Durdu Usta Kebap Baklava - Bişkek Cd. No:215

4.3/5 based on 8 reviews

Contact Durdu Usta Kebap Baklava

Address :

Bişkek Cd. No:215, 06490 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97
Postal code : 06490
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Bişkek Cd. No:215, 06490 Çankaya/Ankara, Turkey
U
Utku on Google

AŞTİde otobüsümüze 1,5 saat vardı. Yalan yok bu mekanın yakınındaki ASPAVA'ya gitme niyetiyle eşimle yola koyulduk. ASPAVA'da yer yokmuş bari buraya girelim dedik. İyi ki de girmişiz. Mükemmel bir lezzetti. Kuzu lokumdu sanırım söylediğim et. Porsiyon oldukça iyiydi. Eti kömür yapmadan getirmişler. Türkiye'de etin içindeki kırmızılığı görüp "çiğ bu" diyecek damaksızlara rağmen mükemmel bir pişme derecesinde getirdiler eti. Eşim de Adana söyledi. Adana da çok güzeldi. Ustaları tebrik ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.
It was 1.5 hours to our bus at AŞTİ. No lie, my wife and I set out with the intention of going to ASPAVA near this place. There is no place in ASPAVA, so we thought we'd go in here. Glad we got in. It was a perfect treat. Lamb was Turkish delight, I think that's the meat I was talking about. Portion was pretty good. They brought the meat without making coal. Despite the palates in Turkey who would see the redness in the meat and say "this is raw", they brought the meat to a perfect degree of cooking. My wife also told Adana. Adana was also very beautiful. Congratulations to the masters. I recommend it to everyone.
p
pınar öztürk on Google

Ramazan yoğunluğu bahanesi ile müşteriye son derece kaba davranan personel ve birazdan çıkıyor diye diye bekletilip buz gibi gelen ve yutamadigim bir beyti. Nedir ne oldu anlamadım ama bilinçli olarak kötü muameleye maruz kaldık. Şiparişin alınmasından itibaren garsonun neden olduğunu anlamadığımız ters davranışlarını tolere etmeye çalıştık. Yakıştıramadık. Üstelik rezervasyonsuz almıyorsanız çıkalım dedik hayır dendi yer var diye alındık kapıdan. Yoğunluk her insanın anlayabileceği bir durum ramazan ayında ama masayı göstererek konuşmalar, ters ve kaba davranışlar, ve bekletilip özellikle servis edilmeyen soğuk yemek. Hala anlayabilmiş değilim. Benim için sadece mahallemde önünden gececegim bir yer artık.
M
Mert Ata on Google

Adana kebabı güzel diyecek bişey yok fiyati 50-55 tl civarında idi. İkramlarında lezzet ve çeşit olarak eksiklik var ikramları geliştirmelerini tavsiye ederim. Menüsündeki yemekler tek kisilik 45-70 tl arasındaydı. Fiyatları ortalama yazdım. 4 kişi kebap yedik yanında 3 içecek söylemiştik 252 tl ödedik siz ona göre düşünün. İçeriğinde fiyatlar yazmayan yorumlar bi ise yaramıyor. Yorum yapacaklara tavsiyem fiyatlari da yazarlarsa faydalı olur.
There is nothing to say that Adana kebab is good, its price was around 50-55 TL. There is a lack of taste and variety in their treats, I recommend them to improve the treats. The meals on the menu were between 45-70 TL for one person. I wrote the prices on average. 4 people ate kebab, we said 3 drinks, we paid 252 TL, you think accordingly. Comments that do not include prices are useless. My advice to those who will comment, it would be useful if they also write the prices.
E
Esmagül Buzluk Gürbüz on Google

Beyran Lahmacun ve tatlı yedim. Ankaradaki en iyi beyran ve en iyi antep lahmacun diyebilirim. masaya gelen mezelerin de her biri ayrı lezzetliydi. çalışanlar çok ilgili. oldukça da temiz bir yer. tebrik ediyorum. fiyatını sonuna kadar hakeden bir mekan.
I had Beyran Lahmacun and dessert. I can say that the best beyran and the best antep lahmacun in Ankara. Each of the appetizers that came to the table were delicious. employees are very concerned. It's a pretty clean place. congratulations. A place that deserves its price.
m
mahmut duygun on Google

Beyran çorbası yemeye değer. Burada lahmacun yediğimi anladım. Köpürmiş ayranı bile kepçeyle içiyorsunuz. Nezih bir ortam. Genelde et yemekleri değişik şekillerde isimlendirilmiş, neyin tadına bakacağınızı şaşırıyorsunuz.
Beyran soup is worth eating. I realized that I ate lahmacun here. You even drink frothed buttermilk with a ladle. Nice environment. In general, meat dishes are named in different ways, you are surprised what you will taste.
T
TOUR LEADER MUSLIM on Google

Nice place and food. Next to Carrefour and Prayer room available
H
Harun AYDIN on Google

Good place to eat delicious local foods from Gaziantep (S-SE of Turkey).
P
Putri Amalina on Google

A bit pricy but they serve authentic Kunefe and Baklava with many variants of peanut

Write some of your reviews for the company Durdu Usta Kebap Baklava

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *