Atletic

4.6/5 based on 8 reviews

Contact Atletic

Address :

Şal Sk. No:45, 54100 Adapazarı/Sakarya, Turkey

Categories :
City : Adapazarı/Sakarya

Şal Sk. No:45, 54100 Adapazarı/Sakarya, Turkey
T
Tuğçe Kaya on Google

Gayet temiz ve covid açısından da içinizi rahat ettirecek kapasitede bir salon. Soyunma odaları gayet kullanışlı ve spor materyalleri kişi sayısına göre gayet yeterli durumda. Oldukça samimi bir ortam var. Haktan hoca ve İsmail hocaya her konuda danışabilirsiniz. Ben çok memnunum. Uzun yıllar daha devam etmeyi düşünüyorum, herkese tavsiye ederim. No pain, no gain. Hayırlı günler...
It is a very clean and comfortable hall in terms of covid. The changing rooms are very useful and the sports equipment is in sufficient condition for the number of people. There is a very friendly atmosphere. You can consult Haktan Hodja and Ismail Hodja on any subject. I am very pleased. I plan to continue for many more years, I recommend it to everyone. No pain, no gain. Have a good day...
G
Göktuğ Hasan Ergül on Google

Bulabileceğiniz en temiz ve ilgili spor salonlarının başında gelir kendisi.Haktan hoca olsun İsmail hoca olsun her zaman ilgili ve yardımsever olmakla birlikte salonda her zaman sıcak ve samimi bi ortam var.Giyinme yerleri gayet temiz ve havadar.Temizlik ve hijyen konusunda gayet dikkatli ve özenliler.Spor aletleri konusunda bi sıkıntı olmuyor gayet kullanışlı ve sıra bekleme sıkıntısı genelde olmuyor.Diger salonlar gibi elinize kağıt tutuşturup göndermek yerine size her gün özel olarak yapacağiniz hareketleri gösterip yardımcı oluyorlar.Kısa kesmek gerekirse şüphe duymadan tercih edilecek salondur kendileri.Bi gidip kendiniz bakmanızı tavsiye ederim.
It is one of the cleanest and most relevant gyms you can find. Whether it is Haktan or İsmail is always interested and helpful, there is always a warm and friendly atmosphere in the hall. The dressing areas are very clean and airy. They are very careful and attentive about cleanliness and hygiene. There is no problem with sports equipment, it is very convenient and there is usually no problem of waiting in line. Instead of sending papers to your hand like other gyms, they show you the movements you will do every day and help you. To cut it short, they are the hall to be preferred without hesitation. I recommend you go and see for yourself. .
S
Selim Esen on Google

Gerçekten her sporcusuyla tek tek ilgilenen deneyimli ve işinin Ehli hocalarıyla, hijyenik ve temiz ortamda full ekipmanlarıyla hizmet veren bir salon.. Sakaryada tek diyebilirim nadir memnun kaldığım salonlardan biri.
It is really a hall that serves with full equipment in a hygienic and clean environment with experienced and competent teachers who take care of every athlete one by one.
N
Neslihan on Google

Bugüne kadar gittiğim salonların en iyisi ve en kalitelisi.. Bu işin ehli hocalarımız ile süper idmanlar yapıyoruz.. İyi ki atletic??
The best and best quality of the salons I've ever been to.. We are doing super training with our masters of this job.. Good thing athletic??
D
Doğuş Şahin on Google

Sakaryanın en eski spor salonu hocaları çok ilgili her sporcusuyla tek tek ilgileniyorlar. Soyunma odaları duşlar wc vb. gayet yeterli ve tertemiz. Antrenmanınızı hocanız yönlendirdiği için spor yaparken ekipman sırası da beklemiyorsunuz fiyatları da piyasadaki birçok spor salonuna göre uygun kesinlikle tavsiye ederim :)
Sakarya's oldest gym teachers are very interested in each and every athlete one by one. Changing rooms, showers, wc, etc. quite adequate and clean. Since your trainer directs your training, you do not wait in line for the equipment while doing sports, and the prices are affordable compared to many gyms on the market, I would definitely recommend :)
j
joshtycvr on Google

Yaptırdıkları antremanlar ile 3 ayda güzel bir kilo verdiğimi düşünüyorum yetmiş kiloya yakındım şuan elli yediyim ve tabikii yediklerime dikkat ettim onun yanı sıra çok samimi insanlar ve temizlik konusunda dikkatliler herkese atletic spor salonunu öneririm ??
I think I lost a good weight in 3 months with the training they had done, I was close to seventy kilos now I am fifty-eight and of course I paid attention to what I ate, besides, they are very sincere people and they are careful about cleaning, I recommend the athletic gym to everyone ??
D
Davut Soyarslan on Google

Salon temiz ve kullanışlı, hocalar da gayet yardımsever ve ilgili, açıkcası şehir dışına çıkmasam daha uzun süre yazılacağım bir spor salonu olurdu, fiyatı da diğer yakınındaki spor salonlarına göre uygun, tavsiye ederim burayı ?
The hall is clean and convenient, the instructors are also very helpful and caring, frankly, if I didn't go out of the city, it would be a gym where I would write for a longer time, the price is affordable compared to other gyms near it, I recommend this place ?
C
Cihangir Arslan on Google

Salon gün içerisinde olsun gün sonunda olsun düzenli bir şekilde temizleniyor. Hijyen bakımından cok özenli . Çalışan arkadaşlar isteklerinizi kırmıyor yardım alma konusunda sıkıntı yaşamıyorsunuz. İhtiyacınız olan çoğu alet mevcut. Atletic ailesine teşekkür ederim
The salon is cleaned regularly, both during the day and at the end of the day. Very attentive to hygiene. Employees do not break your requests, you do not have trouble getting help. Most of the tools you need are available. Thank you to the Athletic family

Write some of your reviews for the company Atletic

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *