DeFacto

3.9/5 based on 8 reviews

DeFacto ile Kadın ve Erkek Giyimde Akdeniz Modası - Defacto.com.tr

DeFacto ile kadın ve erkek modasında Akdeniz esintileri! Sen de hemen rahat giyimin öncüsü DeFactoya tıkla ve online alışverişin keyfine var!

About DeFacto

En önemlisi; Türkiye’de doğup, global bir marka olma amacımızı gerçekleştirdik. Yeniliği, yenilenmeyi kurum kültürü olarak benimsedik. Bu doğrultuda, herkesin ihtiyaçlarına yönelik alt markalar oluşturduk. Bugün DeFacto Baby, DeFacto COOOL, DeFacto Fit, DeFacto STUDIO, DF LIFE, DF Plus alt markalarımızla 100’den fazla ülkede ve 500’ü aşkın mağazamızda tüketicilerimizin hayatlarına dokunuyoruz.

“Ulaşılabilir Moda” kavramının kurucusu ve yeniliklerin öncüsü olarak konumladığımız DeFacto markasına her kesimden bireyin gardırobunda yer açtık. Tecrübeli, yenilikçi tasarım ekibimiz ve gerçekleştirdiğimiz önemli iş birliklerimizle tüketicimizin değişimi hissetmesine olanak sağlayacak ürün çeşitliliğini kaliteli ürünler ve ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor; bu misyonumuzun sürdürülebilir olması için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

14 binden fazla mutlu çalışanımızla birlikte, kendimizi herkesin rahat ve iyi hissettiği bir moda konsepti sunmaya adadık.

Günlük hayatın temposu içinde koşuştururken, tatilin en tatlı günlerini sevdiklerinizle geçirirken, hayalini kurduğunuz en güzel günler için yepyeni başlangıçlara yelken açarken, yenilendiğiniz ve eğlendiğiniz her an, siz tüketicilerimizin yanında olacağız.

Şimdi içinizde olan yenilenme hissini dışarı yansıtma, kucaklama, kutlama ve herkese duyurma zamanı!

Herkesi “Yenilen. Eğlen. Devam et!” demeye davet ediyoruz.

Contact DeFacto

Address :

Çark Cd. No:17, 54100 Adapazarı/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +97779
Website : http://www.defacto.com.tr/
Categories :
City : Adapazarı/Sakarya

Çark Cd. No:17, 54100 Adapazarı/Sakarya, Turkey
A
Asim Serter on Google

Fena deyil ama daha iyi yerlerde ve daha uygun fiatlar olabilir
Not bad but there may be better places and cheaper prices
E
Emir PEKDEMİR (emirpekdemir) on Google

LCW gibi. Ürünler ve fiyatlar doğru orantılı. Bir sweat almıştım. Çok memnun kalmıştım. Bir daha bulamadım aynısını.
Like LCW. Products and prices are directly proportional. I had a sweat. I was very satisfied. I couldn't find it again.
H
Hayriye Cetin on Google

Aradığım ürünü rahatlıkla bulduğum bir yer mutlaka seçenek oluyor çünkü çeşit çok personel yardımcı özellikle kasa personeli çok yardımcı oluyor
A place where I can easily find the product I am looking for is definitely an option because there are many kinds of staff, especially the cashier staff are very helpful.
Z
Zekeriya Kurban on Google

Gayet hoş ve güzel bir alış veriş merkezi caddenin tam ortasında olması mekan olarak muhteşem bir yere sahip. Personelin ilgi ve alakası gayet memnuniyet verici bir düzeyde diyebilirim. Fiyatları diğer mağazalar ile kıyaslayınca biraz daha makulmus gibi duruyor.
Very pleasant and a nice shopping center in the middle of the street as the venue has a magnificent place. I can say that the interest and relevance of the staff is quite satisfactory. Prices seem to be a little more reasonable compared to other stores.
G
GAM&FEY Masum on Google

Geniş bir mağaza.. Çeşit az.. Mağazayı doldurmak için aynı ürünü iki üç yere dağıtmışlar.. Fiatlar daha uygun olabilir..
A large store.. The variety is less.. They distributed the same product to two or three places to fill the store.. Fiats may be more suitable..
R
Rıdvan Öztürk on Google

Aldığım en iyi hizmetlerden biriydi önce telefonla aramıştım bir ürün değişimi için hem telefonda hem mağazaya geldiğimde çok güzel ilgilendiler. Alan yöneticisi de ayrı ilgiliyidi teşekkürler
It was one of the best services I've ever received, I called them first on the phone and they took good care of me both on the phone and when I came to the store for a product change. The field manager was also interested, thank you.
B
Bahaa Bou Akl on Google

Good quality clothes and shoes for men women and children at affordable prices
H
Hadeel Alubaidy on Google

It supposed to be some one talk Arabic or at least English

Write some of your reviews for the company DeFacto

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *