GÜNEŞOĞLU SÜT GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.

4.2/5 based on 8 reviews

About GÜNEŞOĞLU SÜT GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.

Kullanım Koşulları

İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve bu kanun kapsamında "eser" sayılır.

Bu web sitesinin içeriğine ilişkin tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları GÜNEŞOĞLU’na aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, yazı karakteri, dizimi ve sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Sitede yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde çoğaltılması, başka bir dile çevrilmesi, elektronik ortamda saklanması ve işleme tabi tutulması da dahil sair ortamlarda saklanması ve işleme tabi tutulması, GÜNEŞOĞLU’ndan işbu kullanım öncesinde alınacak yazılı iznine tabidir.

İşbu sitede yer alan bilgiler GÜNEŞOĞLU’nun önceden açık yazılı izni alınmaksızın hiçbir şekilde, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, sunulamaz, gönderilemez ve aktarılamaz. İşbu Web sitesinin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Bu internet sitesine link verilmesi, GÜNEŞOĞLU’nun önceden açık yazılı izni olmadıkça yasaktır.

Muafiyet

GÜNEŞOĞLUbu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru veya web sayfalarının hatasız olduğunu veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. Sitede yer alan tüm beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır, yükümlülük doğurmaz ve bağlayıcı değildir.

Bu bağlamda, GÜNEŞOĞLU, işbu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekilde sorumlu değildir. Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber vermeksizin değiştirilebilir. GÜNEŞOĞLU,dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, askıya alabilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya ziyaretçilerin sitenin bazı bölümlerine erişimini sınırlandırabilir.

GÜNEŞOĞLU, web sitesinin virüslere karşı korunması için gereken önlemleri almış olmakla birlikte, bu konuda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle, herhangi bir veriyi indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

Ziyaretçilere Ait Bilgiler

Ziyaretçilere ait bilgiler - GÜNEŞOĞLU tarafından güvenli biçimde saklanmaktadır. Ziyaretçi kişisel bilgilerinin, gerekli görülen hallerde GÜNEŞOĞLU’na bağlı şirketlere aktarılmasına muvafakat etmiş sayılacaktır.

Web sitesinde yer alan sayfalara ilişkin tüm haklar saklıdır. / All Rights Reserved.

Contact GÜNEŞOĞLU SÜT GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.

Address :

3. Organize Sanayi Bölgesi, 54160 Söğütlü/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +989
Website : http://gunesoglu.com.tr/
Categories :
City : Söğütlü/Sakarya

3. Organize Sanayi Bölgesi, 54160 Söğütlü/Sakarya, Turkey
M
Mustafa Balkanlı on Google

Kaliteli ve hilesiz ürün, hijyenik üretim. Arkadaşım olur diye demiyorum 10 numara 5 yıldız. Reklamcıları ve fikirleri çok orjinal. Marketlerden ısrarla isteyin. Pişman olmazsınız.
High quality and fragile product, hygienic production. I'm not saying I'd be my friend. Its advertisers and ideas are very original. Ask the markets insistently. You won't regret it.
N
Necati Hamat on Google

Güneşğlu süt ürünleri ve mamulleri üreten şirket sahibi benim çocukken yaşadığım yerde beraber büyüdüğümüz değerli arkadaşımın işlettiği yerdir. Kendisine kolay gelsin diyorum.
Güneşğlu is the place where the company that manufactures dairy products and products is operated by my dear friend, whom I grew up in where I lived as a child. I tell him to come easy.
Ö
Özlem Aktan Yakın on Google

Fabrika tertemiz?Hijyen kurallarına tam uyulmuş. Gönül rahatlığı ile ürünleri tuketebilecegimi hissettim.
The factory is immaculate Hygiene rules are strictly followed. I felt that I could consume the products with peace of mind.
A
Ant Baskan on Google

Daha tarihi geçmemiş küflü bozuk peynir sattılar sonrada ilgilenmediler bile bende yasal süreç başlattım
They sold moldy spoiled cheese that has not yet passed, they did not even care about it, and I started a legal process.
a
absurt lady on Google

Karşılamaları ve sonrasında hazırladıkları hediyeleri çok güzeldi fabrika küçük ama gayet full kapasite çalışıyor ayrıca üretim esnasında içerde olup peynir tüketmekte güzeldi tek sorun pişmiş süt kokmasi burnu hassas olanlara sorun çıkartabilecek bir mekan
Their greetings and the gifts they prepared afterwards were very nice.The factory is small but it works at full capacity and it was good to eat cheese during production.The only problem is the smell of cooked milk is a place that can cause problems for those with sensitive nose
V
Volkan Kasrat on Google

piyasadaki en lezzetli kaşar peynirlerinden bilinen markalardan çok daha iyi
much better than known brands of the most delicious cheddar cheeses on the market
n
nagihan yıldırım on Google

köy peynirine ne yaptınız Allah aşkına, köy peynirinden çok herşeye benziyor, daha önceleri olan lezzetle alakası yok
For God's sake, what did you do with the village cheese, it looks more like everything than village cheese, it has nothing to do with the taste that it used to be.
S
Sinan Durmuş on Google

13.11.2021 bugün hakmar Kocaeli başiskele şubesinden aldığım 2 litre yoğurtun kapağını açtığında yoğurt Üzerinde kıl vardı hakmar a bıraktım
13.11.2021 today, when I opened the lid of the 2 liters of yogurt I bought from the Hakmar Kocaeli Başiskele branch, there was a hair on it, I left it in Hakmar.

Write some of your reviews for the company GÜNEŞOĞLU SÜT GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *