Koton

3.9/5 based on 8 reviews

Koton: Türkiye'nin Öncü Moda ve Giyim Markası - Koton.com

Koton'un zengin koleksiyonunda her zevke uygun bir ürün bulmak mümkün! Sezonun en moda parçalarını detaylı incelemek için hemen tıklayın!

About Koton

1988 -İlk mağaza İstanbul’da açıldı

1995 - Tasarıma ve üretime odaklanmak için organizasyon yeniden tasarlandı

1996 - Yurtdışında ilk mağaza - Münih’te

1999 - Franchise sistemi başlatıldı

2001 - Tasarım ekibimiz genişledi, ürün çeşitleri artırıldı, büyük ölçekli mağazalar açılmaya başlandı, Hızlı Moda markası olmaya dönük ilk adımlar atıldı

2002 - Orta Doğu, Rusya ve Balkanlarda yeni mağazalar açıldı

2005 - Türkiye’de 100, yurtdışında 39 mağazaya ulaştı

2009 - Türkiye'nin En Değerli Markalar listesinde 26. oldu (2. moda markası) (Türkiye’nin en büyük iş dergisi Capital tarafından değerlendirildi)

2010 - Tüm Koton mağazalarında canlı yayın yapan Koton Radyo kuruldu

2011 - Mayo koleksiyonuyla (Alessandra Ambrosio kampanyasıyla), Çocuk koleksiyonuyla ve Büyük Beden koleksiyonuyla bazı yeni kategorilere girdi 2012 - AVM Yatırımcıları Derneği’nin araştırmasında “En beğenilen ve en çok tercih edilen kadın giyim markası” seçildi Türkiye'nin önde gelen risk sermayesi şirketi, Turkven ile ortaklık kurdu.

2014 - Türk Süper Markalar listesine seçildi

2015 - Koton Güzellik markasıyla 150’den fazla ürünle kozmetik kategorisine girdi. Türk alışverişçiler tarafından “En Güvenilir Kadın Giyim Markası” seçildi. 2015 BrandSpark Türk Alışverişçiler araştırmasına göre.

Dördüncü kez AVM Yatırımcıları Derneği’nin araştırmasında “En beğenilen ve en çok tercih edilen kadın giyim markası” seçildi. Koton.com online alışveriş hizmeti sunmaya başladı.

2016 - Dünya moda ve perakende sektörünün deneyimli ismi Richard Isham Sardouk, Koton’da CCO görevine başladı. Isham Sardouk önderliğinde sezonun tasarım, renk, desen, kumaş ve trendlerini belirleyen Design Lab hayata geçti.

İddialı olduğumuz marka kategorilerimiz “Koton Jeans” ve “Koton Kids” mağazaları açıldı.

Romanya’daki ilk cadde mağazasını açan Koton, Romanya’daki mağaza sayısını 16’ya çıkardı.

Fransa(Paris), Hırvatistan, Fas ve Almanya(Hamburg)’da ilk Koton mağazaları açıldı. Kapsayıcı İş Modeli’ni hayata geçirerek “Koton El Emeği” koleksiyonunu müşterileriyle buluşturdu.

Koton.com açıldıktan sonraki ilk yılında 40 milyondan fazla trafiğe ve 20 milyondan fazla tekil kullanıcıya ulaştı.

Contact Koton

Address :

Agora AVM Arabacı Mahallesi, Eski Kazim Paşa Cd. No:14, 54050 Adapazarı/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +9
Website : http://www.koton.com/
Categories :
City : Adapazarı/Sakarya

Agora AVM Arabacı Mahallesi, Eski Kazim Paşa Cd. No:14, 54050 Adapazarı/Sakarya, Turkey
F
Fal Perisi on Google

Tüm ürünler in dizilimleri çok sistematik. Çok düzenli ve temiz..İllaki birşeyler almak istiyorsun..
The sequence of all products is very systematic. You want to buy something very neat and clean ..
B
BPGYOR Asım Gençer on Google

Çok güzel bir mağaza. Herkes çok saygılı. Creationlar çok güzel. Özellikle yazın çok cool oluyorlar. MALUM mağazaya gideceğinize buraya gelmenizi tavsiye ederim. Çünkü nedense saygılı geldi.
It's a very nice store. Everyone is very respectful. Creations are beautiful. They are especially cool in the summer. I recommend you to come here instead of going to MALUM store. Because somehow it sounded respectful.
H
Hakan Gökmen on Google

Koton sevdiğim mağazalardan birisi ama bazen ürün ve beden konusunda sorun yaşayabiliyorum, geliştirilmeli ve bu sorun sadece kotonda yok
Koton is one of my favorite stores, but sometimes I have problems with the product and size, it should be improved and this problem is not only in cotton.
Z
Zeynep Tuğba Öztürk on Google

Düşük kalite, fahiş fiyatlar. Birçok yer gibi
Low quality, exorbitant prices. like many places
H
Harun Bektaş on Google

Güzel şube içi baya dolu ürünler felan rahat kafa karişikliği yapmiyor.
The beautiful branch is full of products, and it does not cause confusion.
w
william moriarty on Google

kadin deneme kabininde erkek çalışan pek hoş değildi bence
I don't think the male employee in the female test cabin was very nice.
N
Nidalee Sİn on Google

Çok pahalılaştı artık eskisi gibi beğendiğini almak yerine 1 hafta sonra alırım param biriksin diyosun 1 hafta sonra daha pahalı oluyor
It has become very expensive now, instead of buying what you like like before, I will buy it after 1 week. You say that I will save money, it becomes more expensive after 1 week
A
Alisan Keskin on Google

Size nediyeyim ki ya 250 300 liralık pantolon alıyorum 1500 liralık beyaz montuma pantolonu ilk aldığımda yıkattırmama rağmen bembeyaz montun içine etti simsiyah boya yaptı pantolonlarınız boya akıtıyor yayınlayın ki başkaları mağdur kalmasın yazık valla bide markasınız lafta bişey demiyorum cidden verdiğim para bile haram olsun yaktım pantolonunuzu ... !!!!!
Why should I buy trousers worth 250 300 TL for my 1500 TL white coat, even though I had the trousers washed when I first bought them, they got into the white coat, dyed it black, your trousers are leaking paint, release it so that others don't suffer, it's a pity that you are a brand. . !!!!!

Write some of your reviews for the company Koton

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *