3K Cafe

4.1/5 based on 8 reviews

Contact 3K Cafe

Address :

Cumhuriyet Cd. No:127, 60300 Turhal/Tokat, Turkey

Phone : 📞 +998
Categories :
City : Turhal/Tokat

Cumhuriyet Cd. No:127, 60300 Turhal/Tokat, Turkey
İ
İbrahim Ç. on Google

herkese tavsiye ederim boş zamanınız varsa onu burada çay içerek geçirin bu arada özledim sizi az önce fotolara baktım daha da duygulandım. askerlik zamanımda da hep uğrardım yanınıza şimdi değişik oldum ya neyse kendinize dikkat edin seviyorum sizi. ibrahim Ç.
I recommend it to everyone. If you have free time, spend it here drinking tea. By the way, I missed you, I just looked at the photos, I got even more emotional. I always used to stop by you during my military service, now I am different, anyway, take care of yourself, I love you. ibrahim Ç.
E
Emine Doğhan (Emine) on Google

Kahve 8 lira şaka gibi. Kurabiyelerde vasat. Servis hızı iyi. Turhalın gayet merkezi yeri sayılabilecek bir yerde.oturuyon kalkıyon yani çokta şey etmemek lazım ?
Coffee 8 lira is like a joke. The cookies are mediocre. Service speed is good. It is in a place that can be considered as a very central place of the tourhal.oturuyon Kalkiyon, so it should not be too much ?
B
Berkay Taha Tutcu on Google

Dekorasyon olarak hoş bir mekan. Ister ailenizle ister arkadaşlarınızla gidebileceğiniz bir mekân. Menüdekı yiyecekler gayet güzel ancak, sıcak içeceklerden fazla bir şey beklemeyin. Çalışanlar biraz soğuk tavırlı. Onun dışında gayet güzel bir mekan gitmenizi tavsiye ederim.
Nice place as decoration. A place where you can go with your family or friends. The food on the menu is fine, but don't expect more than hot drinks. Staff were a bit cold-mannered. Other than that, I recommend you to go to a beautiful place.
S
Soner Baydur on Google

Tek kelimeyle herşey mükemmel ötesiydi teşekkür ederiz ?
In one word everything was beyond perfect thank you ?
F
Fatih Duman on Google

Güzel mekan değişiklikler güzel yansımış ? pandemi döneminde hasret kalmıştık. Mümkün oldukça o hasreti gidermeye çalışıyoruz.
Beautiful place, the changes are well reflected ? we were longing during the pandemic period. We try to make up for that longing as much as possible.
r
renkli kanca on Google

Kusura bakmayin biz komsu cafe de takıldık ve musteri olarak hizmetten memnun kaldik sizin tarafınizdan boyle bir bildiri neden geldi anlamis deilim ?
I'm sorry, we hung out at the neighboring cafe and we were satisfied with the service as customers, I don't understand why such a statement came from you ?
U
Uğur Türe on Google

Mıhlama ve omleti çok iyidir. Köri ve soya soslu tavukları da oldukça güzeldir. Simit börek poğaça gibi ürünleri günün her saatinde bulabilirsiniz. Turhal da uzun yıllardır kapanmadan hizmet veren nadir kafe işletmelerinden biridir.
Mihlama and omelette are very good. Their curry and soy sauce chicken is also pretty good. You can find products such as bagels, börek and pastries at any time of the day. Turhal is one of the rare cafe businesses that has been serving for many years without closing.
s
seyrani koca on Google

Seviyeli vede işletmeci ruhu olan bir arkadaş. Bu aynı şekilde çalışan personellerinde de var.
A friend with a level and businessman spirit. This is also true of their employees.

Write some of your reviews for the company 3K Cafe

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *