Özgül Fırın

4.5/5 based on 8 reviews

Contact Özgül Fırın

Address :

Turgut Özal Cd., 60300 Turhal/Tokat, Turkey

Phone : 📞 +9778
Categories :
City : Turhal/Tokat

Turgut Özal Cd., 60300 Turhal/Tokat, Turkey
e
erdem akdeniz on Google

Turhal da yoğurtmaç alacaksanız en iyi burası yapıyor tavsiye ederim yoğurtmaç 7 TL ama çok alacaksanız önceden sipariş vermeniz lazım bulamayabilirsiniz
If you are going to buy yoghurtmaç in Turhal, this place does it best.
y
yusuf temur on Google

Harika ve lezzetli bir çok unlu mamuller var.
They have a lot of wonderful and delicious bakery products.
U
Ugur Ç. on Google

Fırın tasarımı şık.Ürünler lezzetli, özellikle havuç dilimi.Fiyatlar normal.
Oven design is chic. The products are delicious, especially the carrot slice. Prices are normal.
n
nihat çiftçi on Google

Memlekete her gittigimde ve dondugumde ugradimiz bir isletme. Konum olarak ve isletme olarak gayet guzel bir yer. Tum ictenligimle Tavsiye ederim. Birde yogurtmaci harikaaaaaaa. Ellerine saglik.
It's a business we stop by every time I go to the country and when I'm back. It is a very nice place in terms of location and business. I recommend wholeheartedly. Yogurtmaci is great, too. Health to your hands.
G
Gamzedeyim Şifa on Google

Normalde tatlıları taze ve lezzetli olurdu. Aldığımız ekler bayattı ve ucuz çikolata tadı var.
Normally their desserts would be fresh and delicious. The eclairs we got were stale and tasted like cheap chocolate.
S
Suleyman Cirak on Google

Yoğurtmaç harika, halka pide de alıyorum ben her memlekete gittiğimde. Hatta yoldayken arıyorum Sadık bey hazır ediyor. Kendisine de selamlar.
Yoghurtmaç is great, I also buy pita donuts every time I go to my country. I even call while on the road, Mr. Sadik is ready. Greetings to him too.
C
Casper A1 on Google

Çok memnunuz temizliği ile yaptıkları gıdaların leziz olması kaliteli malzeme kullanmasından memnunuz. Sadece yaş pastalar fiyatları pahalı olduğu için satılmıyor taze olmadığı için lezzeti olmuyor. Bunun dışında çok memnunum.
We are very pleased with the cleanliness, the deliciousness of the food they make, and the use of quality materials. Only the fresh cakes are not sold because their prices are expensive, they do not have a taste because they are not fresh. Other than that I am very satisfied.
U
Uğur Türe on Google

Turhal'ın en iyi fırınıdır. Temiz ve düzenlidir. Sahipleri işine yatırım yapan insanlar. Gayet geniş bir yelpazede oldukça başarılı ekmek çeşitleri var. Ekmek dışı unlu mamuller, tatlı pasta çeşitleri de var ama bunlarda kalite ortalamanın üzerinde değil.
It is the best bakery in Turhal. It is clean and tidy. Owners are people who invest in their business. There is a very wide range of very successful bread types. There are also bakery products other than bread and sweet cake varieties, but the quality is not above the average.

Write some of your reviews for the company Özgül Fırın

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *