Nacaroğlu Baklava Künefe Katmer Kahvaltı Yaş Pasta Çayyolu - 06810

4.1/5 based on 8 reviews

Nacaroglu Baklava - Nacaroglu.com.tr

80 kat yufka, hakiki tereyağı ve bol antep fıstığı ile en lezzetli baklavalar Nacaroğlu ‘nda sizleri bekliyor! Hemen nacaroglubaklava.com.tr’ye gelin, kolay ödeme seçenekleri ve hızlı kargo fırsatını kaçırmayın.

About Nacaroğlu Baklava Künefe Katmer Kahvaltı Yaş Pasta Çayyolu

Hakkımızda

Nacaroğlu; sektöre çocuk yaşta atılmış, büyük emek ve gayretlerle yetişmiş  Mustafa NACAROĞLU tarafından profesyonel kadrosuyla 2012 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 

 Müşteriden çok misafir olarak gördüğü tüketicilerini, çok satış yerine doğru ve ahlaki satış üzerine benimsemiştir.

Doğru, kaliteli ürünü dürüst ve ahlaki ticari değerler üzerinden sunmaya çalışan Nacaroğlu Baklavaları güler yüz ve özverisiyle her zaman daha ilerisi için çalışmaktadır. 

GAZİANTEP, İSTANBUL, ANKARA , BURSA , DENİZLİ , ŞANLIURFA, DİYARBAKIR , VAN , BATMAN, SİİRT, MARDİN, ŞIRNAK, CİZRE olmak üzere bir çok ilde şubeleşerek büyümekte, yurt içi ve yurtdışı hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 

BAYİMİZ OLMAK VE DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ !

 

Contact Nacaroğlu Baklava Künefe Katmer Kahvaltı Yaş Pasta Çayyolu

Address :

Banga Bandhu Şeyh Mucibur Rahman Blv. No:94, 06810, 06810 Yenimahalle/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Postal code : 06810
Website : https://www.nacaroglubaklava.com.tr/
Categories :
City : Yenimahalle/Ankara

Banga Bandhu Şeyh Mucibur Rahman Blv. No:94, 06810, 06810 Yenimahalle/Ankara, Turkey
S
Süleyman Coşkun on Google

mekan çok nezih ve hijyene dikkat ediliyor..güler yüzlü hizmet, damakta tat bırakan tatlı çeşitleri harikaydı. Eşimin İskenderun dan sipariş verdiği Ankara Simidi de eşimden tam not aldı... teşekkürler....
The place is very decent and hygiene is taken care of. Friendly service, sweet varieties that leave a taste on the palate were great. Ankara Simidi, which my wife ordered from Iskenderun, also got full marks from my wife... thank you....
B
Bensu Yanık on Google

Reklamları nedeniyle etkilenip gittik. Katmer istedik gelen katmerin içinde şeker namına bişey yoktu. TATLI yemek için gidip börek gibi bir katmer yedik. Getirilen ikramlar 3 parça mandalina 3 parça portakal 3 parça kivi ve avuç içi kadar çerezdi. Fiyatlar da gayet yüksek Ankara içinde en bilinen tatlıcılar daha uygun buraya göre.Katmerin katmer olmaması sunulan ikram azlığının fiyat performans olarak da bakınca ayıp olduğunu söyledik. Fiyatların az bile olduğunu söylediler. Bunun yanında katmer ile ilgili süresinden fazla piştiği için bir sorun olmuş olabileceğini kusura bakmamamızı söylediler. Fiyat yüksek, hizmet kötü, ikram alay eder gibi sunulan katmer hatalı ancak TAM ÖDEME ALDILAR. Ankara içerisindeki en kötü ttatlı tecrübemdi. Bir daha asla gitmem.
We were impressed because of their advertisements. We asked for katmer and there was nothing in the name of sugar in the katmer. We went for a SWEET meal and ate a cake like börek. The treats brought were 3 pieces of tangerine, 3 pieces of orange, 3 pieces of kiwi and a handful of cookies. The prices are also very high. The most well-known dessert shops in Ankara are more affordable than here. They said the prices were even less. In addition, they told us to apologize that there might have been a problem with the katmer as it was overcooked. The price is high, the service is bad, the catering is presented as a mockery, but they TAKE FULL PAYMENT. It was my worst sweet experience in Ankara. I will never go again.
C
Cihan Ö. on Google

Ürünler çok kaliteli ve taze. Künefe öncesinde gelen meyveler ve kuruyemiş biraz az ama künefe o kadar güzeldi ki. Bunlardan puan kıramadım. Klasik peynirli 2 kişilik künefe çok güzeldi. Peyniri bol, üstü çıtır çıtır ve bol fıstıklı. 2 kişilik peynirli 50₺ çay 3.5₺, fiyatı da uygun. Baklavalar da güzel gözüküyordu. Künefenin resmini çekmeyi unuttuk.
The products are very high quality and fresh. The fruits and nuts that came before the künefe were a bit less, but the künefe was so good. I didn't score any of them. Classic cheese künefe for 2 people was very good. It has plenty of cheese, a crispy top and lots of pistachio. 50₺ tea with cheese for 2 people is 3.5₺, the price is also reasonable. Baklavas looked good too. We forgot to take a picture of the künefe.
Y
YILMAZ ASLAN on Google

Ilk defa geldigim bir mekan... Ana cadde uzerinde Nezih ve temiz bir isletme Anadolu muziklerini begendim Kucuk ikramlar keyifli bir baslangic sagliyor Kunefe cok basarili Sicak, ustu cıtır, peynir tam kivaminda Seker orani sizi kesmiyor... Kaymakli Katmer denedik. Tam kivanimda kizarmis ve bol fistikli
A place I've been to for the first time... A decent and clean business on the main street I like Anatolian music Small treats provide a pleasant start Kunefe is very successful Hot, crispy on top, cheese just right The sugar rate doesn't cut you... We tried Katmer with cream. Deep fried and full of peanuts
Ş
Şeyma Köksal on Google

Sürekli geldiğimiz mekan. Garsonlar çok ilgili ve tatlı. Yanda gelen ikramların az olması hoş değil süt daha fazla olabilir, 3 dilim mandalina yerine hepsini kullanmaları gerekirdi fiyat performans açısından. En azından gelen zamlar ile bu ekleme yapılabilir:) Künefeleri çok güzel ve lezzetli favorimiz fıstıkzade ✌?
The place we always come to. The waiters are very caring and sweet. It is not nice that the side treats are less, the milk could be more, they should have used all of them instead of 3 slices of tangerine in terms of price and performance. At least this addition can be made with the price hikes :) Our favorite is pistachiozade, whose kunefe is very nice and delicious ✌?
m
murat çalış on Google

Fiyat çok yüksek olmasına rağmen ne baklavası birseye benziyor ne de yanındaki ikramları. Tek yıldız bile çok. Sadece disardan yada reklam fotolarından bakmakla ağzınızın ve kesenizin tadini kaçırmayın. Kurumuş meyve ve sıradan bir tatlı için değmez.
Although the price is very high, neither the baklava looks like anything nor the treats next to it. Even one star is too much. Do not miss the taste of your mouth and pouch just by looking at the outside or advertisement photos. Not worth it for dried fruit and an ordinary dessert.
U
Ugur Ozkan on Google

Lovely food and love the deserts and the waiter where lovely and helpful
A
Andy Barr on Google

This is one of our favorite places in Ankara. Their sweets are beautifully balanced, and not loaded with unnecessary sugar. We have enjoyed many of the desserts here. I take their pistachio sarma to my family when I go to the US.

Write some of your reviews for the company Nacaroğlu Baklava Künefe Katmer Kahvaltı Yaş Pasta Çayyolu

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *