Suluova Yurt Et

4.8/5 based on 8 reviews

About Suluova Yurt Et

Hakkımızda

SULUOVA YURT ET olarak, yüzyıllardır süregelen aile geleneğimizi profesyonelleştirmiş olmanın gururu içerisindeyiz. Sağlıklı et konusunda iyi tarım uygulamaları çerçevesinde yetiştirdiğimiz hayvanlarımızın dünya standartlarındaki entegre tesisimizde hijyen ve İslami kurallar ışığında kesimini gerçekleştirerek siz değerli müşterilerimizin sofrasına kadar ulaştırıyoruz.  Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır.Müşterilerimizi seviyor, görüş ve önerilerine değer veriyoruz.

Memnun olduğunuz ve geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz noktaları iletmek üzere mutlaka bize ulaşın.

SULUOVA YURT ET

Contact Suluova Yurt Et

Address :

Suluova Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No:10, 05500 Suluova/Amasya, Turkey

Phone : 📞 +98799
Website : http://www.suluovayurtet.com/
Categories :
City : Suluova/Amasya

Suluova Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No:10, 05500 Suluova/Amasya, Turkey
M
Murat Tural on Google

Sağlıklı güvenli olarak gıdalarınızı alacağınız harika bir yer, üretimin her aşaması ciddi kontrol altında
A great place where you can buy your food in a healthy and safe manner, every stage of production is under serious control
Y
Yasin Celik on Google

ürünlerinin her biri birbirinden lezzetli... En önemlisi temiz ve hijyenik bir entegre çalışanları ilgili ve kibarlar teşekkürler yurt et
Each of the products is delicious from each other ... Most importantly, thanks to the clean and hygienic integrated employees and kindly thanks
R
Rasim FIRAT on Google

Kaliteli ve güvenilir. Bu zamanda nadir bulunan bir işletme. Tüm dostlara güvenle tavsiye ederim. Kesimhaneyi ve işletmeyi bizzat gördüm ve ürünlerini kullanmaktayım.
Good quality and reliable. A rare business at this time. I can safely recommend it to all friends. I personally saw the slaughterhouse and the company and I use their products.
S
Serhat Fırat on Google

Fabrika önünde Fabrika Satış Mağazası var. Temiz ve fiyatları çok iyi. Kavurması istisnasız Türkiye'nin en iyi kavurması. Mutlaka deneyin. Amasya'da daha iyisini bulamazsınız.
There is a factory outlet in front of the factory. It was clean and the prices were very good. Roasting without exception, the best roasting of Turkey. A must try. You can't find better in Amasya.
H
HALİL ŞAHİN on Google

Çok uygun fiyatları olan güler yüzlü sahipleri ve çalışanları ile hijyenik ve temiz bir işletme.
It is a hygienic and clean establishment with friendly owners and employees with very reasonable prices.
H
Hakan Çelik on Google

Müşteri ve çalışan sevgi ve saygısının üst düzeyde olduğu bir kurum olduğunu, burada çalışarak öğrenmiş oldum. Başarılarınızın devamını dilerim. Umarım kat kat büyürsünüz sayın yurt et kurucuları. Saygılarımla ??
By working here, I learned that it is an institution where customer and employee love and respect are at a high level. I wish you continued success. I hope you will grow many times over, dear domicile meat founders. Best regards ??
s
scipio africanus on Google

Amasya gibi et ve et ürünleri ile nâm yapmış bir bölgede böyle güzel bir tesisin bulunması son derece sevindirici. Tertemiz, pırıl pırıl bir işletme. Çalışanları işlerinde ehil ve son derece ilgili. Bütün ürünleri güzel ama kavurması yediğim en iyi kavurma olabilir, mutlaka denenmeli.
It is very pleasing to have such a beautiful facility in a region which is famous for meat and meat products like Amasya. Immaculate, brilliant business. The employees are competent in their work and extremely concerned. All products are good, but roasting may be the best roasting I've ever eaten.
F
Ferit Öztürk on Google

Sipariş vermek istiyorum ama mng kargo ile getirilmesi beni korkutuyor. Çünkü buradaki mng kargo siparişleri eve getirmiyor. Gelin kendiniz alın diyor.
I want to order, but it scares me that it is brought by mng cargo. Because mng cargo here does not bring orders home. He says, come and get it yourself.

Write some of your reviews for the company Suluova Yurt Et

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *