KARASU - ENKA HARİTA MÜHENDİSLİK

5/5 based on 8 reviews

Contact KARASU / ENKA HARİTA MÜHENDİSLİK

Address :

incilli mahallesi mevlana caddesi, akbaş işhanı no:5, 54500 Karasu/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +9999
Categories :
City : Karasu/Sakarya

incilli mahallesi mevlana caddesi, akbaş işhanı no:5, 54500 Karasu/Sakarya, Turkey
H
Humeyra Tetik on Google

?
N
Nisanur Lek on Google

Çok basarili verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldik tesekkürler
We are very pleased with the service you provided very successfully thanks
Y
Yavuz AK on Google

Kaliteli hizmet aldığım için memnunum, hepinize tavsiye ederim. Teşekkürler Enka Harita :)
I am pleased to receive quality service, I recommend it to all of you. Thanks Enka Map :)
E
Enes Erturul on Google

Verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldik çok teşekkür ederim. Iyi ki varsın enka harita mühendislik
We are very pleased with the service you provided, thank you very much. Fortunately you have enka map engineering
A
Ahmet Koçver on Google

"ENKA Harita'nın temel hizmet kriterleri kalite, zaman ve güvenilirliktir. Daima beklentilerini aşmayı hedefler.Amacımız "geleceğin firması" olmaya yöneliktir. Başarının temel anahtarlarından birinin ise bu yolda çalışmak ve doğru yoldan şaşmamak olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle sizlere haklarınıza duyarlı, ekonomik ve kaliteli hizmet vererek şirketimizin harita sektöründe başarısını daha da arttırmak için; • Sunduğumuz hizmetlerimizde teknolojiyi yakından takip ederek son teknoloji ölçüm cihazlarını kullanmaktayız • Çağdaş teknolojiyi kullanarak yeni ve doğru projeler üretmekteyiz • Sektörün sorunlarına yönelik çözümler sunmaktayız • İnşaat ve harita sektöründe ara ve kalifiye eleman eğitiminin arttırılmasını sağlamaktayız"
"The main service criteria of ENKA Map are quality, time and reliability. It always aims to exceed its expectations. Our aim is to be" the company of the future. " In order to increase the success of our company in the map sector by providing high quality service: • We use the latest technology measurement devices by following the technology closely in our services we offer • We produce new and accurate projects using modern technology • We offer solutions for the problems of the sector • Increasing the training of intermediate and qualified personnel in the construction and map sector. We provide "
O
Orhun Afacan on Google

İşini hakkıyla yapan İnsalara denk gelmek çok güzel şey.Baştan sona bütün çalışanların ilgi alaka ve davranışlarına teşekkür ediyorum.İşini profesyonelce yapan güzel ve kaliteli hizmet veren bir kurum??????
It is very nice to come across the people who do their job properly. I thank the interest and behavior of all the employees from start to finish. An institution that does its job professionally and provides quality service?? kaliteli???
G
Gökhan DUMAN on Google

Haritacıya daha önce işim düşmemişti dolayısıyla bu işlerle ilgili pek bir bilgim yoktu arkadaşlar sağolsun oldukça güleryüzlü ve işlerinde profesyoneller bana gerekli bilgileri sabırla ve açıklıkla aktarıp işimi kısa sürede sorunsuz bir şekilde çözdüler. Fiyat araştırması yaptığımda da oldukça uygun maliyetle yardım aldığımı gördüm kısacası herkese tavsiye ederim.
I did not have a job for the mapper before, so I did not have much information about these works, thanks to friends, they were very friendly and the professionals in their work gave me the necessary information patiently and openly and resolved my work without any problem in a short time. When I searched for a price, I saw that I got help at a very reasonable cost, in short, I recommend it to everyone.
D
Dağhan on Google

Güler yüzlü, ahlaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ensar Bey’e çok teşekkür ederim. her konuda çok yardımcı oldu keşke bütün işletme sahipleri böyle olsa. Karasu gibi küçük bir ilçede böylesine profesyonel bir hizmet için tekrar teşekkür ederim.
I would like to thank Ensar Bey, who is smiling, moral, and prioritizing customer satisfaction. I wish all the business owners were very helpful in all matters. Thank you again for such a professional service in a small town like Karasu.

Write some of your reviews for the company KARASU / ENKA HARİTA MÜHENDİSLİK

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *