UZARAS 3D YAZICI FİLAMENT MAKİNE DOĞAL POLİMER İMALATI LAZER KESİM İTHALAT VE İHRACAT A.Ş.

3.3/5 based on 8 reviews

UZARAS 3D A.Ş. 3D YAZICI VE FİLAMENT SATIŞI - PLA VE ABS FİLAMENT - 3D Filament imalatı - Uzaras3d.com

UZARAS 3D A.Ş. yerli 3d yazıcılar, orjinal PLA ve ABS filamentler, 3D yazıcı parçaları, elektronik hobi ürünleri ve makalelerinin bulunduğu bir mağazadır.

About UZARAS 3D YAZICI FİLAMENT MAKİNE DOĞAL POLİMER İMALATI LAZER KESİM İTHALAT VE İHRACAT A.Ş.

Dictum meum pactum

Ünvan:UZARAS 3D YAZICI FİLAMENT MAKİNE DOĞAL POLİMER İMALATI LAZER KESİM İTHALAT VE İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No:0900081486200001

Vergi daires:ALİ FUAT CEBESOY VERGİ DAİRESİ 

Vergi No:9000814862

Ticaret Sicil Müdürlüğü:SAKARYA TİCARET SİCİLİ MÜDÜRLÜĞÜ /

 Ticaret Sicil No:30920

Firma Adres Bilgisi:ORTA MAHALLESİ RÜYAM SK. NO: 1/1 SERDİVAN/SAKARYA

Yönetim Kurulu Başkanı:MUSTAFA SERDAR UZARAS

Firma Türü:TEK PAY SAHİPLİ ANONİM ŞİRKET

TL Banka Hesabımız:

ZİRAAT BANKASI  SERDİVAN/SAKARYA ŞUBESİ

UZARAS 3D YAZICI FİLAMENT MAKİNE DOĞAL POLİMER İMALATI LAZER KESİM İTHALAT VE İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ

IBAN : TR 7200 0100 2094 8979 5255 5001

ALICI ADINA SADECE "UZARAS "YAZINCA ÖDEME İADE EDİLİR O YÜZDEN " UZARAS 3D YAZICI FİLAMENT MAKİNE" YAZMANIZ GEREKLİDİR

    TESCİLLİ TİCARİ MARKALARIMIZ


HAKKIMIZDA


Firmamız mustafa serdar uzaras tarafından 2013 yılında kurulmuş olup ev ve ofis kullanıcılarının prototip , model ve hobby faaliyetlerinde kullanabilmeleri için 3d printer imalatına başlamıştır. Üretmiş olduğumuz printerlerin kaliteli baskılar alabilmesi kaliteli hammade tedariği gerektiği için 3d filament sektörünün en eski firması olan shenzhen esun industrial co. ltd firmasın türkiye distörbitörlüğünü almıştır.Müşterilerine hammade ve yedek parça tedarik sürecini daha kolay yönetebilmek için www.uzaras3d.com sitesini açmış ve online satışa başlamıştır.Firma olarak hedefimiz müşterilerimize fiyat performans  oranı yüksek ürünler sağlamaktır bu yüzden kontrol kartlarıda dahil olmak üzere uzaras3d markalı bir çok ürünü sizler için ürettiriyor yada üretiyoruz.Sadece depomuzda olan ve mülkiyeti bize ait olan malları satıyoruz .

Çinde ve Hong Kong 'da 3D Printer için yapmış oldugumuz araştirma seyahatlerimizden kareler


Firmamızın katıldıgı fuar ve şenliklerden kareler
Yapmış olduğumuz ithalatlardan kareler
 Sakarya serdivan  yeni  imalat ve sevk merkezimiz (mülkiyeti firmamıza aittir)


(eski ) kocaeli Köseköy'deki 2. imalat ve sevk merkezimiz  


(eski ) kocaeli Köseköy'deki ilk imalat ve sevk merkezimiz  

Contact UZARAS 3D YAZICI FİLAMENT MAKİNE DOĞAL POLİMER İMALATI LAZER KESİM İTHALAT VE İHRACAT A.Ş.

Address :

Rüyam Sk. no:1, 54130 Serdivan/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +97
Website : http://www.uzaras3d.com/
Categories :
City : Serdivan/Sakarya

Rüyam Sk. no:1, 54130 Serdivan/Sakarya, Turkey
S
Skyfellow on Google

Şimdiye kadar 20kg a yakın filament verdim ve değişik makinalarda kullandım ürünleri abg cctree ye göre kaliteli, yorumlarda şikayet edenlerin çoğu acemiliklerinden filamenti suçlamış ; 1. Filamenti kullandıktan sonra makina üzerinde bırakmayın bir konteynır içinde mümkünse hava almayacak ve silica gel ile saklayın 2. Dikiş izleri slicer ile alakalı bir katman bittikten6sonra üst katman bir şekilde çıkması lazım bunu sizin ayarlamanız lazım dikiş izini ya baskının içine gizleyecek yada köşelere sıralayscks tek yolu bu 3. Deniz kenarında ikamet edenlere kesinlikle bir meyve kurutucu almalarını tavsiye ediyorum ne kadar nem çektiğine inanamazsınız her printten önce filament ler kurutulmaludır 4. Printin en önemli detayı ilk katman dır Bed levelingi iyi yapın tablanızı sürekli alkolle temizleyin hatta ilk katmanı biraz kalın ve Flow rate i yüksek şekilde basın o da olmadı brim kullanın Bunları gerçekleştirdiğinşzde hala sorun yaşarsanız filamenti ve uzaras suçlsyabilirsinşz, uzaras ile bir alakam yok ucuza ve taze filaments satıyorlar şimdiye kadar bir kez gerçekten ama gerçekten çok bayat bir Filament geldi onun dışında ufak tefek renk tutarsızlıkları var ama göz ardı edilebilir asıl sorun PTT kargo, insanlarda olumsuz itibar bırakan yanı bu olsa gerek. Uzarasın acilen alternatif bir lojistik yolu bulması lazım PTT ile bu iş olmuyor hayır kargo ücretsiz olsa yine anlarım ama parasını da biz veriyoruz başka bir firmayla anlaşmak yapmak bu kadar zor olmasa gerek.
I have given 20kg of filament so far and the products I have used in different machines are of good quality according to abg cctree, most of those who complain in the comments blamed the filament for their inexperience; 1.Do not leave the filament on the machine after use.If possible, keep the filament in a container and keep it with silica gel. 2.Seam marks need to come out somehow after a layer related to the slicer is finished6, you need to set it up, it will either hide the stitch mark in the print or put it in the corners. 3.I definitely advise those who live by the sea to buy a fruit dryer. You cannot believe how much moisture it absorbs. The filaments must be dried before each print. 4. The most important detail of the print is the first layer. Make the bed leveling well, clean your table continuously with alcohol, even the first layer is a little thick and press the Flow rate high, it did not happen. If you still have a problem when you realize these, you can blame the filament and uzaras, I have nothing to do with uzaras, they sell cheap and fresh filaments until now, a really, really stale Filament came out of it, except that there are minor color inconsistencies but the main problem that can be ignored is PTT cargo, people are negative This must be what leaves a reputation. He should urgently find an alternative logistic way. This does not work with PTT. No, I will understand again if the cargo is free, but we give the money to make a deal with another company, it should not be that difficult.
Ç
Çağatay Başataç on Google

Yaklaşık 1-2 senedir filamentleri buradan alıyorum ve fiyat performans olarak gerçekten iyiler filamentleri baskıya yeni başlamış biri için zorlu olabilir (ki benim ilk zamanlarımda oldu) lakin piyasadaki diğer markalara göre %20-30 arasında ucuza satıyorlar ve yerli üretim şimdiye kadar filamentlerinde küçük sıkıntılar yaşadım genel olarak hep çoğu göz ardı edilebilirdi. Şimdiye kadar firma ile yaşadığım tek sıkıntı ileri tarihli sipraişlerde ondada iletişime geçtiğimde yardımcı oludular. Buradaki filament kalitelieri ile ilgili kötü diyen yorumların çoğu muhtemelen acemi insanların yaptığı yorumlar. Çünkü yazıcıda baskıda bir sorun olduğunda insanlar için mekanik parçalarla yada yazılımsal sorunlarla uğraşmaktansa filamente suç atması daha kolay oluyor herhalde.
I have been buying filaments here for about 1-2 years and the price performance is really good, the filaments can be difficult for someone who has just started printing (which was in my early days) but they sell at 20-30% cheaper than other brands in the market and I have had little problems with the filaments so far. in general most of them could always be ignored. The only problem I have had with the company so far was that they helped me when I contacted tenth for future orders. Most of the bad reviews about the filament quality here are probably novice people. Because when there is a problem in printing, it is easier for people to blame the filament rather than dealing with mechanical parts or software problems.
M
Mehmet Yılmaz on Google

1 yıldız olan yorumumu değiştiriyorum. Dolar fırsatçılığı yapıp %200 zam yapan firmaları gördükten sonra Uzaras'ın hakkını teslim etmem gerekti. Bir yıldızı müşteri ilişkilerinden dolayı vermiştim ama beni ilgilendirmiyor çünkü kendisiyle web sitesine girip sipariş vermekten başka ilişkim olmadı. Elimde 20 adet filament olmasa yine alacaktım ama bayatlar diye almıyorum. 2 seneye bitiremem ben bu filamentleri
I am changing my 1 star review. I had to hand over the rights to Uzaras after seeing the companies that opportunistically made a dollar increase and raised 200%. I gave one star because of customer relations, but it doesn't interest me because I had no relationship with him other than going to the website and ordering. If I didn't have 20 filaments, I would still buy them, but I don't buy them because they are stale. I can't finish these filaments in 2 years
y
yunus “yunusalih” kartal on Google

Petrol yeşili filamenti gayet güzel görünüyor fakat ürünlerin yazdırılmış halinde bir fotoğrafı yok, sitede neyin ne olduğu anlaşılmıyor. Her filamentin fotoğraflarında yazıcıdan çıkarılmış bi numune olması şart. Tekrardan sipariş vericektim ama bu sebepten vazgeçtim.
The petroleum green filament looks fine, but there is no printed photo of the products, it is not clear what is what on the site. Photographs of each filament must have a printed sample. I was going to order again, but for this reason I gave up.
A
ABDURRAHMAN ŞİMŞEK on Google

UZARAS ,3D Yazıcıyla tanıştığım günden beri filamentlerimi satın aldığım firmadır Uygun fiyat ve kaliteli ürünlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.Filament ihtiyacı olan arkadaşlar en hesaplı ve gayet kaliteli ürünü alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.
UZARAS is the company where I bought my filaments since the day I met 3D Printer. Thank you very much for its affordable price and quality products.
A
Ahmet E. Dilben on Google

Ender 3 Pro yazıcım için Glint Pearl PLA filament satın aldım. Hafiften parlak ve oldukça hoş bir rengi var. Ender 3'ün kendi kutusundan çıkan filamente göre daha sağlam ve şuana kadar ki yaptığım baskılarda herhangi bir koku problemi yaşamadım. Ayrıca tablaya yapışma konusunda da herhangi bir sorun çıkmadı. Ürünün makarasız olması çok güzel, gereksiz plastik atığı hem azaltıyor hem de ahşap makara çok daha hoş bir görüntü sağlıyor. Ürünü aldıktan sonra hemen kargoya verdiler, pandemi yoğunluğundan dolayı kargo biraz gecikti ancak gelen ürün oldukça başarılı. Bu kadar uygun fiyata bu kadar mükemmel bir filament gerçekten şaşırtıcı, ilerleyen zamanlarda farklı renkleri de almayı planlıyorum -- Aradan bir ay geçti ve şuana kadar uzaras da dahil olmak üzere 6 farklı markanın filamentini denedim. Fiyata oranla kalite açısından en başarılı bulduğum ürün uzaras oldu. Başta farkında değildim, ancak daha sonradan fark ettim ki uzaras'ın tablaya yapışma performansı cidden çok iyi. Hiç kalkma yapmıyor. TPU esnek filamenti de denedim. Bowden tip yazıcıya sahip olduğum için pek başarı elde edemedim ancak filament oldukça esnek ve sağlam gözüküyor. Yazıcıyı direct drive a çevirip tekrardan baskı almayı deneyeceğim. Glint sky blue ve turquoise pla plus'ı da denedim. Fiyatlarına göre inanılmaz başarılı ürünler. Ayrıca filamentleri uzun süredir kullanmama rağmen yeni fark ettim, glint pla'lar pla plus'a göre çok daha parlaklar. Özellikle vazo, model, figür vb baskılar için glint renkleri tavsiye ederim
I purchased Glint Pearl PLA filament for my Ender 3 Pro printer. It has a light to bright and very nice color. Ender 3 is more robust than the filament that came out of its box and I have not had any odor problem in the prints I have done so far. In addition, there was no problem with sticking to the tray. It is very nice that the product is without a reel, it reduces unnecessary plastic waste and the wooden reel provides a much more pleasant appearance. After receiving the product, they immediately gave it to the cargo. Due to the intensity of the pandemic, the cargo was delayed a bit, but the incoming product was very successful. Such an excellent filament at such an affordable price is truly amazing, I plan to buy different colors in the future. - A month has passed and I've tried 6 different brands of filaments, including Uzaras. The product that I found the most successful in terms of quality compared to the price was uzaras. At first I wasn't aware of it, but later I realized that Uzaras' performance to the table is really good. He never gets up. I also tried the TPU flexible filament. Since I have a Bowden type printer, I could not achieve much success, but the filament looks very flexible and robust. I will try to convert the printer to direct drive and print again. I also tried glint sky blue and turquoise pla plus. Incredibly successful products for their prices. Also, although I have used filaments for a long time, I just noticed glint plas are much brighter than pla plus. I recommend glint colors especially for vases, models, figures etc.
A
AHMET UCAK on Google

Filamentler tablaya yapışma ve renk konusunda başarılı, ancak dayanımı konusunda aynı şeyi söyleyemiyeceğim. mekanik yada işlevsel parçalarda randuman alamadım. ve ayriyeten kart ile ödemede finansbank dışında başka kartlar ile taksit yapılsa çok daha güzel olur.
The filaments are successful in adhesion and color to the table, but I cannot say the same about their durability. I could not get efficiency in mechanical or functional parts. It would be much better if installments were made with cards other than Finansbank.
Y
Yiğit Semerci on Google

PLA ve PetG filamentlerini denedim. önceki yorumlarda dayanıksız kalitesiz vs. denmiş ama ben hiçbir sıkıntı yaşamadım. sarımında da bir sıkıntı yok, fakat makarayı monte ederken vidalar aşırı sıkıştırılıyorsa sarım şikayeti gelebilir elbette, ama sorun makara vidalarının fazla sıkılmasıdır başka birşey değil. az mantık yürütülse herşey çözülür. ben baskılarımda daha önce hiç pla kullanmadım, hep PetG kullanmıştım, ilk pla deneyimimi bu marka ile yaptım. ilk başta ufak sıkıntılar çıktı ama bu normaldir, bir önceki filamentinizle yada standart ayarlarla yazıcınızda düzgün baskı alamayabilirsiniz, önce test baskıları almak gerekli, hangi ısı/hangi hız test etmelisiniz. filamentinize göre baskı hızı ve kalitesi yönünde profiller hazırlamalısınız, her markanın değerleri farklıdır. Ben pla ve PetG'de standartlara göre biraz daha yüksek ısılarda performans aldım. pla için bir karşılaştırma yapamam ama PetG için konuşmam gerekirse daha önce kullandığım markadan daha sağlam ve daha kolay/hızlı baskılanabiliyor. bazı arkadaşlar yarı fiyatına diye yazmış, demek ben o günleri yakalayamamışım :D yani özet olarak kalitesiz diye yazılanlara bakmayın. marka fanatiği değilim, dün x marka kullanıyordum, bugün uzaras kullanıyorum, yarın y marka kullanabilirim. kullandığım kadarıyla standartları karşılayan bir ürün. gelecekte abs'yi filan es geçip low temp PC filament üretmesini ve uygun fiyatla sunmasını bekliyorum. Üretici standartını bozmadığı takdirde mutlaka ilerleyecektir. buradan üretici arkadaşımıza sesleniyorum; farklı bir alanda Benzer bir tecrübem olduğu için belirtiyorum, renk skalasını fazla genişletmek sizi fazlasıyla yoracaktır hocam, mesela diyelimki PC ürettiniz, bunun beyaz-siyah-gri renklerinin olması yeterlidir, daha fazlası sizi stok olarak yorar, kar etme sürenizi fazlasıyla uzatabilir.
I tried PLA and PetG filaments. perishable poor quality etc. in previous comments. tried, but I did not have any problems. there is no problem in winding, but if the screws are over tightened while mounting the reel, winding complaints may come of course, but the problem is that the reel screws are over tightened, nothing else. With a little logic, everything will be solved. I have never used pla in my prints before, I have always used PetG, I made my first pla experience with this brand. There were minor problems at first, but this is normal, you may not be able to print properly with your previous filament or with standard settings, it is necessary to take test prints first, which temperature / speed should you test. You should prepare profiles for printing speed and quality according to your filament, the values ​​of each brand are different. I got performance in pla and PetG at slightly higher temperatures than the standards. I can't make a comparison for pla, but if I have to speak for PetG, it is more robust and easier/faster to suppress than the brand I used before. some friends wrote that it's half price, so I couldn't catch those days :D, in summary, don't look at what is written as poor quality. I am not a brand fanatic, yesterday I was using x brand, today I am using uzaras, tomorrow I can use y brand. It is a product that meets the standards as far as I use it. In the future, I expect it to skip ABS and produce low temp PC filament and offer it at affordable prices. If the manufacturer does not break the standard, it will definitely progress. I am calling out to our producer friend from here; I am stating that I have a similar experience in a different field. Expanding the color scale will make you very tired, sir, for example, let's say you produce a PC, it is sufficient to have white-black-gray colors, more will tire you out as a stock, it can greatly extend your profit time.

Write some of your reviews for the company UZARAS 3D YAZICI FİLAMENT MAKİNE DOĞAL POLİMER İMALATI LAZER KESİM İTHALAT VE İHRACAT A.Ş.

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *