İDİL ÇİÇEK & ORGANİZASYON

4.6/5 based on 8 reviews

Contact İDİL ÇİÇEK & ORGANİZASYON

Address :

Atatürk Cd. No 52/B, 48770 Dalaman/Muğla, Turkey

Phone : 📞 +987
Website : https://dalamanidilcicekcilik.com/
Opening hours :
Monday Open 24 hours
Tuesday Open 24 hours
Wednesday Open 24 hours
Thursday Open 24 hours
Friday Open 24 hours
Saturday Open 24 hours
Sunday Open 24 hours
Categories :
City : Dalaman/Muğla

Atatürk Cd. No 52/B, 48770 Dalaman/Muğla, Turkey
İ
İbrahim Yaman on Google

Kalitenin bir numaralı adresi.
The number one address for quality.
U
Ufuk Okkabas LİKYA HOME on Google

Taze çiçek kaliteli servis uygun fiyat daha ne diyeyim
Fresh flowers, quality service, reasonable price, what more can I say
Ö
Özge Okkabas on Google

Kaliteli güvenilir işini severek yapan tek adres İdil organizasyon ve çiçekçi
İdil organization and florist is the only address that loves its quality reliable business.
ö
ömer faruk on Google

Kendilerini internet üzerinden yorumlara bakarak buldum ve çok güzel bir organizasyon ile o kadar iş yoğunluklarının arasında benimle ilgilenerek Türlü zorluklara rağmen tam saatinde istenilen yerde oldular.Emekleriniz için çooook teşekkür ederim.
I found themselves by looking at the comments on the internet, and with a very nice organization, they took care of me among the work intensities and they were at the right place despite their difficulties. Thank you very much for your efforts.
U
Uğur Karakurt on Google

Çok kaliteli ve güler yüzlü bir işletme. İsteme çiçekleri düğün nişan organizasyonları kesinlikle başarılılar 🙋🏻‍♂️ Tebrikler
A very high quality and friendly business. Wish flowers wedding engagement organizations are definitely successful 🙋🏻‍♂️ Congratulations
Ö
ÖZGE DEVECİ on Google

Dalamanda üstüne tanımam bir telefonla siparişiniz aynı günde teslim ediliyor. Ve ürünleri ve tasarımları o kadar muhteşem ki siz hayal edin onlar gerçekleştirsin.
Your order is delivered on the same day with a phone that I know on Dalaman. And their products and designs are so magnificent that you can imagine them realize.
m
mketube on Google

Anneler günü hediyesi olarak çiçek göndermek istediğimi söyledim. 3 saat sonra dönüş yapabiliriz dediler. 3 saat sonra dönmediler ve telefonlarımı da açmadılar. Tavsiye etmiyorum. Sözlerine güvenilmez.
I said I wanted to send flowers as a mother's day gift. They said we can return in 3 hours. They didn't return after 3 hours and they didn't turn on my phones either. I do not suggest. His words are unreliable.
R
RUSLWAKE on Google

Very nice organisation, we ordered flowers to the hotel from Russia, Sinem helped for us, she made nice flowers and delivery to the room in hotel, Big thanks, we are so happy, that made for us difficult order😃 çok teşekkür ederim Sinem🙏🏾

Write some of your reviews for the company İDİL ÇİÇEK & ORGANİZASYON

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *
Duzce Otomotiv Petek Evler Zirve Otomotiv DEREN KIRTASİYE - Okul Cd No:1 Mezopotamya Tarım Ve Danışmanlık Saray Oto Boya Yeditepe Erkek Kuaförü Berber Yusuf Medaş Ödeme Noktası Kütükçü İlköğretim Okulu DYO Boya Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Gürsel Kan İnşaat Turizm Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Izmir Cankaya Lokantasi Sancak Kamyon Garajı Demet Oto Servis Turyap Urla Temsilciliği Ünallar Market Kut - San Nakliyeciler Sitesi Mosque Etki Plastik Ambalaj