Kitap Pastası

4.7/5 based on 8 reviews

Anasayfa - Kitap Pastası - Kitappastasi.com

national interest waiver Sepete Ekle Hayvanlardan Tanrılara Sapiens İnsan Türünün Kısa Bir Tarihi Ücretsiz! 5 üzerinden 0 oy aldı Ödünç Al Simyacı Ücretsiz! 5

About Kitap Pastası

Kitap Pastası 2013 yılında kurulan, hem Kütüphane hemde Kafe hizmeti sağlayan bir işletmedir. Kütüphanemiz sizlerden gelen bağışlar ve yeni aldığımız kitaplarla sürekli büyümektedir. Şu anda yaklaşık 7000 Kitapla siz okurlarımızın hizmetindedir. Kafe kısmında ise öğrencilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak her bütçeye uygun yeme içme alternatifleri ile birlikte, aynı zamanda onların eğitimlerine katkı sağlamak amaçlı uygun ders çalışma ortamı sağlamayı kendine amaç edinmiştir. 

Contact Kitap Pastası

Address :

Karabaş mah Müneccim Arif Sokak Kısmet Ap D:No:1-1A, 41000 İzmit/Kocaeli, Turkey

Phone : 📞 +977
Website : http://www.kitappastasi.com/
Categories :
City : İzmit/Kocaeli

Karabaş mah Müneccim Arif Sokak Kısmet Ap D:No:1-1A, 41000 İzmit/Kocaeli, Turkey
S
SERHAN KILIÇ on Google

Çok nazik insanların çalıştığı dinlenmek ve kitap okumak için çok güzel bir yer
Very nice place to relax and read a book where very kind people work
S
Serdar YILDIRIM on Google

İzmit'te kitap okumaya uygun sakin bir cafe ararken buldum burasını. O kadar hoş bir mekan ki... İçeride türlü türlü kitaplar ve küçük bir cafe kısmı mevcut. İster raflardan bir kitap seçin, isterseniz benim gibi kendi kitabınızı getirin ve yanına sıcak/soğuk içeceğinizi söyleyip kendinizi kitapların dünyasına bırakın. Herhalde daha iyisini bulmak bu çevrede olanaksızdır.
I found this place while looking for a quiet cafe suitable for reading a book in Izmit. It is such a nice place ... There are all kinds of books and a small cafe inside. Whether you choose a book from the shelves, or bring your own book like me, tell you to have a hot / cold drink and immerse yourself in the world of books. I guess it is impossible to find better in this environment.
a
akadir d on Google

Keyifle kitap okuyup çayınızı kahvenizi yudumlayabileceğiniz nezih bir mekan.
It is a decent place where you can read a book and sip your tea and coffee with pleasure.
B
Bülent Kütükçüoğlu on Google

Harika bir ortam mekan sahibi Tolga bey ve Elif hanım güler yüzlü hoş sohbet insanlar. yemekler çok güzel fiyatlar makul harika vakit geçirdik. Kesinlikle tavsiye ederim.
The owner of a wonderful environment, Tolga Bey and Elif lady are smiling and pleasant conversation people. food very good prices reasonable we had a great time. I highly recommend it.
E
Eren Berke Gülhan on Google

Öğrenci dostu bir mekan. Kışın içeride herkes ders çalışıyor, kapı önünde sohnet edecek müşteriler oturuyor. Samimi ve sıcak bir yer. Çok gürültülü bir sokakta da değil. Harika
It's a student friendly place. In winter, everyone is studying inside, customers are sitting in front of the door to chat. A friendly and warm place. Not in a very noisy street either. Wonderful
E
Esat Küçük on Google

Gaziantep'te yaşamaya başladıktan sonra hasretle andığım, yazın Kocaeliye dönünce gidip burada huzurlu huzurlu kitap okusam diye düşler kurduğum yer. Öyle pek müdavimi değildim ama uzak kalınca değerini anladım. Öyle uzun uzun muhabbetim olmadı ama sahibi ve çalışanları da çok tatlı insanlar.
It is the place that I remember with longing after I started living in Gaziantep, and I dream of reading a book in peace when I return to Kocaeli in the summer. I wasn't that much of a regular, but when I stayed away, I realized its value. I didn't have a long conversation, but the owner and staff are also very sweet people.
N
NADİRE ÇELİKBAŞ on Google

Sıcacık taze çay eşliğinde kitap okumak gibisi yok üstelik yıllık 30 tl ye üye olup istediğiniz kitabı alıp okumak için evinize götürebiliyorsunuz. Başkalarının kafeden ne anladığını bilemem ama ben aradığımı buldum. ?
There's nothing like reading a book with a cup of hot fresh tea. Moreover, you can become a member for 30 TL per year and buy the book you want and take it to your home to read. I don't know what others understand of the cafe, but I found what I was looking for. ?
H
Heba Mohammed on Google

My favourite place to study

Write some of your reviews for the company Kitap Pastası

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *