Sen Saat

5/5 based on 8 reviews

Contact Sen Saat

Address :

Balbey Mahallesi Kazım Özalp Cad./404. Sok. Emel Sevgi Han, D:2-3, 07040 Antalya Merkez/Antalya, Turkey

Phone : 📞 +98
Website : https://sensaatgalerisi.business.site/
Opening hours :
Monday 9AM–7PM
Tuesday 9AM–7PM
Wednesday 9AM–7PM
Thursday 9AM–7PM
Friday 9AM–7PM
Saturday 9AM–7PM
Sunday 9AM–7PM
Categories :
City : Antalya Merkez/Antalya

Balbey Mahallesi Kazım Özalp Cad./404. Sok. Emel Sevgi Han, D:2-3, 07040 Antalya Merkez/Antalya, Turkey
M
Merve Kocasaraç on Google

Güleryüz, tecrübe, işini iyi yapma...
Smiling, experience, doing your job well ...
D
Diana Asli on Google

Самая хорошая мастерская в Анталии. Рекомендую
The nicest workshop in Antalya. Recommend
C
Cemal Yıldırım on Google

Çok profesyoneller, işçilikleri on numara tavsiye ederim.
Very professionals, I recommend the workmanship number ten.
N
NUSRET ÇÖREK on Google

Ne varsa eski ustalarda var durustluk samimiyet sohbet insancillik ve islerini en iyi sekilde yapmalari insana guven ve haz veriyor helal olsun diyor ve ivedilikle tavsiye ediyorum.
What if there are old masters in the sincerity of the sincerity of the humanity and work to do the best way to give people the safety and pleasure to say halal and urgently recommend.
T
Tuğba Süngülü on Google

Antalya nın en başarılı ve kaliteli saat tamircisi.Kimsenin yapılmaz dediği saatimin porselen kordonunu uygun fiyata yaptılar.Kaliteli esnaf dedikleri.Başarılar.
The most successful and high quality watch repairer in Antalya. They made the porcelain bracelet of my watch, which nobody said to be made, at an affordable price. What they call quality craftsmen.
B
Berkay Yayla on Google

Saatinizle ilgili sorununuz mu var ya da güzel kaliteli bir saat mi istiyorsunuz. Kesinlikle burada her türlü sorununuza çözüm, takmak için aradığınız her çeşit saat bulunuyor. İş yerine girer girmez patronundan ustasına sıcaklığını hissediyorsunuz Güler yüz, tecrübe, ustalık hepsi burada. Bir çok alışverişim, bir çok tamir için götürdüğüm saatin çözümünü burada buldum.kesinlikle saat sevdalısıysanız buraya uğramalısınız. Sizlere iyi alışverişler, iş yeri sahibi ve çalışanlarına bol kazançlar..
Do you have a problem with your watch or want a good quality watch. There are definitely solutions to all your problems, all kinds of watches you are looking for to wear. As soon as you enter the workplace, you feel the warmth from your boss to your master. Smiling face, experience, mastery are all here. I have found the solution of the watch I took for many shopping, many repairs here. Good shopping for you, good earnings for the business owner and employees ..
M
Mehmet Akif Kaplan on Google

Kalite açısından Türkiye'de tek. İstanbul'dan sırf burası için geldim. Güler yüzlü ve becerikli ustalara sahip. Dükkan sahibi de çok yardımcı oldu. Tüm hizmet için teşekkür ediyorum. Şiddetle tavsiye ederim.
The only one in Turkey in terms of quality. I came from Istanbul just for this place. It has friendly and skilled craftsmen. The shop owner was also very helpful. Thank you for all the service. I strongly recommend.
M
Mehmet İsa Acar on Google

mükemmel hizmet, mükemmel bir usta, daha önceden bir çok saatçinin biz düzeltemeyiz dediği parçayı da düzeltti. Elinize sağlık.
excellent service, an excellent master, he also fixed the piece that many watchmakers said we couldn't fix before. Good luck to you.

Write some of your reviews for the company Sen Saat

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *