Özel Musa Gül Hastanesi

3.9/5 based on 8 reviews

Contact Özel Musa Gül Hastanesi

Address :

726. Sk. No:2, 40100 merkez/Kırşehir, Turkey

Phone : 📞 +9888
Website : http://www.musagulhastanesi.com.tr/
Categories :
City : Merkez/Kırşehir

726. Sk. No:2, 40100 merkez/Kırşehir, Turkey
H
Hüseyin Karaaslan on Google

Eşimin kontrolleri süresince ilgi, alakalası ve saygısından dolayı Sayın Salman Işık Hocama ayrıca son kontrolümüz sonrasında hasta hakları sorumlusu olan Cemile Hanıma yardımlarından dolayı ayrıca teşekkür ederiz.
We would like to thank Mr. Salman Işık for his interest, concern and respect during my husband's check-ups, as well as Cemile Ms., who was responsible for patient rights after our last check-up, for their help.
l
latif aşçı on Google

Sadece ilği karşılama var. başka bişey yok ne sistem var ne doktor ilğisi var bi saat Selin’i bekledik bi saatte Bilğisayar sistemini bekledik iyi ki devlet hastanesine gitmeyelim daha rahat olur diye özele geldik
There is only the first welcome. There is nothing else, there is no system, there is no doctor's interest. We waited for Selin for one hour and for the computer system for another hour. It is good that we did not go to the state hospital, so we came to the private so that it would be more comfortable.
A
Ayse Ardun on Google

Yeğenim nazım beyin hastası ve göstermiş olduğu ilgi alaka ve bilgisi bizi çok mutlu etti açıkçası dün gece atesi olmasi nedeni ile ise acil servisine götürdük hastaneye girdiğimiz anda o yoğunluğu rağmen Güleryüz ile karşılanıp Güleryüz ile uğurlandık ve .öncelikle bahsını geçirdiğim birimlere ardından hastane sahibine böyle profesyonel bir ekip ile bizleri karşılaştırdığı için teşekkür ederiz.
My nephew Nazım is a brain patient and his interest and knowledge made us very happy. Frankly, because he had a fever last night, we took him to the emergency room. Despite the intensity, we were greeted with Güleryüz as soon as we entered the hospital and sent off with Güleryüz. Thank you for comparing the team and us.
S
Samet Tuzun on Google

Doktor çok iyi hakkını yemeyim. Ama personeller kolundan tuttuğu diğer bir hastayı sizin önümüzden içeri aldırıyor. 4 aylık bir bebeğin muayenesi için kucağımızda ağlatarak tam 2 saat bekledik. Hayır adam kayırmak bir tarafa vicdan denen bir şey de kalmamış. içinde azıcık insani tahrik olan birisi tanıdık sokmazdı içeri
Doctor is very good. But the staff is taking another patient, who is holding his arm, in front of you. We waited 2 hours for a 4-month-old baby's examination, crying in our arms. No, aside from favoritism, there is no such thing as conscience. Someone with the slightest bit of human arousal wouldn't let anyone in.
N
Nursen Karanfilyeri on Google

Saygı değer Musa gül hastanesi çalışanlarına teşekkür ederim bugün benim le fazlasıyla ilgilendiler eda hanım ,Semih bey ve Mehmet beye çok teşekkür ederim ilginiz alakanız çok ama çok güzel di 👏Not(çay bile ikram ettiler )
I would like to thank the respected staff of Musa rose hospital, they took great care of me today, thank you very much, Mrs. Eda, Mr. Semih and Mr. Mehmet, your interest was very, very nice 👏Note (they even offered tea)
V
Volkan Sevinç on Google

Yaralanmanız veya kan kaybınız yoksa yakınından geçmeyin aksi takdirde sinir krizi geçirmek için bire bir şahane bir hastane ilgi sıfır doktorlar zaten özel hastanenin tek olmasından dolayı egolarını en üst düzeyde tutuyorlar ben beklerim sorun yok paramla rezil olmayı seviyorum diyosaniz sizleri özel Musa gül Hastanesi'ne davet ediyorum
If you don't have any injuries or blood loss, don't go near it, otherwise, it's a great hospital to have a nervous breakdown.
S
Serkan Kalkan on Google

29.01.2022 saat 12:45 gibi acil servisten giriş yaptık. Serum verilen oda resmen buz gibi bir oda, burası çok soğuk dediğimizde ise bayan hemşireler, kapının sürekli açılıp kapandığı için soğuk olduğunu söylediler. Acil tıpta görevli Mehmet Aydoğan kontrol için geldiğinde, odanın soğuk olduğunu kendisi dile getirip bizi yukarıda sıcak bir odaya aldı. Musa gül hastanesi insanların mecbur kalarak tercih ettiği bir hastane statüsünde olduğu için Kırşehirlinin sadece mecburiyetten gittiği vizyonu ve hizmet kalitesi sıfır olan bir hastanedir. Kapısının önündeki yaya kaldırımına araçlarını park eden doktor ve hastane yönetimini ve bu duruma sessiz kalan trafik mensuplarını ayrıca cimere şikayet edeceğim.
We entered the emergency room around 29.01.2022 at 12:45. The room where the serum was given is officially an ice-cold room, and when we said it was very cold, the female nurses said that it was cold because the door was constantly opened and closed. When Mehmet Aydoğan, an emergency medicine officer, came for the check-up, he said that the room was cold and took us to a warm room upstairs. Since Musa rose hospital is a hospital that people choose out of necessity, it is a hospital with zero vision and service quality that people from Kırşehir go only out of necessity. I will also complain to the doctor and hospital management who park their vehicles on the pedestrian pavement in front of their door and the traffic members who remain silent about this situation.
G
Gezgin on Google

Kankaybından ölüyorum diye bir kaygınız yoksa uğramayın aksi halde ilgisizlikten ölürsünüz. Sorun hekim kalitesi değil ilgilenecek kimse yok. Sanki 3-5 arkadaş kafe ye gidene kadar hastane kuralım demişler devamlı çay kahve sohbet var.
If you are not worried about dying from blood loss, do not stop by, otherwise you will die of indifference. The problem is not the quality of the doctor, there is no one to take care of it. It's like they said, "Let's build a hospital until 3-5 friends go to the cafe," there is always tea and coffee.

Write some of your reviews for the company Özel Musa Gül Hastanesi

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *
Fute Sağlık Eczanesi Ankara Üniversitesi Stadyumu - Ankara Üniversitesi Stadyumu Metro Kargo-kızıltepe Şubesi Beyzade Kuruyemiş ve Şekerleme Sakir Pasa Mahallesi Muhtarligi Bayrak Karoser KARTEPER KUYUMCULUK REALTY WORLD CONNİA GAYRİMENKUL İDİL ÇİÇEK & ORGANİZASYON Bayar Aile Piknik Restaurant Pazar Yeri Villa Pearl Ancient City of Xanthos Infinity Jewellery Villa Lucia Kalkan Cadianda quadbike Parkuru Lycian Jewellery Hisaronu-Oludeniz Ziizi Pizza