Adapazarı Agora AVM Yalı Spor

3/5 based on 1 reviews

Yalı Spor | Spor Ayakkabıları ve Spor Malzemeleri - Yalispor.com.tr

Birçok ünlü ve kaliteli markanın spor ayakkabı ve spor malzemelerine ulaşabileceğiniz, aynı zamanda uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz Türkiye'nin lider spor mağazası!

About Adapazarı Agora AVM Yalı Spor

Hakkımızda

Yalı Spor, 1989 yılında merkez Karşıyaka olmak üzere İzmir’de kuruldu. İzmir’in Karşıyaka semtindeki Yalı caddesinde ilk mağazasını açtığında bu büyüme serüveni başlamış oldu.

Kurulduğu yıldan bu yana Türkiye’nin birçok yerinde açmış olduğu mağazalarla büyüyen ve genişleyen Yalı Spor, aynı zamanda birbirinden kaliteli markalarla iş ortaklığını sürdürerek hedef çıtasını da her geçen gün yükseltiyor.

Şu an İzmir başta olmak üzere Aydın, Tekirdağ, Denizli, Muğla, Eskişehir, Kütahya, Uşak, Fethiye, Marmaris'in yanı sıra İstanbul ve Ankara da da mağazaları bulunan Yalı Spor; her geçen gün mağazalar zincirine bir yenisini ekleyerek büyümeye devam ediyor.

Spor perakendeciliğinde mağazalarında gerçekleştirdiği  birebir hizmetin yanı sıra internet üzerinden satışla da, dünya markalarını tüm Türkiye’nin ayağına getiren Yalı Spor, sürekli büyümeyi ve gelişmeyi ana ilkesi benimseyerek adidas, Nike, Puma, Reebok, New Balance, Skechers gibi dünyadaki lider spor giyim markalarını aynı çatı altında toplamayı başardı .

Yalı Spor, 2000’li yıllarla birlikte ciddi bir büyüme hamlesi gerçekleştirdi. Günümüzde 30'a yakın mağazasıyla varlığını sürdüren Yalı Spor,  temsil ettiği kaliteyi ve güveni artık sadece İzmir’de değil, tüm Türkiye’de sağlıyor.

E-ticaret üzerinden gerçekleştirdiği kaliteli ve çabuk hizmet anlayışıyla da adından söz ettirmeyi başaran Yalı Spor,  yılda yaklaşık 8 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmektedir. Köklü bir aile haline gelen Yalı Spor’un başarısının arkasında, sayıları 400’ü aşan özverili çalışanı ile müşteri memnuniyetini ve sürekli değişimi hedefleyen yönetim kadrosu bulunmaktadır.

Contact Adapazarı Agora AVM Yalı Spor

Address :

Eski Kazim Paşa Cd. No: 10 D: 115, 54050 Serdivan/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +98779
Website : https://www.yalispor.com.tr/
Categories :
City : Serdivan/Sakarya

Eski Kazim Paşa Cd. No: 10 D: 115, 54050 Serdivan/Sakarya, Turkey
Y
Ykş on Google

Yali sporda basket ayakkabısı yok bilginize
For your information, there are no basketball shoes in Yali sports.

Write some of your reviews for the company Adapazarı Agora AVM Yalı Spor

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *