Muzipo Kids Sakarya Serdivan

4.4/5 based on 8 reviews

Muzipo Kids Kurumsal - Muzipo.com

Muzip Saatler. Akademisyenler danışmanlığında hazırlanan “Muzip Saatler” etkin ve yoğunlaştırılmış bir aktivite .Muzipo Kids Dünyası Seni Bekliyor!

About Muzipo Kids Sakarya Serdivan

Biz eskiden sokaklarda yakar top oynar, bisiklete biner, arkadaşlarımızla maç yapar, ağaç tepelerinden inmezdik. Güneş batarken annemiz seslenirdi; “hadi gir içeri artık, akşam oldu.” Şimdi çocuklarımız bu hareketli eğlenceden yoksun büyüyor. Sokağa çıkmayı, atlamayı, sıçramayı, arkadaşlarıyla etrafını keşfetmeyi bilmeden büyüyor ve kendini bir anda okulda buluveriyor. Derken vücudun hareket etmeye en çok ihtiyacı olan yaşlar geçiveriyor. Ve sonra hareketsizliğe bağlı hastalıklar ortaya çıkıyor.

Biz 2006 yılında, önce kadınların yeteri kadar hareket etmediğini gördük ve b-fit markasını kurduk, tüm Türkiye’ye yayıldık. 2011'den bu yana da Muzipo Kids’le gözümüzün nuru çocuklara harekete özgürlüğü sağlıyoruz.

Muzipo Kids’in amacı; “çocukları gerçek potansiyellerini keşfedebilecekleri, değişim sağlayabilecekleri, eğlenceli, yaratıcı, güvenli, haklarını gözeten bir ortamda, bilimsel yöntemlerle sağlıklı bir hayata hazırlamak ve içinde bulundukları anı dolu dolu yaşamaları için hareketlendirmek."

Muzipo Kids merkezlerinde çocuklar hem eğlenecek hem de güvenli bir ortamda bedenini kullanmayı öğrenecek. Anne babalar da gözleri arkada kalmadan bir nebze kendine zaman ayırabilecek. Biz çocukların gelişimlerini her ay ölçüp anne ve babalarıyla paylaşacağız ki çocuğumuzun içindeki cevherin farkına varalım ve yolunu elbirliği ile kolaylaştıralım.

Hadi gelsin çocuklar Muzipo Kids’e ve hareket başlasın!

Muzipo Kids - Hakkımızda

Contact Muzipo Kids Sakarya Serdivan

Address :

İstiklal Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı Altınova İş Merkezi 2 No:69/9, 54100 Serdivan/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +99789
Website : https://muzipo.com/
Categories :
City : Serdivan/Sakarya

İstiklal Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı Altınova İş Merkezi 2 No:69/9, 54100 Serdivan/Sakarya, Turkey
A
Arzu Kahveci on Google

Sakarya'da bu konseptte ilk uygulama olması hasebiyle ayrilacalikli bir mekân... Cafenin yanında yapılmış herhangibir oyun alanı degil,tam tersi oyun alaninin yanina yapilmis bir cafe... Çocukların öncelendigi ve önemsendiğini çok net hissedebilirsiniz...
This is the first application in this concept in Sakarya because of the separation of a space ... There isn't a playground next to the café, but a cafe next to the playground. You can feel very clear that children are prioritized and cared ...
B
Berna Pehlevan on Google

Menüler standart, değişiklik yapamıyorlar. Bir de kum çok soğuk, yerden ısıtma gerekli. Ama aktiviteler çok iyiydi. Çocuklar için çok eğlenceli. Ebeveynler de rahatlıkla sohbet edebiliyor.
Menus are standard, they cannot make changes. Also sand is very cold, underfloor heating is required. But the activities were very good. So much fun for kids. Parents can also chat comfortably.
S
Sevda Yaman on Google

Kahvaltiya gittik kum havuzu niyetine ;)) servis hizmet hersey cok güzeldi. Kahvalti gayet normal standart bir serpme kahvaltisi ne cok ne az. 1 saat hediyeli Kum havuzu tabi en sevdigimizdi. Biz memnun kaldik cocuklar memnun kaldi. Muhtemelen favori mekanlardan birisi oldu ?
We went to breakfast in the sand pool intends;)) service service everything was very nice. Breakfast is a perfectly normal standard spreading to breakfast what what very few. 1 hour hediyeli Sandbox subject was our Favorite. We were pleased the children were satisfied. Probably one of your favorite places ?
İ
İbrahimzehra Tezol on Google

Cocuklarinizla rahat ve huzurlu vakit geçirebileceğiniz ferah bir mekan
A spacious place where you can spend a comfortable and peaceful time with your children
T
Tugba GOKCE on Google

Çocuklar için çok eğlenceli ve faydalı bir yer. Yemekleri de leziz ? etkinliğe katılana kum havuzundan ücret almıyorlar. Çalışanları çok güler yüzlü ve cana yakın. Kesinlikle tavsiye ederim.
Very fun and useful place for kids. The food is also delicious al they don't charge the sandbox from participating in the event. The staff were very friendly and friendly. Would definitely recommend.
Y
Yıldıray KILIÇCIOĞLU on Google

3 aylık kayıt yaptırdık, 5 kez gittik, pandemi başladı. İade istedik,haklarınız saklı kalacak denildi, tamam öyleyse dedik. Açıldığında kendilerine göre hesap yapıp etkinlik saatlerimizi kestiler, kalan dersler için de uygun saat açmadılar, geri dönüş yapıcaz denildi, yıl oldu arayan soran yok. Kesinlikle tavsiye etmiyorum burayı
We registered for 3 months, went 5 times, the pandemic started. We asked for a refund, it was said that your rights will be reserved, we said ok then. When it was opened, they made calculations according to themselves and cut our activity hours, they did not open suitable hours for the remaining lessons, it was said that we would call back, it has been years and no one has asked. I definitely do not recommend this place.
W
WEBTRAK on Google

Berbat bir yer ilgi alaka sifir birinin konustugunu digeri bilmiyorum diyo gecistiriyo donus yapicaz yirtma cumlesi siniflar 7 kisilik 7 tanede veli var 14 kisi tam bir curcuna hayatimda bu kadar vasat bir yer gormedim.Kum havuzu haricinde tavsiyem 0 bir yildizida onun icin verdim.Kayit falan olmayin ucretinizle gidin zaten 2 3 derse gitmezsiniz.
Terrible place, no relevance, zero, no one is talking, the other says, we'll pass, we'll turn around, tear-off sentence Classes, 7 people, 7 parents, 14 people, a complete mess, I've never seen such a mediocre place in my life. Except for the sandbox, I gave a 0 star for him. Don't be a record or something. Go with your fee, you won't go to 2 or 3 classes anyway.
a
abbas abbas on Google

Cocuklarla ilgilenecek hoca yoktu yerine birisi bakti yerler ve icerisi cok soguktu isitma yoktu cocuklarla kendiniz ilgilenmek zorunda kaliyorsunuz malesef hoca olmamasina ve kendimiz ilgilenmemize ragmen tam para aldilar saati 110 tl bi aktivite falanda olmadi sadece bikac oyuncak ve yuruyus alani hatta devamli gelen bir cocuga butun ilgiyi gosteriyorlardi bizimle ilgilenen olmadi
There was no teacher to take care of the children, instead someone looked at the places and it was very cold inside, there was no heating. You have to take care of the children yourself. Unfortunately, although there is no teacher and we take care of them ourselves, they took full money, 110 TL per hour, there was no activity, just a few toys and a walking area, they even showed all the attention to a child who always came. not interested in us

Write some of your reviews for the company Muzipo Kids Sakarya Serdivan

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *