Kardesler Arzu - Kazakistan Cd. 92A

4.4/5 based on 8 reviews

Contact Kardesler Arzu

Address :

Kazakistan Cd. 92A, 06500 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Postal code : 06500
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Kazakistan Cd. 92A, 06500 Çankaya/Ankara, Turkey
S
Sultan Bunarbasi on Google

Herşey çok güzeldi zamanında geldi kötü yorumlara aldanmayın denemenizi tavsiye ederim hizmet ve lezzet mükemmeldi elinize sağlık
T
Taner Ozer on Google

Güzel bir mekan tercihinize göre istediğinizi bulabileceğiniz Tam bir aile mekanı.Hizmet Güleryüz memnun kaldık yine gelmek dilegiyle.
A perfect family place where you can find what you want according to your choice of a beautiful place. We are pleased with the service. We hope to come again.
H
Hüseyin Okuyucu on Google

İnanılmaz yavaş servis. Buz gibi yemekler. Böyle bir mekan 1 garsonla çalışmaz. Tavsiye etmiyorum büyük pişmanlık yaşadık.
Incredibly slow service. Ice cold food. A place like this won't work with 1 waiter. I do not recommend, we had great regrets.
M
Mustafa Bey on Google

İftar için arkadaşımla gittim. Servis 10/4 Ana yemek (İskender) 10/6 Tatlı(künefe) 10/3 Tuvalet temizliği 10/4 Hijyen 10/4 Normal profilli bir kebapçı yani. Bir daha gideceğimi düşünmüyorum.
I went with my friend for iftar. Service 10/4 Main course (Alexander) 10/6 Dessert (künefe) 10/3 Toilet cleaning 10/4 hygiene 10/4 It's a normal profile kebab shop. I don't think I will go again.
E
Enes Çimenyer on Google

Servis 1/10 garsonun üslubu gayet rahatsız edici Yemekler soğuk ve lezzetli değil. Doymak için aralıklı bir şekilde 1.5 saat yemek yiyorsunuz. Tavsiye etmem.
M
M. Taha Kamanlı on Google

Hizmet olarak çok kötü çorbadan sonra yarım saat yemeği yemekten sonra yarım saat çayı beklemek zorundasınız. Garsonlar veya herhangi bir çalışanı tanımıyorsanız sizinle ilgilenen kimse olmuyor.Siparişlerinizi 3 kez tekrarlamadan getirmiyorlar.
The service is very bad, you have to wait half an hour for tea after half an hour after the soup. If you don't know the waiters or any of the employees, no one takes care of you. They don't bring your orders without repeating them 3 times.
E
Elber Sarı on Google

Kız arkadaşımla iftara gittik öğrenci dostu bir yer gibi göründüğü için gözümüze. Ama tam bir hayal kırıklığıydı. Adana yediğim en kötü adanaydı, çatalla bile zor bölünen yavan bir kıymaydı. Yanında adana için lavaş bile gelmedi çıtır bir ekmek geldi. Kız arkadaşım pilav üstü döner yedi 100 gr olduğu iddia ediliyor ama pilavı bile kapatmıyordu. Çocuk bile doymaz o porsiyonla. Ekonomi iyi değil diye 64 lira verdiğimiz döneri dalga geçer gibi getirmenize, öğrencinin cebindeki paradan medet ummanıza gerek yok. Ankara'nın en iyi donercilerinde bile fiyat o kadar. Mezeler masaya önceden koyulmuş sulanmıştı.( Ramazan yoğunluğu desem içeride toplasan 10 kişi vardı.) Hem tat alamadık hem şu mübarek günde aç kalktık. Bu paralar kolay kazanılmıyor.Hakkımi helal etmiyorum. Sakın yorumlara aldanmayın,gelmeden önce iki kere düşünün.
We went to iftar with my girlfriend because it looks like a student friendly place. But it was a complete disappointment. Adana was the worst adana I've ever eaten, it was a bland ground beef that couldn't be cut even with a fork. Even lavash did not come with it for adana, a crispy bread came. My girlfriend ate doner with rice. It's claimed to be 100 gr, but it didn't even cover the rice. Even a child can't get enough of that portion. You don't need to bring the doner we gave 64 lira because the economy is not good, as if making fun of it, and you don't need to hope for the money in the student's pocket. Even in the best doner shops in Ankara, the price is that much. The appetizers were put on the table beforehand and they were watered down. This money is not easily earned. Don't be fooled by the reviews, think twice before coming.
S
Sefa köse on Google

Tavsiye etmem, birkaç garsonu dışında insanın yüzüne bakmayan elemanları var. Bir daha asla gitmem. Özellikle o gözlüklü garson özür dilemediği için. Başka müşteri ile beni diyalağo sokuyor, kavga ettirecekti Özetle 5 üzerinden 1. 15 Nisan 2022
I wouldn't recommend it, except for a few waiters, they have staff that don't look at people's faces. I will never go again. Especially since that waiter with glasses didn't apologize. He was having a conversation with another customer, he was going to fight Overall 1 out of 5. April 15, 2022

Write some of your reviews for the company Kardesler Arzu

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *