Coffee Lab Çayyolu Nokta - Ümit Mahallesi 2479 Cad No:2 İç kapı:37

4.1/5 based on 8 reviews

About Coffee Lab Çayyolu Nokta

 

 

Coffee Lab 2012 yılında Ankara’da kurulmuştur. Türkiye’nin ilk yeni nesil gurme kahve mağazalarından Coffee Lab’da yüksek nitelikli kahveler, yeşil çekirdek olarak ithal edilir, kavurulur ve misafirlerin beğenisine sunulur. Tüm pastacılık ürünleri kendi üretim bandında yapılmaktadır.

Contact Coffee Lab Çayyolu Nokta

Address :

Ümit Mahallesi 2479 Cad No:2 İç kapı:37, 06460 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +977777
Postal code : 06460
Website : http://www.coffeelab.com.tr/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Ümit Mahallesi 2479 Cad No:2 İç kapı:37, 06460 Çankaya/Ankara, Turkey
M
Mehmet Kocabay on Google

Gerçekten Çayyoluna yakışan bir yer olmuş temizliğiyle personeller den tutunda lezzetli kahvelerine eşsiz pastalarina kadar herşey mükemmel 5 yıldız az bile ???
It really is a place worthy of Çayyolu, with its cleanliness, everything from the staff to its delicious coffees to its unique cakes, even 5 stars are less ???
A
Ayça Lodos on Google

Mekan tasarımı çok çok güzel. Tatlıları taze ve çok lezzetli. Kahve de beklentinize göre değişir. Ama oturup sohbet etmek veya ders çalışmak için çok çok güzel bir yer.
The interior design is very beautiful. Their desserts are fresh and very tasty. Coffee also changes according to your expectation. But it's a very very nice place to sit and chat or study.
t
tuğçe ışık on Google

Turuncu saçlı hanimefendi ve sakalli beyin enerjisiyle oturmaktan zevk aldığım nezih harika Bi mekan. Kendinizi evinizde hissedeceginiz sıcak bir ortam var içeride gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin bol keyifli günler dileriz.
A decent and wonderful place where I enjoy sitting with the energy of the orange-haired lady and the bearded brain. There is a warm environment where you will feel at home, you can choose inside with peace of mind, we wish you many pleasant days.
m
mert akyüz on Google

Ağustos 2021'den beri neredeyse her gün geldiğim işletme. Çalışanlarının güler yüzlülüğü ve samimiyeti, lezzetli kahveleri, ambiyans ve şuan aklıma gelmediği için sayamadığım bir çok neden her gün buraya gelmeme sebep oluyor. Her gün laktozsuz sütlü filtre kahve içen biri olarak eksik olarak söyleyebileceğim tek şey ise sütlü filtreyi buzlu yapmıyorlar. Ancak istek olduğu taktirde soğuk içeceklere ekleyeceklerinden eminim. En azından buraya bir gün gelip bir kahve içmenizi kesinlikle tavsiye ederim.
The business I've been to almost every day since August 2021. The friendliness and sincerity of its employees, its delicious coffee, the ambiance and many reasons that I can't think of because I can't think of it cause me to come here every day. As someone who drinks filter coffee with lactose-free milk every day, the only thing I can say is that they don't make the milk filter with ice. However, I am sure that they will add it to cold drinks if requested. I would definitely recommend that you at least come here one day and have a coffee.
T
Talha Arslan on Google

Çalışanlarının güler yüzlülüğü ve müşteriyle olan muhabbetleri burayı özel kılıyor. İlk geldiğim günden beri bir bağlılık hissediyorum ve buradan başka bir yerde kahve içmiyorum artık. Kahve önerileri harika, lezzetler eşsiz. Nutellalı magnolia’yı herkese şiddetle öneririm. Umarım bu sıcak ve muhabbetli ortam hiç değişmez.
The friendliness of the employees and their conversation with the customers make this place special. I have felt a commitment since the first day I came and I no longer drink coffee anywhere else but here. The coffee suggestions are great, the flavors are unique. I highly recommend Nutella magnolia to everyone. I hope this warm and friendly atmosphere never changes.
M
Mustafa on Google

personel, temizlik ve fiyat konusunu dikkate alarak 5 yıldız verdiğim, daha önce de söylememize rağmen bizi soğuk Ankara akşamlarında dondurduğu için 1 yıldızı zorla verdiğim mekan. O da mecburiyetten, sıfır yıldız olsaydı sıfır yıldız verirdim. Soğukta zatürre olmaya hiç niyetim yok.
The place that I gave 5 stars considering the staff, cleanliness and price, and even though we said it before, I gave 1 star forcibly because it froze us on cold Ankara evenings. If it was a zero star out of necessity, I would give it zero stars. I have no intention of getting pneumonia in the cold.
y
yaşar ali (ysrali) on Google

Kahvenizi alıp rahat bir şekilde(aralıklı masalar sayesinde),üşümeden oturmanız açısından güzel. Ama ürünler yine şaşırtmadı, tiramisu güzel değil, kahveler belki de bizim alışkanlığımıza göre hafif aroması iyi değil.
It's nice to have your coffee and sit comfortably (thanks to the spaced tables) without getting cold. But the products did not surprise me again, the tiramisu is not good, the coffees maybe not good with a light aroma according to our habit.
T
Tarik Kazaz on Google

Nice place to take coffe.

Write some of your reviews for the company Coffee Lab Çayyolu Nokta

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *