Hatemoğlu

4.9/5 based on 8 reviews

Türkiye'nin En Köklü Erkek Giyim Markası | Hatemoğlu - Hatemoglu.com

İstediğiniz stilde takım elbise, damatlık, ceket, pantolon, gömlek modelleri ve daha fazlası en uygun fiyatlara erkek giyimin online adresi Hatemoglu.com da.

Türkiye'nin En Köklü Erkek Giyim Markası | Hatemoğlu - Hatemoglu.com

Hızlı Teslimat 150 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ

Contact Hatemoğlu

Address :

Kipa Adapazarı Alışveriş Merkezi Ozanlar Mahallesi Çevre Yolu No:296 Zemin, D:Kat: No.19, 54000 Adapazarı/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +977
Website : http://www.hatemoglu.com/
Categories :
City : Adapazarı/Sakarya

Kipa Adapazarı Alışveriş Merkezi Ozanlar Mahallesi Çevre Yolu No:296 Zemin, D:Kat: No.19, 54000 Adapazarı/Sakarya, Turkey
S
Sümeyye Çavdarlı on Google

Zeynep hanıma ilgisi ve alakası için çok teşekkür ediyorum bu kadar güler yüzlü ve tatlı bir satış danışmanı görmemiştim çok kararsız olmama rağmen beni sabırla dinledi ve hep yardımcı oldu çok memnun kaldım?
I would like to thank Ms. Zeynep for her interest and interest.I have never seen such a friendly and sweet sales consultant.Although I am very indecisive, she listened patiently and always helped me, I am very pleased.
H
Hasan Çetiner on Google

Satış sorumlusu olan hakan beye çok teşekkür ederim güler yüzlü davrandığı için ve doğru tercihlere yönlendirdiği için hatemoğlunu tebrik ediyorum böyle çalışanlar yetiştirdiği için
I would like to thank Mr. Hakan, who is the sales manager, for his good humor and for guiding them to the right choices, I congratulate him for training such employees.
E
Erkin Erdem on Google

Zeynep hanım.. Harikasınız ilginiz, alakanız, güler yüzünüz için tşk ler
Ms. Zeynep.. You're amazing, thank you for your care, concern and smiling face.
S
Selin Sarsı on Google

Hakan beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Alışveriş konusunda çok kararsız olmama rağmen çok yardımcı olmuştur ve satış konusun da ne kadar tecrübeli olduğunu göstermiştir ?başarısının devamını dilerim??
Thank you Hakan for his interest and relevance. Although I was very hesitant about shopping, it was very helpful and showed how experienced it is in sales ? I wish you continued success.
c
code r on Google

Bir kaç defa gittim ilgilenen olmadı bir kez daha gideyim dedim ve Aleyna hanımla tanıştım. Müthiş birisi. Ben söylemeden bile bütün ölçülerimi bildi. İlgisi ve bilgisi harika. Aleyna hanım olmazsa asla gitmem diğerleri çok ilgisiz. Mağaza içinde müşteriden kaçıyorlar.
I went a few times, no one was interested, I thought I'd go once more and met Ms. Aleyna. He's awesome. He knew all my measurements without even telling me. His interest and knowledge is great. I would never go without Ms. Aleyna, the others are very indifferent. They avoid customers inside the store.
S
Soner Onur on Google

İlgi ve alakası ile güler yüzü ve fikirleri ile teşekkür ederiz
Thank you for your interest and relevance, your smiling face and ideas.
S
Saime Sert on Google

Bircan hanıma çok teşekkürler bizimle çok güzel ilgilendi
Many thanks to Ms. Bircan, she took very good care of us.
A
Abdullah K. on Google

Personelin bilgisi ve zevki için teşekkür ederim, buradan yapmış olduğum alışverişlerden hep memnun ayrıldım. Gerek satış sırasında gerekse sonrasında sunulan hizmet adına kesinlikle tercih edilir.
Thank you for the knowledge and taste of the staff, I have always left satisfied with the purchases I have made here. It is definitely preferred for the service offered both during and after the sale.

Write some of your reviews for the company Hatemoğlu

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *