Sakarya Kitap Sarayı

3.7/5 based on 3 reviews

About Sakarya Kitap Sarayı

Firmamız, 1986 yılında Sakarya’da Haydar Ali ÖZDOĞAN tarafından kurulmuştur. 35 yıldır kitap, kırtasiye, akıl oyunları, kolej tedarik ve deneme sınavları alanlarında kurumsal statüde hizmet vermekteyiz.  9 yıldır aralıksız İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ DENEME SINAVI uygulayıcısı olan firmamız her zaman eğitimde yeni vizyonların Sakarya iline taşıyıcısı olmuştur.

Sakarya ilinde, 20’nin üzerinde yayınevinin temsilciliğini yapan firmamızın en önemli ilkesi: KENDİ ÇOCUKLARIMIZA OKUTMAYACAĞIMIZ KİTAPLARI SATMAMAKTIR.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN EN UCUZ KİTABI EN HIZLI ŞEKİLDE TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ ENDER FİRMALARDAN BİRİ OLDUĞUMUZ İNANCIYLA SİZLERE HİZMET ETMEKTEN MUTLULUK DUYMAKTAYIZ.   

Contact Sakarya Kitap Sarayı

Address :

Pasaj 2000 Kitapçılar Çarşısı No:2, 54100 Adapazarı/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +977
Website : http://www.kitapatik.com.tr/
Categories :
City : Adapazarı/Sakarya

Pasaj 2000 Kitapçılar Çarşısı No:2, 54100 Adapazarı/Sakarya, Turkey
M
Muhammet Arslan on Google

a
atbinen cay on Google

Gereksiz pahalı
needlessly expensive
K
Kenan Güner on Google

Kitap adına ne ararsam bulabildiğim, kitap dünyası uçsuz bucaksız bir derya olduğu için o esnada bulamasamda temini konusunda ya da nerede bulabileceğimi bulabildiğim kağıdın kokusuyla huzur bulduğum ender yerlerden biri...
It is one of the rare places where I can find whatever I look for in the name of a book, and find peace with the smell of paper, where I can find it or where I can find it, even though the world of books is a vast ocean...

Write some of your reviews for the company Sakarya Kitap Sarayı

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *