey
P
PoorEdits on Google

Sunumlar güzel ancak salatanın içinde bulunduğu söylenen şeylerin hepsi yoktu onun dışında güzel
The presentations were good, but not all of the things that were said to be in the salad were beautiful apart from that.
R
Ruken Ömür on Google

Aile ile gidilebilecek mamakta en güzel yer güler yüz iyi personel gidin mutlu ayrılın :)
The most beautiful place to go with family, smiling face good staff go happy leave :)
K
Kemal Erdek on Google

Ailenizle arkadaşlarınızla gidip eglenebileceginiz güzel vakit geçirebileceğiniz yemekleri ve içecekleri çok başarılı güzel bi mekan ?
It is a very successful and beautiful place where you can have a good time where you can go and have fun with your family and friends.
M
Mehmet Akif Şinşek on Google

Fiyat konusunda kafe Bodrum'la yarışıyor gitmemenizi tavsiye ederim :((
The cafe competes with Bodrum in terms of price, I recommend you not to go :((
S
Sündüs Yağcı on Google

Kahvesi soğuktu çok sigara dumanı vardı
The coffee was cold, there was a lot of cigarette smoke
B
Birol Erdoğan on Google

1 tost 27₺, 1 cappy vişne 13₺. 10 liralık kahvaltı 40₺. Yer : Mamak (!)
1 toast 27₺, 1 cappy cherry 13₺. 10 lira breakfast is 40₺. Location : Mamak (!)
C
Canan Uzun on Google

Şu anda ayrıldık böyle insan sömürücü Luk görmedim.bir liralık suyu beş TL'ye satıyorlar.tek kişilik kahvaltı istedik eşimle ikimiz tek kişilik doyuyoruz israf olmasın diye. çift kişilik almadık diye ekstra servis parası istediler eşime koyacaklari bir bardak bir tabak için hiç kimseye tavsiye etmiyorum serpme kahvaltıda yumurta olmazmi ya biz söyledik de öyle getirdiler.asla tavsiye etmiyorum......
We broke up now, I have not seen such a human exploiter Luk. They sell one lira of water for five TL. We wanted breakfast for one person and we were fed for one person with my wife so that it would not be wasted. They asked for extra service fee because we did not get a double person. I do not recommend anyone for a glass to put on a plate for my wife. I do not recommend anyone to have eggs for mixed breakfast or we told them that they brought it. I never recommend ......
E
Ergün Nağman on Google

Serinleyim diye bir vişne suyu içtim. Kesmedi bir tane daha içtim. Gelen hesap 26₺ ? kuşbaşılı kaşarlı pide fiyatına yarım litre meyve suyu içtim.
I drank a cherry juice to cool off. Didn't cut it, I drank another one. The account that came in is 26₺ ? I drank half a liter of fruit juice for the price of a pita with cheddar and cheddar.

Write some of your reviews for the company KAHVECİ HANCI PARK

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *