Hacı İsmailoğlu - Vatan Cd. 59/C

3.9/5 based on 8 reviews

About Hacı İsmailoğlu

Hacı İsmailoğlu ürünlerinde kesinlikle katkı maddesi, koruyucu ve glikoz şekeri kullanılmaz.

Ürünlerimiz 20 şubemizde istinasız olarak taze ve doğal olarak sizlere ulaşır.

4 kuşaktır devam eden baklava ve kadayıf geleneğimizle, değerlerimize, geleneklerimize ve geçmişimize bağlıyız. Bu bağımız bütün üretimlerimizle devam ediyor. Üretimlerimizde günümüz gıda endüstrisinde sık sık gördüğümüz glikoz, tatlandırıcı veya renklendirici kullanmıyoruz. Tıpkı atalarımız gibi biz de en iyiyi ve en doğalı sizlerle buluşturuyoruz.

Contact Hacı İsmailoğlu

Address :

Vatan Cd. 59/C, 06200 Yenimahalle/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +998
Postal code : 06200
Website : http://www.haciismailoglu.com.tr/
Categories :
City : Yenimahalle/Ankara

Vatan Cd. 59/C, 06200 Yenimahalle/Ankara, Turkey
b
biltepot on Google

Mükemmel temiz taze ve güler yüz var çay fena değil, hijyenik değil gibi yorumlar okudum ama gayet temizdi... yolunuz düşerse uğrayın Soğuk baklavayı deneyin bu aralar hava sıcak soğuk karadut suyunuda öneririm... :)
Perfect clean fresh and smiling face, I have read comments like tea is not bad, not hygienic, but it was very clean ... if you fall, try cold baklava.
S
Sevinç Yüksel on Google

Demetevler Vatan Caddesi üzerinde bulunan Hacıismailoğlu gerçekten kaliteli tatlı herkesin hakkı mottosuna uygun olarak hizmet veriyor. Soğuk baklavası harikaydı içi tamamen iri taneli fıstıkla doluydu çok memnun kaldık teşekkürler hacıismailoglu
Hacıismailoğlu, located on Demetevler Vatan Caddesi, serves in accordance with the motto of everyone's right to quality desserts. The cold baklava was great, it was completely filled with large-grained peanuts, we were very pleased, thank you hacıismailoglu
B
Büşra Yalçın on Google

Hacıismailoğlu vatan cadde Onkoloji hastane yakininda bulunan şubesine gitmiştim. Ankara da yediğim en güzel kadayıfları yapan tatlıcı,ayrıca yaş pastaları da çok lezzetli , personel çok kibar bundan sonra tercihim Haciismailoglu olacak herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim...
I went to the Hacıismailoğlu Vatan Street Oncology branch located near the hospital. The dessert shop that makes the best kadaifs I have eaten in Ankara, the cakes are also very delicious, the staff is very polite, I would recommend it to anyone who will be Haciismailoglu from now on...
U
Umit Goren on Google

Fıstıklı baklava vs fıstıklı burma kadayıf çok güzel. Diğer ürünlerini de denicem.
Pistachio baklava vs pistachio burma kadayif is very good. I will try other products as well.
M
Muhammet Sina Durmuş on Google

Arkadaşlar samimi Bi yorum yapmak gerekirse pastaları güzel, civar işletmelerde pastalar 40-50 civarında iken burada 60 lira, fakat lezzet içerik ve görselleri bakımından diğer yerlere nazaran bi tık üstte, tatlılara gelirsek fiyatlar çok pahalı, 2 dilim fıstıklı kadayıf 40 lira (yaklaşık 400 gr), Mekan olarak küçük düzenli, temiz, ürün çeşitliliği çok, çalışanlar ilgili yalnız fiyatta hiç ikramları yok (biraz eyvallahımız yok tarzı) , özetle burda herşey parayla doğru orantılı...
Friends are sincere. To make a comment, the cakes are nice, while the cakes are around 40-50 in the surrounding businesses, 60 lira here, but in terms of flavor content and visuals, the prices are very expensive compared to other places. ), Small neat, clean, lots of product variety, employees only have no treats for the price (thank you a little bit), in short, everything here is in direct proportion to money ...
K
Kaan Erdem on Google

Fıstık değil bezelye kullanmışlar. Lezzet olarak belki yenmeyecek kadar kötü değil ama fiyata göre düşününce alakasız. 20-30 fazla ödeyip Hacıbaba ya da Liva’dan baklava alıp buranınkiyle karşılaştırın, anlıcaksınız.
They used peas, not peanuts. In terms of taste, maybe not so bad as to be eaten, but considering the price, it is irrelevant. Pay 20-30 more and buy baklava from Hacıbaba or Liva and compare it with the ones here.
C
Cevdet Aslan on Google

Hastane metro ilerisinde bulunan haci ismailoğlu tatlici 18 ocak saat :21;40 siralari içeri tatli almaya girdim fakat içerde bulunan 1 kapali bayan ve bir erkek terbiyesizce kendi aralarinda bir gülüşmeler kahkahalarla ve beni gördükleri halde devam etmekde olan gülüsmeler terbiyesizce bir karşilama bana göre bizfe esnafiz kardeşim biz müşterimizi bu şekilde karşilamiyoruz ve dalga geçermiş gibi hareketler hiç beklemezdim haci ismailoglundan böyle elemanlar çaliştirilmasin leke getirir ancak bâşka bişi deyil ve bu saatten sonrada haci ismailoğlundan alişverimi bugunden itibaren kestim ve çevremede bu pis davranişi anlattim onlarda haciismailoglindan alisveris yapmayacaklar ??
Hacı ismailoğlu tatlici, located in front of the hospital metro, I went inside to buy sweets on January 18, at :21;40, but 1 indoor woman and a man inside rudely laughed among themselves, laughing, and the smiles that continue even though they see me are a rude welcome in my opinion, we are the shopkeepers. we do not greet our customers in this way and I would never have expected such acts as if they were making fun of haci ismailoglu, it would hurt to employ such staff, but it's nothing else, and after this time, I stopped shopping from haci ismailoglu from today and told about this dirty behavior around them, they will not buy from haciismailoglu ??
P
Pınar Tarhan on Google

Hastane metronun biraz aşağısında vatan caddesinde tertemiz, çalışanlarının gayet kibar , tatlıların ise çok ama çok lezzetli olduğu bir yer. Özellikle kuru baklavası bir harika ,soğukta salep ikramları da var, hijyen kurallarına da uyuyorlar maskesi olmayanlara maske vermeleri güzel bir uygulama olmuş.?
The hospital is a very clean place on the homeland street, just below the metro, where the employees are very polite and the desserts are very, very tasty. Especially the dry baklava is great, there are also salep treats in the cold, they also follow the hygiene rules, it is a good practice to give masks to those who do not have a mask.

Write some of your reviews for the company Hacı İsmailoğlu

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *