Continental - Amasya Oto Lastik

4.5/5 based on 8 reviews

About Continental - Amasya Oto Lastik

Land Rover, araçlarında yüksek kalite taleplerini karşılayacak standartları ve dolayısıyla her aracı için onaylanmış en iyi lastikleri kullanır. Karlı ve buzlu yollar için kış, yakıcı sıcaklar veya ıslak zemin için yaz lastiği olması farketmez. Continental, Land Rover'ınıza özel orijinal ekipman lastikleri üretir.

Geniş kış ve yaz lastikleri ürün portföyümüzle Land Rover'ınıza mükemmel şekilde uyacak lastikler sunuyoruz. Land Rover'ınızın sürüş performansından ödün vermeden titizlikle test edilmiş güvenliği keşfedin.

800'ün üzerinde araç modeli ve 13 ila 23 inç arasındaki lastik ebatlarıyla Land Rover'ın ve önde gelen diğer otomobil üreticilerinin orijinal ekipman ana tedarikçisi olarak Continental'in uzmanlığına güvenmesi şans meselesi değildir. Bu bizi, araç üreticileri arasında Avrupa'nın ilk tercih edilen markası yaparak ürünlerimizin olağanüstü kalitesini ortaya koyuyor.

Land Rover'ınıza mükemmel lastiği bulmak için tıklayın.

Contact Continental - Amasya Oto Lastik

Address :

Hacılar Meydanı Mah Ayan Sokak, Eker Sitesi D:No: 2, 05100 Merkez/Amasya, Turkey

Phone : 📞 +9898
Website : http://www.continental-lastikleri.com.tr/
Categories :
City : Merkez/Amasya

Hacılar Meydanı Mah Ayan Sokak, Eker Sitesi D:No: 2, 05100 Merkez/Amasya, Turkey
E
Emrah Kartal on Google

Gecenin 2 sinde aradığım anda yardımıma koşan Ercan bey ve continental Amasya oto lastik ailesine sonsuz teşekkür ederim.iyiki amasyada böyle profesyonel ekip var
I would like to thank Ercan bey and continental Amasya auto tire family for 2 hours of the night when I was looking for help.
A
Ahmet Sel on Google

On numara hizmet garantili hizmet müşteri memnuniyeti süper karşılama güzel hizmet sonrası uğurlama güzel memnun kalacaksınız
Ten Number Service Guaranteed Service Customer Satisfaction Super Welcome Fine Service Post Promise Good
G
Gokhan Sontay on Google

Çok temiz iş yapıyorlar. İlgi alaka çok iyi. En önemlisi de dürüst esnaflar. Çok teşekkür ederim alakanız için.
They do a very clean job. Interest relevance is very good. Most importantly, honest tradesmen. Thank you very much for your interest.
İ
İlhan Suşehirli on Google

Iftara 15 dk kala aradım yolda kaldı bir telefonla amasya da yardımına koşan tek lastik firmasıdır. Ercan beye ve amasya oto lastiğe teşekkür ederim.ucuz hızlı hizmetin tek adresi.
Iftara is 15 minutes before I call it, it is the only tire company that runs to help with a phone. Thank you to Ercan Bey and amasya tire. The only address for cheap fast service.
S
Serkan izgi on Google

Uygun fiyat, kaliteli hizmet işinin ehli insanlar ercan beye tesekkur ederim. Çok yardimci oldu.
Reasonable price, quality service to the competent people of the business thank you to Mr. Ercan. That was very helpful.
Y
Yasin ÇİTKIRAN on Google

Biraz pahalı.
A bit expensive.
O
Osman yıldız on Google

Güler yüzlü hızlı hizmet teşekkürü borç bilirim
Thank you for the fast friendly service.
G
Güntülü'nün Gülü on Google

araç lastik basıncı uyarısı verince yol kenarında ki bu dükkana girdim. abi işinin erbabı imiş.sağolsun. yardımcı oldu hemen. tavrı yaklaşımı çok samimi. gerekli bilgileri de verdi. çabucak işimi de halletti. belli ki işini seven ve bilen birisi. Allah daha çok kazanç versin. işim olduğu sürece tekrar tabiki uğrayacağım. sizlerde gidin ve profesyonel yardım alın.
When the vehicle gave a tire pressure warning, I entered this shop on the roadside. brother is the connoisseur of his job. thank you. It helped right away. His demeanor is very friendly. also provided the necessary information. got my job done quickly too. He is obviously someone who loves and knows his job. God bless you more. As long as I have work to do, of course I will stop by again. Go and get professional help.

Write some of your reviews for the company Continental - Amasya Oto Lastik

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *