İhya Clothing Wheel Branch

2.3/5 based on 8 reviews

Bayan Giyim Ürünleri | ihyagiyim.com | İhya online-Net %50+Sepette 30TL İndirim - Ihyagiyim.com

Yılın en iyi fiyatları, toptan fiyatına online alışveriş sitesi ihyagiyim de. tesettür ve kadın giyim modellerinde Yeni sezon kadın giyim ürünleri, en avantajlı fiyatlarla. ihyagiyim markalı birbirinden şık ürünler burada. Tıkla, en uygun fiyat fırsatları ve kampanyalar ile ihyagiyim markasından alışverişe başla.

Bayan Giyim Ürünleri | ihyagiyim.com | İhya online-Net %50+Sepette 30TL İndirim - Ihyagiyim.com

Kapat

Internet Explorer tarayıcısının 9.0 ve daha eski sürümlerini desteklememekteyiz. Web sitemizi doğru görüntüleyebilmek için tarayıcınızı güncelleyebilirsiniz,
güncelleyemiyorsanız başka bir tarayıcıyı ücretsiz yükleyebilirsiniz.

Contact İhya Clothing Wheel Branch

Address :

Çark Cd. No:63, 54100 Adapazarı/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +987
Website : http://www.ihyagiyim.com/
Categories :
City : Adapazarı/Sakarya

Çark Cd. No:63, 54100 Adapazarı/Sakarya, Turkey
S
Suheyla Sezer on Google

A
Azra Bayraktar on Google

R
Recep SOLAK on Google

1 yıldızı bile haketmiyorlar, bu kadar para verip kanmayın bunlara, gidin bildiğiniz yerden görerek uygun fiyata alışveriş yapın.
They do not deserve even 1 star, do not be fooled by giving that much money, go and shop at an affordable price by seeing them from wherever you know.
E
Ebru Agdag on Google

Internet satisina bakan bayanin karakteri ve musteriye tututumu berbat..hem yardimci olmuyorlar bir sorunda hemde cok kaba davraniyorlar..bu buyuk ve sevilen markayi boyle kisiler karaliyor maalsef ayrica iletisim kurmak ve sikayette bulunmak icin bir numaralari bile yok olsada acmiyorlar maalsef..
The character of the lady who looks at the Internet sales and the customer's tututum sucks..hem help they do not help in a problem and behave very rude .. this big and popular brand of people who are also scribble maalsef also to contact and to make a complaint even if they do not open a number ..
S
Sema Ayan on Google

Keşke buradan yorumlara bakıp da alışveriş yapmaya kalksaydim...ürünlerinin defolu olduğunu "hepsi böyle "diye kabul ettikleri halde iade yi reddedip sizi başka birşey almaya zorlayan firma...uzak durun!!!1yildiz bile fazla
I wish I would look at the comments here and try to shop ... the company that refuses to return and forces you to buy something else even though they accept that their products are defective, "that's all" ... stay away !!!
Ö
Öznur Soy on Google

Abiye elbise bakmak icin magazaniza gittik bizi ikinci kata yonlendirdiler Ikinci kattaki bayan cok ilgisiz ve guler yuzlu degil. Yerleri silen temizlikci bayan ben elbise bakarken yurudugim icin beni gozleriyle dovecekti resmen. Begendigimiz elbiseler olmasina ragmen bakamadik gerginlikten
We went to look at your Evening dress shop on the second floor they made us orientation Used very lady on the floor and guar are not indifferent to-face. The cleaning lady who wiped the floor, she was going to beat me with her eyes because I walked. We could not see the dresses to be missed despite tension
E
Eyüp Akbal on Google

Ailecek ihya giyimden sözlüme söz elbisesi aldik 2500 lira fiyat bu elbise burda tek başka bir yerde yok fotoğraf çekemezsiniz indirimli fiyatı bu dendi ve hafta içinde gönderilecek dendi. o hafta da gelmedi elbise hala bekliyoruz ayni zamanda izmit şubesinde 1700 lira ve fotoğraf çekebilirsiniz dendi. Adapazarı şubesi de 1650 lira dedi. WhatsApp yoluyla iletişime gecince de labali cevaplar verildi telefonla arayınca yüzümüze kapatıldı. sizlere tavsiyem ben mağdur oldum sözüme elbise yetismedi sizlerde mağdur olmayin ve boylelerine para kazandırmayın. yine seçim sizin ama en özel aninizin rezil edilmesine fırsat vermeyin.
We bought a prom dress from my family, the price of 2500 lira. The dress did not come that week, we are still waiting. At the same time, it is said that you can take pictures of 1700 liras at the Izmit branch. Adapazarı branch said 1650 liras. When we contacted via WhatsApp, we were given answers, and when we called on the phone, they were closed to our faces. I advise you, I was a victim, my dress did not meet my promise, do not be a victim and do not earn money for them. Again, the choice is yours, but do not let your special moment be infamous.
B
B!nnur D. on Google

İHYA Giyim gibi ticaretten esnaflıktan anlamayan kurumsal olmayan haksız kazanç sağlayan müşteriye hiç saygısı olmayan haddini bilmez elemanlarıyla müşteriyi mağdur eden bir firma aklınız var ise uzak durun İhya Giyim firmasından alışveriş yaparken defalarca düşünmenizi tavsiye ederim paranızı çöpe atmak istemiyorsanız ihya giyiminden alışveriş yapmayın.

Write some of your reviews for the company İhya Clothing Wheel Branch

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *