Balkon Cafe & Restaurant - 1443. Cd. No:12

3.9/5 based on 8 reviews

Büyüleyici bir konsept oluşturmak için çıktığımız yolda; ilk günden beri unutulmaz lezzetleri ve nefes kesici bir mimaride sizinle buluşturuyoruz. Fark yaratan estetik anlayışımızla, lüks ve konforu bir araya getiriyor ve ziyaretçilerimize kusursuz bir ambiyansta Türk ve dünya mutfaklarından örnekler sunuyoruz. Her konuğumuzu önce eşsiz sunumlarımızla daha sonra da benzersiz lezzetlerimizle büyülüyoruz.

Günün her saati Balkon’la geçirilecek leziz anlara kahvaltı ile başlıyor, servisimizi gün içerisinde zengin içecek ve tatlı menülerimizle devam ettiriyoruz. Akşam saatlerinde ise eşsiz lezzet ve sunumlarla nargile eşliğinde keyfi, geç saatlere kadar sürdürüyoruz. Personellerimizin uzmanlığı ışığında; yenilikçi sunumlar, kapsamlı menü içerikleri ve üstün lezzetlerle misafirlerimizi memnun edecek tüm ayrıntıları düşünüyoruz. İşimize büyük bir hassasiyetle yaklaşıyor ve üstün bir hizmet anlayışı için kendimizi sürekli yeniliyoruz. Çünkü ayrıcalıklı bir yaşamın fark yaratan bir hizmet anlayışıyla mümkün olacağına inanıyoruz.

Contact Balkon Cafe & Restaurant

Address :

1443. Cd. No:12, 06510 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +98997
Postal code : 06510
Website : http://parkbalkon.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

1443. Cd. No:12, 06510 Çankaya/Ankara, Turkey
k
kasim albaldawi on Google

It is amazing Cafe
Y
Yasemin Gunduz on Google

Terrible service, over priced, the food and shisha was not worth the price you pay
S
Show on Google

Environment of the cafe is quite spacious, gorgeous and luxual but the staff are so gently and friendly. Besides the price of meals are reasonably economy. I love this place so much !!
S
Saliha Topcu on Google

If I could of gave no stars i would. This place has the worse customer service i have seen and experienced. The manager is rude and intimidating, he looks down on you. I haven’t been this offended in my life. Disappointing and embarrassing.
v
viol nat on Google

Very nice place but food little confused... We order two different hamburger.But they was same taste.First time i tried hamburger with garlic...soo much garlic.
P
Pequena Ternura on Google

I like this place,atmosphere and interior very nice,dishes tasty,the staff is friendly and caring)
S
Said Erdem on Google

This place is not a good choice for breakfast, when you want a tea you have to wait 5-10 mins maybe more, also the price is not okay for the service. When we want bill, we waited like 20 mins then we want it again and again. I dont suggest this place.
A
Amina Alhalawany on Google

Mixed moods and various themes and decorations in one place ! They have the simplest fancy place so far ! They serve all kind of food in creative way and its really delicious!

Write some of your reviews for the company Balkon Cafe & Restaurant

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *