Hacı İsmailoğlu

4.3/5 based on 8 reviews

About Hacı İsmailoğlu

Hacı İsmailoğlu ürünlerinde kesinlikle katkı maddesi, koruyucu ve glikoz şekeri kullanılmaz.

Ürünlerimiz 20 şubemizde istinasız olarak taze ve doğal olarak sizlere ulaşır.

4 kuşaktır devam eden baklava ve kadayıf geleneğimizle, değerlerimize, geleneklerimize ve geçmişimize bağlıyız. Bu bağımız bütün üretimlerimizle devam ediyor. Üretimlerimizde günümüz gıda endüstrisinde sık sık gördüğümüz glikoz, tatlandırıcı veya renklendirici kullanmıyoruz. Tıpkı atalarımız gibi biz de en iyiyi ve en doğalı sizlerle buluşturuyoruz.

Contact Hacı İsmailoğlu

Address :

Giresun Cd. No:49, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9897
Website : http://www.haciismailoglu.com.tr/
Categories :
City : Keçiören/Ankara

Giresun Cd. No:49, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey
T
Tolga SAĞLAM on Google

Ekleri pek beğenmedim ama burma kadayıf ve trileçe uygun fiyatlı ve lezzetliydi.
I didn't like the eclairs, but the burma kadayif and trileçe were affordable and delicious.
s
serkan güneş on Google

Mükemmmel fistikli kadayıfı mutlaka deneyin üzerine keçi sütünden yapılmış dondurmaları var off diyorum:)) Ayrıca gimat fabrika satış mağazası 5tl daha ucuz diğer şubelere göre deneyin!!
Excellent fistikli kadayif must try on ice cream made of goat milk off I say :)) Also try gimat factory outlets 5tl cheaper than other branches !!
M
Mustafa esen Ulusal on Google

30 ağustosta dondurma aldım 3 top 10 tl dedi 2.5 top koydu sordum neden 2.5 top duble yaptım dedi algida dondurma sandım kendileri yapmış aromalardan çok bol şeker tadı geliyordu tavsiye etmem şentepedeki hem algida meyveli gerçek meyve tadındaydı fiyat farklıydı orada kaldırmışlar dondurmayı paket satıyorlar
I bought ice cream on August 30, he said 3 balls for 10 TL, he put 2.5 balls, I asked him why I made 2.5 balls double, I thought it was ice cream in the algae, they made a lot of sugar flavors from the flavors they made, I do not recommend it, the price was different, they removed the ice cream there, they sell the ice cream in packages.
B
Berat Zararsız on Google

Daha önceki yediğimiz tatlıları geride bırakacak türden tatlılar olduğunu düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
I think there are sweets that will surpass the sweets we ate before. I would like to thank everyone who contributed.
S
Sema Nur Yılmaz on Google

Öncelikle tatlılar enfesss.gerek taze olması gerek özenle hazırlanması paketlenmesi oldukça muaazam emeği geçen herkesin eline sağlık ?
First of all, the desserts are delicious. They need to be fresh, carefully prepared, packaged, very well done to everyone who contributed ?
e
emre öztürköztürk on Google

Özellikle Etlik şubesi ve genel merkez için numaranız kullanılmıyor diyor. Şube bazlı kurye işini daha yaygınlaştırmanızı tavsiye ederim. Kimse 2-3 saat kurye beklemez, kendi gidip alma fırsatı yoksa da almaz.
It says your number is not used especially for Etlik branch and headquarters. I recommend that you expand the branch-based courier business more. No one waits for a courier for 2-3 hours, and if they do not have the opportunity to go and pick up, they will not.
A
Ayşenur Polat on Google

Arkadaşlarımla Etlik haciismailoğluna gittik tatlı ile aram olmamasına rağmen hasır kadayifina bayıldım ayrıca çalışanların samimiyet ve güler yüzlü olması bizi çok memnun etti . Ayrıca ikramları ile gönlümüzü fethetti. Diğer tatlıların tadı ve kalitesi de hasır kadayıf kadar çok güzeldi. Her zaman uğrayacağım tatlının tek adresi oldu
We went to Etlik haciismailoğlu with my friends, although I am not good with dessert, I loved the straw kadayif, and we were very pleased with the sincerity and smiling faces of the employees. He also conquered our hearts with his treats. The taste and quality of other desserts were as good as straw kadayif. It was the only address for dessert that I will always stop by.
A
Ahmet TOROS on Google

Hacı İsmailoğlu nu rastgele deneyerek keşfettim, ne aldıysan hiç pişman etmedi, ikram ettiğim kişiler "popo ne güzelmiş" deyip kutu üzerindeki isme baktılar. Baklava çeşitleri, kadayıf çeşitleri hatta pastaları inanılmaz taze ve lezzetli, kesinlikle tavsiye ..
I discovered Hacı İsmailoğlu by trying it randomly, he never regretted what you bought, the people I served said "how beautiful the butt" and looked at the name on the box. Baklava varieties, kadayif varieties and even cakes are incredibly fresh and delicious, definitely recommend..

Write some of your reviews for the company Hacı İsmailoğlu

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *