Atasun Optik

3.9/5 based on 8 reviews

SAKARYA AGORA AVM Atasun Optik Mağazası - Atasunoptik.com.tr

SAKARYA AGORA AVM Atasun Optik Mağazası adres, telefon, e-mal ve çalışma saati bilgilerine ulaşmak için tıklayın!

About Atasun Optik

Atasun Optik Perakande Tic. A.Ş. (“Atasun Optik”) olarak 2007 yılında, 44 ülkede 7.000’den fazla noktası ve 37.000’den fazla çalışanı ile optik perakende sektörünün küresel liderlerinden GrandVision’ın bünyesinde Türkiye’de hizmet vermeye başladık. 2021’de GrandVision hisselerinin devri ile, EssilorLuxottica grubuna katıldık. Dünyanın önde gelen optik perakende organizasyonunun bir parçası olarak faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

 

Geride bıraktığımız yıllarda sektöründe “en çok tavsiye edilen perakende lideri olma” vizyonuyla yürüttüğümüz çalışmalar, birçok ödülü getirmesinin yanı sıra bizleri “Optik perakendede akla gelen ilk marka*” konumuna taşıdı. İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla 68 il 322 mağazamız, e-ticaret yapımız ve mobil uygulamamızla müşterilerimizin Türkiye’nin her yerinden 7/24 bizlere ulaşabilmesini sağlıyoruz.

 

Atasun Optik’te yaptığımız her işin merkezinde müşterilerimizin olduğu bilinciyle, güler yüzlü, deneyimli ekibimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Müşterilerimizi kaliteli hizmet, ürün çeşitliliği, şeffaf ve ekonomik fiyatlar ile buluşturuyoruz. Ömür boyu ücretsiz bakım, 7 günde iade, 30 günde değişim imkânı ve 2 yıl garanti ile kalite güvencesi sözü veriyoruz.

 

Sıkı denetimlerden başarıyla geçerek, sektörümüzde ISO 13485 kalite belgesini alan Türkiye’deki ilk ve tek kuruluş olduk. Uluslararası bir kuruluş olan TÜV İtalya TÜV SÜD Grup’un onayıyla hak kazandığımız belge ile ürünlerimizde yakaladığımız uluslararası kalite standartlarını korumaya ve daha iyisi için çalışmaya devam ediyoruz.

 

Sektörde müşterilerimiz için birçok ilke imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Atasun Plus müşteri programı ile müşterilerimizi daha yakından tanıyor ve ihtiyaçlarını belirleyerek kişiye özel birçok fırsat ve ayrıcalık sağlıyoruz. Çocukları önemsiyor; “Atasun Optik’te Çocukların Yeri Ayrı” diyerek hayata geçirdiğimiz Çocuk Kulübümüzle mutluluklarına katkıda bulunmak için çalışıyoruz.

 

Atasun Optik olarak sahip olduğumuz değerlerle müşterilerimizi odak noktamıza alıp, ihtiyaç duyulan her an ve her yerde, deneyimimiz ve ekonomik fiyatlarımızla, her gün binlerce müşterimizi ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

 

*Bağımsız araştırma şirketi GFK tarafından yapılan 2021 FY global brand monitor verilerine göre Atasun Optik, Türkiye’nin optik perakende sektöründe akla ilk gelen markadır.

 

Contact Atasun Optik

Address :

Arabacıalanı Mah. Eski Kazim Paşa Cad. No:10 Agora Adapazarı, AVM, 54050 Serdivan/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +9
Website : https://www.atasunoptik.com.tr/kurumsal/agora-avm-1
Categories :
City : Serdivan/Sakarya

Arabacıalanı Mah. Eski Kazim Paşa Cad. No:10 Agora Adapazarı, AVM, 54050 Serdivan/Sakarya, Turkey
y
yusuf buğra on Google

A
Alişan KIRAL on Google

A
Ahmet Bakır on Google

Çalışanlardan memnun kaldım
I was pleased with the employees
S
Sedat Çöloğlu on Google

bol çeşit ve kalite. göz sağlığınız için.
plenty of variety and quality. for your eye health.
O
Ocean Man on Google

Çalışanlar çok kibardı, sistemler çok iyiydi, hizmet çok hoştu.
The employees were very kind, the systems were very good, the service was very nice.
F
Fatih ŞAHİN on Google

Lacoste çerçeve Seiko cam siparişi verdim 1000 ₺ civarı bir ödeme yaptım. 2-3 hafta sonrasında siparişim geldi gözle görülür şekilde (çok bariz) çerçevenin sapları yamuk yüzünüzdeykende yamuk duruyor ki gözlük sadece iyi görmek için değil aynı zamanda iyi görünmek içindir. Bu sorunu anlattım ve gösterdim teslim aldığım ilk gün, sonrasında akşam mesaj geldi çerçeveniz hazır teslim almaya gittim, hiç bir özür-nezaket cümlesi olmadan Murat isimli çalışandan camlar yerine oturmamış sorun giderildi gibisinden soğuk bir ilgiyle ürünü teslim aldım. Çok değil 3-4 gün sonra sol camdaki atma/kasma/çıkıntı bu tip bir sorun gözüme çarptı ve yerine oturmadığını fark ettim (geç fark etmemin sebebi yalnızca araç kullanırken bu çerçeveyi kullanıyor olmam) sorunu bildirmek için tekrar gittim optisyen Bilal beyle görüşmek istediğimi söyledim ve saçı kırmızı renkli biraz kilolu bir kadın çalışan şuan Bilal bey müşteriyle ilgileniyor biz yardımcı olalım dedi en itici şekilde. Yanında geçen ürünü teslim ederken camlarda sorun olduğunu belirten Murat isimli çalışan var ve ikisi birlikte sorunun nasıl çözüleceğine değilde nedsn olur niye olurunu anlatmaya başladılar, kemik çerçeveler bu olur sıfıra sıfır cam oturmaz gibisinden bahaneler sundular 15 yıldır kemik çerçeve kullanıyorum Aston Martin - Persol - Lunor - Gucci modelleri kullanmaktayım. İlk kez böyle bir sorun olduğunu duydum. Cam çerçeveye oturmamış Resmen. Çözümleriyse şu şekilde böyle olur şu sebepten olmuştur vs madem sıfıra sıfır oturmuyor neden sağ camda sıkıntı yok dediğimde hee orası güzel orada sıkıntı yok diye cevap aldım. Sonunda optisyenle görüşüp iade ettim ürünü. Bilgisizlik ve ilgisizlik bir arada. Paramızla rezil oluyoruz arkadaş.
I ordered a Lacoste frame Seiko glass and paid around 1000 ₺. After 2-3 weeks, my order has arrived, visibly (very obvious) the handles of the frame are crooked when you are on your face, the glasses are not only for seeing well, but also for looking good. I explained this problem and showed it on the first day I received it, then I received a message in the evening, I went to get your frame ready, I received the product with cold interest from the employee named Murat without any apology or courtesy as the problem was solved. Not much, 3-4 days later, this type of throwing / tightening / protrusion on the left window caught my eye and I noticed that it did not fit (the reason I noticed late is that I only use this frame while driving) I went again to report the problem, I said I wanted to meet with the optician Bilal Bey and Bilal, who works with a slightly overweight woman with red hair, is now dealing with the customer and said, let's help, in the most impulsive way. There is an employee named Murat who stated that there was a problem with the glasses while delivering the product with him and the two of them started to explain why the problem would not be solved but why it would be, bone frames offered excuses as if this would be zero glass, I have been using a bone frame for 15 years Aston Martin - Persol - Lunor - I use Gucci models. This is the first time I've heard of such a problem. Officially the glass is not seated in the frame. The solution is like this, it happened because of the reason, etc. When I said why there is no problem in the right window, if it does not sit at zero, I got the answer that there is no problem there. Finally, I met with the optician and returned the product. Lack of knowledge and indifference go hand in hand. We get disgraced with our money, friend.
O
Oylesinebi Kizdegil on Google

Burdaki tüm çalışan arkadaşlar müşteriyi nasil memnun ederiz anlayisi ile calisiyor gecen sene gozluk aldim nevsehire kargoyla en kisa zamanda gonderdiler ve yine nevsehir atasundan aldigim alirkende acma yaptiklari gozlugumu bana uygun olcak sekilde daralttilar nevsehir atasundakiler bu boyle boyle kullancaksiniz diye baslarindan atmislardi demekki yapilabiliyormus. Serdivan avm atasun optikte calisan arkadaslara tesekkur ediyorum.
All the colleagues working here work with the understanding of how we can please the customer. I bought glasses last year, they sent them to Nevşehir by cargo as soon as possible and when I bought them from Nevşehir Atasun, they narrowed my glasses in a way that suits me. I would like to thank my friends who work in Serdivan shopping mall Atasun optics.
R
Reyyan Baş on Google

Ürünü almadan önce çalışan hanımefendi çok güzel ilgilendi ama iş kargo aşamasına gelince Atasun profesyonelliği diye bir şey kalmadı. Kargoya verirken alıcı adresi yerine kendi adreslerini yazan bir firma düşünün.. İki gözlükten öncelikli olarak numaralı gözlüğü göndermelerini istemişken tabi ki öncelikli olarak güneş gözlüğü geldi:) Diğer gözlüğün akıbetini öğrenmek için telefonu açan personelin mahalle ağzıyla konuşması da cabası.. Ya o an mağazadan teslim alıp sonrasında uğraşmayın ya da tamamen uzak durun!
The lady who worked before buying the product was very interested, but when it comes to the cargo stage, there is no such thing as Atasun's professionalism. Consider a company that writes its own address instead of the recipient's address when shipping it. While they asked two glasses to send the prescription glasses first, of course, the sunglasses came first:) Not to mention, the staff who answered the phone to learn the fate of the other glasses spoke to the neighborhood. Don't bother with it afterward or stay away altogether!

Write some of your reviews for the company Atasun Optik

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *