Sandıkçı Oto Bmw Yetkili Servisi

4.8/5 based on 8 reviews

Sandıkçı Oto | BMW Yetkili Servisi - Sandikcioto.bmw.com.tr

Sandıkçı Oto BMW Yetkili Servisi resmi web sitesi. BMW modelleri, Sandıkçı Oto haberleri, güncel kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

About Sandıkçı Oto Bmw Yetkili Servisi

SANDIKÇI OTO.

SİZ KEYFİNİZE BAKIN,

SANDIKÇI OTO BMW’NİZE BAKAR.

Sandıkçı Oto; 40 yıla varan tecrübesiyle, Borusan Otomotiv’le işbirliği yaparak, Sakarya’da BMW Yetkili Servisi hizmeti vermeye başladı.

Temsil ettiği markaya değer katan, müşterilerinin bu markalara olan bağını güçlendirebilen Sandıkçı Oto, BMW otomobilinize güvenilir ve şeffaf servis hizmeti sağlamaktadır.

BMW müşterileri için; enerjik ve dinamik yapısıyla, teknik bilgi ve donanıma sahip, profesyonel çalışanlar istihdam ederek, verdiği hizmetin kusursuz olmasını hedeflemektedir.

Son teknoloji ekipmanlarla, aksesuar, yol yardımı, mekanik, kaporta işlemleri gibi hizmetleri sunarak güvenilir bir hizmet garantisi vermektedir.

Sandıkçı Oto, sürüş keyfinizi sürekli kılmak için, araç kiralamadan lastik hizmetlerine kadar bir çok hizmeti, ayrıcalıklı olarak sunmaktadır.

BMW Yetkili Servisi Sandıkçı Oto Kartopu Sk.No:19 Hanlıköy’deki adresinde hizmet vermektedir.

 

Servis randevunuzu almak için:

Bizi arayın

Randevu Talep Formunu doldurun

Randevunuzu My BMW’dan alın

Contact Sandıkçı Oto Bmw Yetkili Servisi

Address :

kartopu Sk No: 19/A, 54590 Arifiye/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +97
Website : https://sandikcioto.bmw.com.tr/
Categories :
City : Arifiye/Sakarya

kartopu Sk No: 19/A, 54590 Arifiye/Sakarya, Turkey
Ö
Özgür Cüskün on Google

X6M50 aracimiz 2 gün icinde Tamir edilip teslim edildi. Herseyinle cok memnun kaldik. Kesinlikle Tavsiye ederim.Tüm Calisanlara tesekkür ederim. Saygilarimla
Our X6M50 vehicle was repaired and delivered within 2 days. We were very pleased with all of you. I would definitely recommend. Thank you to all the staff. Kind regards
E
Erdem Sava on Google

Cok yetkili servis deneyimlerimiz oldu fakat Sandikci Oto’dan baştan sona çok memnun kaldık. İkame araçları müsait olmamasına rağmen bizim icin kendi araçlarını ayarladılar. Bu bizim icin çok önemliydi. Fiyatlari da piyasaya göre uygun. Böyle çalışan servisler umarım yayginlasir ve bu markalar birçok kişi icin hayalden ziyade ulaşılabilir hale gelir. Harun Bey’e ve tüm ekibe çok teşekkürler.
We had many authorized service experiences, but we were very satisfied with Sandikci Oto from the beginning to the end. Although the replacement vehicles were not available, they arranged their own vehicles for us. This was very important to us. The prices are also suitable for the market. I hope that services that work like this will become widespread, and these brands will become more accessible than a dream for many. Many thanks to Mr. Harun and the whole team.
d
davut maraşlıoğlu on Google

harun beye ilgi ve alakasi icin tesekkur ederim bir gurbetci olarak arabam yolda kaldi oraya cekildi ve hemen mudahele edildi . bu uc yildizimin sebebi servis icin deyil fiyatin cok yuksek oldugu icin kendim de bu isin icin deyim ve fransada olmamama ragmen verdigim fiyatin yarisina yaptirabilirdim .
I would like to thank Mr. Harun for his interest and relevance. As an expatriate, my car was stuck on the road, it was pulled over there and it was immediately intervened. The reason for these three stars is not for the service, but because the price is too high. I would like to have it done for half the price I paid, even though I am not in France.
E
Emirhan on Google

Gösterdikleri ilgi için teşekkür ederim 1 bardak çay içene kadar aracımı atölyeye alıp onarıp geri getirdiler.
Thank you for their interest. They took my vehicle to the workshop and repaired it and brought it back until I had 1 cup of tea.
U
Ulusal Teknoloji on Google

Harun Soyçiçek gerçekten iş bilen ve kutsallığın zirvesinde bir yetkili teşekkür ediyoruz kendisine
Harun Soyçiçek is an official who knows his business and is at the peak of holiness, we thank him
e
ebru değirmenci on Google

İstanbulda yaşıyor olmamıza rağmen tesadüf eseri geldiğimiz Sandıkçı Otodan inanılmaz memnun kaldık. Artık tüm işlerimizi burada çözüyoruz. Güleryüzü ile tüm personel şahane ayrıca çözüm odaklı olmaları inanılmaz. Özellikle Harun Bey oldukça ilgili. Hızlı bir şekilde çözülen problemlerimizden sonra memnun kalmamak imkansız.
Although we live in Istanbul, we were incredibly pleased with the Sandıkçı Oto we came to by chance. Now we do all our business here. All the staff are wonderful with their smile and it is incredible that they are solution oriented. Especially Mr. Harun is very interested. It's impossible not to be dissatisfied after our problems were resolved quickly.
A
Ayhan Cetin on Google

Sandıkçi oto BMW yetkili servisinden aldığın hizmet kalitesi daha önce aldığın yetkili servis hizmetlerinden çok üst seviyede idi. Başta servis müdürü Mehmet bey olmak üzere, servis danışmanı Harun beye tüm servis çalışanlarına güler yüzlü ilgili yaklaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum
The service quality you received from Sandıkçi auto BMW authorized service was at a much higher level than the authorized service services you received before. I would like to thank all the service staff, especially Mr. Mehmet, the service manager, and Mr. Harun, the service consultant, for their friendly and caring approach.
b
barisbentline on Google

Çok memnun kaldim. Harun beye özellikle çok tşk. Bilgili ve dürüst ekip. Elinden gelen her konuda yardimci oluyorlar.
I was very satisfied. Special thanks to Mr. Harun. Knowledgeable and honest team. They help in everything they can.

Write some of your reviews for the company Sandıkçı Oto Bmw Yetkili Servisi

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *