ADANALI HASAN KOLCUOĞLU KEBAP CİĞER ÇAYYOLU - 2852. Sk. no:2

4.2/5 based on 8 reviews

HASAN KOLCUOĞLU 06 ANKARA | KEBAP - CİĞER - Hasankolcuoglu06.com

Hasan Kolcuoğlu 06, Eşsiz Lezzetler Ankara'da.

HASAN KOLCUOĞLU 06 ANKARA | KEBAP - CİĞER - Hasankolcuoglu06.com

HASAN KOLCUOĞLU 06

Biz Kimiz

1910'dan günümüze değişmeyen lezzetler. Hasan Kolcuoğlu siz değerli misafirlerine asırlık tecrübesi ile mükemmel lezzetler sunuyor. Adana Kebabını Ankara Çayyolunda'da huzurlu mekanımızda tatmanız için her gün ilk gün olduğu gibi heyecanla çalışıyoruz.

Kolcuoğlu farkı ile özenle seçilen etleri eşsiz mezeler eşliğinde masanıza getiriyoruz. Hijyen kurallarını en üst düzeyde tutup sunumlarımızı hazırlıyoruz. Eşsiz lezzetler eşliğinde unutulmaz bir yemek deneyimi için siz kıymetli misafirlerimizi restoranımıza bekliyoruz.

Rezervasyon

Contact ADANALI HASAN KOLCUOĞLU KEBAP CİĞER ÇAYYOLU

Address :

2852. Sk. no:2, 06520 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Postal code : 06520
Website : http://www.hasankolcuoglu06.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

2852. Sk. no:2, 06520 Çankaya/Ankara, Turkey
M
Münevver Özkan on Google

Ramazan ayında Kentpark avm de iftar saatine 10 dakika kala 6kişilik masa rezerve deyip biz üç kişiyiz diye masayı bozmayan şeften şikayetçiyiz. Ortak alanda rasgele iftar açtık servis vs de yoktu kendi yemeğimizi kendimiz aldık ama o masa bütün akşam boş kaldı. Sebep açgözlülük ???
We are complaining about the chef who says reserved a table for 6 people 10 minutes before the iftar time in Kentpark shopping mall during Ramadan and does not break the table because we are three people. We opened iftar randomly in the common area, there was no service etc. We bought our own food, but that table was empty all evening. The reason is greed ???
S
SERDAR ÖDER on Google

Mekan ve hizmet olarak gayet başarılı. İkramların bu kadar fazla olduğu az yer vardır. (meze, salata, çiğ köfte,fındık lahmacun, mantar, çorba geldi.10 çeşit) .Bunlarla doyuluyor..Adanası ve çöp şiş çok güzeldi. Künefe ise beklediğim gibi değildi.
Very successful in terms of location and service. There are few places where the treats are so high. (appetizers, salads, raw meatballs, hazelnut lahmacun, mushrooms, soup arrived. 10 types). Kunefe was not what I expected.
G
Gokce Nur Şen on Google

Biz haftasonu kahvaltı için geldik İnanılmaz hoşumuza giden bir ortam ve hizmet oldu. İlk girdiğimizden itibaren herkes çok ilgiliydi ortam sıcaklığı idealdi masaya oturduktan 3 dk sonra her şey masaya gelmeye başladı hiç beklemedik ve bu benim için çok önemlidir. 2 kişilik kahvaltı söylemidik aynı kahvaltı ile 4 kişi çok rahat doyardı. Ve bence fiyatı da bu hizmete gayet iyiydi hiç fazla gelmedi. Google yorumlarında da öyle yazıyordu zaten. Servise çok özenilmişti ve her ayrıntı düşünülmüştü eksik olan bir tane bile yiyecek bulamadık ekstra söyleyeceğimiz. Ve kahvaltı fiyatına masadaki her şey dahil. Sadece sucuklu yumurta ve menemen masada soğuyor altına ısıtacak minik bir tea light konulsa güzel olurdu. Lezzet çok güzeldi her ürünün kalitesini beğendik Sadece ortam biraz gürültülüydü diğer misafirler bu konuda çok dikkatsizdi belki bu konuda bir şey yapılabilir ☺️ Birkaç kez soru sorduğumuzda denk gelen Ümit bey çok ilgiliydi, saygılı ve mesafeli yanıtları çok efendiydi kendisinin bize davranışından memnun kaldık. Ancak dikkatimizi çekti ki burada tüm hizmet verenler bu şekilde
We came for breakfast on the weekend It was an incredible atmosphere and service that we liked. Everyone was very interested from the first time we entered, the ambient temperature was ideal, everything started to come to the table 3 minutes after we sat at the table, we never waited and this is very important to me. We did not say breakfast for 2 people, with the same breakfast, 4 people could be fed very easily. And I think the price was very good for this service, it didn't come too much. That's what it said in Google comments. The service was very attentive and every detail was considered, we couldn't find a single piece of food that was missing. And the price of breakfast includes everything on the table. Only eggs with sausage and menemen are getting cold on the table, it would be nice if a small tea light was placed under it to heat it. The taste was very good, we liked the quality of each product It was just that the atmosphere was a bit noisy, the other guests were very careless about it, maybe something can be done about it ☺️ Ümit, who came across when we asked a question a few times, was very interested, his respectful and distant answers were very gentle, we were pleased with his behavior towards us. However, we noticed that all service providers here are like this.
G
Gizem Işıldak on Google

Haziran ayında açılan mekanın kebapçısından salatacısına kadar Adana’dan gelen mutfak çalışanları ile birlikte hizmet vermektedirler. Öncelikli olarak inanılmaz ferah bir oturma alanı mevcut. Özellikle pandemiden geçtiğimiz şu dönemlerde ihtiyacımız olan mekanlardan açıkçası. Şömine sever biri olarak, şömineli kısım oldukça keyifli. Kar yağdığında enfes olacaktır. Sadece sigara içenlerin bulunduğu kısım ayrıdır. İç kısımda sosyal mesafeye göre diyazyn edilmiştir. Üst katta, organizasyonlarınızı yapabileceğiniz bir bölümleri var. Siz keyifle yemeklerinizi yerken çocuklarınızın güzelce oyun oynayabileceği bir alan mevcuttur. En üst katta da VIP salonları mevcut. Mekanda alkol yok. Şimdi gelelim lezzetlere; Biz mekanın en meşhur kebaplarından olan Metrelik kebap yedik. Kişi sayısına göre ayarlanabilen kebapta Adana kebap, Tavuk Şiş, Kaburga, Kanat, Pirzola ve Sarma Beyti bulunuyor. Her biri oldukça lezzetliydi. Adanalı bir arkadaşımızın da beğenisini kazandı. Yeşil Salata, Ezme, Mantar, Yoğurtlu Patlıcan, Turşu ve Çiğ Köfte de ikram olarak yanında geliyor. Kapanışı da Soğuk Baklava ile yaptık. Çok başarılıydı. Hem hafif hem de içinin fıstık dolu olması lezzetine lezzet katmış. Kebapların yanı sıra cumartesi ve pazar günleri Kahvaltısı da mevcut.
They serve together with the kitchen workers from Adana, from the kebab shop to the salad maker of the restaurant, which was opened in June. First of all, there is an incredibly spacious sitting area. Obviously, it is one of the places we need, especially in these times when we are going through the pandemic. As a fireplace lover, the fireplace part is quite enjoyable. It will be delicious when it snows. Only the smokers section is separate. It has been designed according to social distance in the interior. Upstairs, there is a section where you can organize your events. There is an area where your children can play nicely while you enjoy your meals. There are also VIP lounges on the top floor. There is no alcohol in the place. Now let's come to the flavors; We ate one of the most famous kebabs of the place, Meterlik kebab. The kebab, which can be adjusted according to the number of people, includes Adana kebab, Chicken Shish, Ribs, Wings, Chops and Wrap Beyti. Each one was very tasty. It was also appreciated by a friend of ours from Adana. Green Salad, Paste, Mushroom, Eggplant with Yogurt, Pickles and Raw Meatballs are also served as treats. We finished with Cold Baklava. It was very successful. Being both light and full of peanuts added flavor to its flavor. In addition to kebabs, breakfast is also available on Saturdays and Sundays.
M
Mert Barış on Google

Such a delicious Kebap. Definitely Best of the town.
W
With Lama on Google

Good music Good environment in general But the food is bad i didn't like and expensive, the plates were almost empty . If i want to visit again i will come just for a drink.
A
Andy Barr on Google

The mezze are nice and very tasty - probably the best part! The lahmacun are wonderful and have a great taste, texture, and come warm. My only complaint is that I think they take so much time to make the kebab plate look beautiful and the meat arrives cold.
M
Mehmet Guler on Google

Vey beautiful place and nice environment. Appetizers are delicious. The kebabs were excellent. Waiters are friendly and welcoming. The place is clean and luxurious. Nice for family gatherings. Service was very fast.

Write some of your reviews for the company ADANALI HASAN KOLCUOĞLU KEBAP CİĞER ÇAYYOLU

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *