MLS Kurumsal

4.2/5 based on 8 reviews

Kurumsal Ofis ve Kırtasiye Tedarikçiniz | MLS Kurumsal - Mlskurumsal.com

Sakarya’da Ofis ve Kırtasiye, Matbaa Promosyon, Temizlik Ambalaj, Kartuş Toner ürünlerini toptan ve perakende satan kurumsal tedarikçiniz.

Kurumsal Ofis ve Kırtasiye Tedarikçiniz | MLS Kurumsal - Mlskurumsal.com

Nasıl sipariş verebilirim?

isyerine.com online mağazamızı ziyaret ederek sipariş ver, en ekonomik ofis ve kırtasiye ürünleri kapına gelsin.

www.isyerine.com

Contact MLS Kurumsal

Address :

Mert Sk. No:20/A, 54050 Serdivan/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +9
Website : https://www.mlskurumsal.com/
Categories :
City : Serdivan/Sakarya

Mert Sk. No:20/A, 54050 Serdivan/Sakarya, Turkey
N
Naim İşçi on Google

Hizmetleri çok güzel. Her ihtiyacımızı karsilayabiliyoruz. Tek isteğim çıktı almak için kullandığımız laptop a bir mouse takarlarsa memnun oluruz. Zira uzun sürüyor mouse olmadan.??
The services are very nice. We can meet every need. All I want to do is to print a laptop we use to get a mouse is pleased. Because it takes long without the mouse.
B
Bos Servis on Google

Hayırlı işler.. uygun ve kaliteli.
Good job.. suitable and high quality.
L
Levent AKIN on Google

Uygun fiyata ofis ve kırtasiye malzemeleri var. Özellikle Avm ler deki kırtasiye mağazaları ile kıyaslayınca uygun denilebilir. Aradığınız bir çok ürün mevcut. Çıktı ve fotokopi gibi işleriniz için de buraya gelebilirsiniz.
There are office and stationery supplies at an affordable price. Compared to stationary stores in Avm. There are many products you are looking for. You can come here for your output and photocopies.
K
Kenan Ayhan on Google

Personeli çok ilgili , fiyatlar gayet uygun ürünler kaliteli Janjan Oyuncak olarak sürekli kırtasiye ve temizlik için çalışıyoruz gayet memnunuz.
We are very pleased that we are constantly working for stationery and cleaning as Janjan Toy, whose staff is very relevant, prices are very affordable.
F
FERHAT CEM CANKURT on Google

Güler yüzlü hizmet ve bol çeşit Ayrıca alışverişini sonucunda hiç alabiliyorsunuz
Friendly service and plenty of variety You can also get as a result of the exchange
d
denemebirki on Google

Ofis kırtasiye sürekli alışveriş yaptığım bir kırtasiye.bugüne kadar ikame bir yer aramadım doğrusu söylemek gerekirse.bol ürün çeşidi ve güleryüzlü yardımsever personeli ile "bana göre" en iyi kırtasiye diyebilirim ?
Office stationery is a stationery that I constantly shop for. To be honest, I haven't looked for a substitute place until today.I can say that it is the best stationery "for me" with its abundant product range and friendly helpful staff ?
Y
Yunus Yıldız on Google

Oğlum anasınıfına başladığında ismini dahi hiç duymadığım bir takım kırtasiye malzemeleri istemişlerdi. Hepsini eksiksiz olarak buradan temin etmiştim. Şimdi de 6 yaşındaki kızımın ressam olma hevesi nedeniyle istediği malzemelerin temini için uğradım. İstenen herşeyi bulabildim. İlgili ve yardımseverler. Ne aradığını dahi bilmeyen, ancak tarif edebildiğim malzemeleri bile beni anlayarak önüme koydular. Sağolsunlar.
When my son started kindergarten, they wanted some stationery items that I have never heard of. I got all of them from here in full. Now, because of my 6-year-old daughter's enthusiasm to be a painter, I stopped by to get the materials she wanted. I was able to find everything that was wanted. They are interested and helpful. They understood me and put in front of me even the materials that I could describe but did not even know what they were looking for. Thank you.
K
Kerem Kuyucu on Google

Normal bir kırtasiyede arkalı önlü siyah beyaz çıktı 30 kuruştur. Ofis kırtasiye gibi uyanık, şam şeytanı kurumlarda arkalı önlü siyah beyaz çıktı 1TL'dir. Alternatifi bolca bulunmakta buraya gidip dolandırılmayın.
In a normal stationery, a black and white printout costs 30 cents. Back-to-front black and white printout is 1TL in vigilant, Damascus-devil institutions like office stationery. There are plenty of alternatives, don't go here and get scammed.

Write some of your reviews for the company MLS Kurumsal

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *