SAKMAR SUPERMARKET BEŞKÖPRÜ

3.9/5 based on 8 reviews

Sakmar Hesabınıza Uyar - Sakmar.com.tr

Sakmar Süpermarket, Serdivan ilçesinde 2003 yılında açtığı ilk mağazası ile Sakarya halkının genel tüketim ihtiyaçlarıni binlerce farklı çeşitteki en kaliteli ürünleri en uygun fiyatla sunmayi ilke edinerek 2007 yılında Mithatpaşa, 2008 yılında Arifiye ve 2012 yılında Serdivan Bahçelievler e kazandırmış oldugu mağazalarla değerli Sakarya halkına her yeni birgün daha da yakınlaşmaktadır...

Contact SAKMAR SUPERMARKET BEŞKÖPRÜ

Address :

Toyota Cd NO:5/A, 54050 Serdivan/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +9799
Website : http://www.sakmar.com.tr/
Categories :
City : Serdivan/Sakarya

Toyota Cd NO:5/A, 54050 Serdivan/Sakarya, Turkey
s
sercan can on Google

Çok pahalı resmen fırsatçılık
It's so expensive, it's opportunistic
F
Faruk Yılmaz on Google

Çalışanlar gayet iyi samimi ve güler yüzlüler her gün gittiğim yer ama müdürlerini hiç sevmiyorum.çalışanlarında kendisini pek sevmediğini biliyorum.ayrıca çalışanların bazıları komşum zaten yani o adam olmasa 5 yıldız hem müşteriyi hem çalışanları sıkan ve geren bir adam. Adı da Dursun . İnşallah en yakın zamanda ordan ayrılır.
The employees are very friendly and friendly, the place I go every day, but I don't like the managers at all. I know that the employees do not like him very much. Also, some of the employees are my neighbors, so if he was not that man, he is a 5 star man who bores and stretches both the customer and the employees. Dursun the name. I hope he will leave as soon as possible.
M
Murat ORAN on Google

Çalışanlar ilgisiz, et reyonunda yetkili kişinin gelmesini bekliyorum.. Hijyen konusunda bakınız çok güzel eldiven koymuşsunuz fakat neden manav reyonundaki güzel abim kullanmıyor. Neden gelen diğer müşterilere lütfen eldiven takınız seçerken denilmiyor. Ben kendimi enayi gibi hissediyorum tek eldiven takan kişinin kendim olduğunu görünce... Depoya mal indiren arkadaş iki tekerlekli demir yük taşıma aracıyla sanki ralli yapıyor içeride üzerimizden geçecek!Güzel market fakat biraz iş ve davranışlar noktasında çalışanlarla seminerler yapılmalı...
The employees are uninterested, I am waiting for the authorized person to come in the meat aisle .. You have put on very nice gloves on hygiene, but why does my beautiful brother in the grocery store use it? Why not ask other customers who come to choose please wear gloves. I feel like a sucker when I see that the only person wearing gloves is me ... The friend who unloads goods in the warehouse is going to rally with a two-wheeled iron freight vehicle!
M
Muhammet Yilmaz on Google

Biraz pahalı ama ürünler kaliteli
A little expensive but the products are high quality
E
Emirhan TÜRK on Google

Yemek kartı geçmesi güzel fakat bu sefer fiyatların pahalı olması kötü.
It's nice to pass the meal card, but it's bad that the prices are expensive this time.
B
Bilgenur Beyza YILDIZ on Google

Sebze ve meyveleri bazen iyi bazen pörsümüş ve kötü oluyor. Ama ben genelde manav alışverişimi hep buradan yapıyorum ve genellikle çok taze ürünlere denk geldiğim için çok memnunum. Diğer ürünler de her markette olan şeyler. Genel anlamda bakarsak iyi ve yardımsever çalışanları var. Kasap reyonu da bulunmakta. Fiyatları genel olarak her yerle aynı gibi ancak uygun şeyler de bulmak mümkün. Yani güzel alışveriş yapılabilecek bir market.
Vegetables and fruits are sometimes good, sometimes shriveled and bad. But I usually do my grocery shopping here and I'm usually very happy to come across very fresh products. Other products are things that are in every market. Generally speaking, they have good and helpful staff. There is also a butcher section. Prices are generally the same as everywhere else, but it is possible to find suitable things. So it's a good shopping mall.
E
Ercüment Yarıcı on Google

Market
M
Mehmet Kaya on Google

Excel

Write some of your reviews for the company SAKMAR SUPERMARKET BEŞKÖPRÜ

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *